Škola Palestra oživuje antické ideály rozvoje těla i ducha

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Rozvíjejte se v duchu Kalokaghatie, vaše tělo i duše si to zaslouží. Akademie tělesné výchovy a sportu Palestra a Vysoká škola tělesné výchovy a sportu Palestra jsou tu pro to, aby nabídly vše potřebné.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Škola Palestra se věnuje sportovcům | foto: VŠTVS Palestra

Škola Palestra poskytuje vzdělání na úrovni vyšší odborné nebo vysoké školy, rekvalifikační kurzy v oblasti výživového poradenství, masérství a dalších.

Jednou z velmi vydařených akcí byla Palestra Kbelská 10, úvodní jarní závod šestidílného seriálu Mizuno Running Cupu 2012. Nejen díky rekordní účasti 822 běžců a slušným rekordům na nové rychlejší trati s certifikátem IAAF, ale i rozsáhlejšímu zázemí v Centrálním parku v Praze - Kbelích, domácímu prostředí, kterým se škola Palestra může pyšnit, se podařilo posunout závod mezi významné sportovní akce Prahy.

Škola Palestra pro rozvoj těla i ducha

"Běžel jsem podle sebe, tempo, co jsem měl natrénované a dozadu se nekoukal," řekl v cíli vítězný Vít Pavlišta, který tak obhájil loňské vítězství časem 31:14. Mezi ženami zvítězila Monika Preibischová ve vynikajícím čase 34:34 a předstihla tak i hlavní favoritku závodu Ivanu Sekyrovou, která však byla v přípravě na kvalifikační maraton na olympiádu.

"Škola Palestra převzala organizaci závodu v roce 2003 od bratří Řápků, kteří založili tradici Kbelské 10 v roce 1987," říká Pavel Špaček, jednatel Palestry.

"Tehdy běhalo okolo 150 závodníků a závod měl velmi slušné základy. Škola Palestra do organizace závodu zapojila studenty v rámci povinných praxí, oslovila strategické partnery a začala intenzivní spolupráce s Městskou částí Praha Kbely. Do budoucna bychom nechtěli omezovat počet závodníků, závod by byl otevřený všem zájemcům a to je pro organizační výbor velká výzva," dodal.

Škola Palestra – rozvoj těla i ducha

Škola Palestra – rozvoj těla i ducha

Škola Palestra otevřela diagnostické centrum i pro veřejnost

Škola Palestra dala všem závodníkům letošního ročníku slevový poukaz na vyšetření přístrojem InBody, který je jedním z vybavení nového diagnostického centra Palestra v Praze. Vyhodnotí vám množství svalové a tukové hmoty v těle, levo - pravo strannou vyrovnanost, rizika viscerální (útrobní) obezity a další parametry.

Novinkou mezi aktivitami Palestry v diagnostickém centru je kompletní zátěžová spiroergometrie. Během vyšetření, které probíhá na běhátku nebo kole, je snímáno EKG a spirometrií se analyzují vydechované plyny a spotřeba kyslíku. Díky naměřeným hodnotám se stanoví aerobní i anaerobní práh a vytrvalostní předpoklady.

"Diagnostické centrum otevíráme především z důvodu podpory vědy a výzkumu na VŠTVS Palestra. Vzhledem k velkým finančním nákladům do tohoto vybavení se snažíme zbylou kapacitu využít ke komerčním účelům," vysvětluje otevření centra veřejnosti jednatel školy Pavel Špaček.

Další nabídkou jsou i rekvalifikační kurzy, akreditované Ministerstvem školství. Velmi žádanou službou je v posledních letech Výživový poradce. Specialista na výživu a zdravý životní styl. "Oblíbené jsou také kurzy Cvičitel zdravotní tělesné výchovy, Masér a Instruktor fitcentra," doplňuje Kamila Bulířová z VŠTVS Palestra, která má rekvalifikační kurzy na starosti.  

Zajímá vás Vysoká Škola Palestra? Více informací naleznete na www.palestra.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Zedník sobě – nezateplený dům z Ytongu

Z čeho postavit a jak? Co takhle se zeptat člověka, kterému stavební materiál prochází denně rukama? Majitel rodinného...

Tmavší barvy v interiéru? Rezidence Waltrovka inspiruje vzorovým bytem

Ve Waltrovce se v lednu 2019 otevírá nový vzorový byt. O jeho podobu se...

Nový vzorový byt navrhla designérka Beata Haškovcová, která nás pozvala do Rezidence Waltrovka na jeho návštěvu. Nejvíc...

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

Plzeň vs. Slavia! Vsaďte si a sledujte živě na TV Tipsport

První z fotbalových vrcholů jara je tady! Viktoria Plzeň vs. Slavia Praha. Souboj prvních dvou klubů tabulky nabídne...

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč

České kluby v jarní části Evropské ligy! Vsaďte si a získejte 150 Kč zdarma

Náš fotbal má dva zástupce ve vyřazovacích bojích Evropské ligy! Týmy Slavie a Plzně se utkají v 1. kole play-off s...

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Tajemstvím dokonalé cesty jsou štěrkové rohože Nidagravel

Trápí vás terén, do kterého se boří auta, chodci nebo cyklisti? Řešení nabízí štěrkové rohože Nidagravel, které jsou...

Další z rubriky

Nejlepší kyselku najdete v Teplicích nad Bečvou

Nejlepší kyselku najdete v Teplicích nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou jsou zaměřeny na léčení kardiovaskulárních onemocnění, což je léčba srdce a cév. Základem jsou...

Veolia předala šek za 9. ročník Vody pro Afriku

Veolia předala šek za 9. ročník Vody pro Afriku

Rekordních 919 000 korun vynesl charitativní prodej křišťálových karaf a dalších předmětů v rámci projektu Voda pro...

Akční nabídka od Samsungu: QLED televizory nyní až o čtvrtinu levněji!

Akční nabídka od Samsungu: QLED televizory nyní až o čtvrtinu levněji!

Povánoční výprodeje udeřily i na trh s prémiovými televizory. Špičkové modely společnosti Samsung s technologií QLED,...

Najdete na iDNES.cz