Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Škola managementu: investice do vzdělání, která se vyplatí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V červnu roku 2009 opustil již tisící sedmistý absolvent brány PB - Vyšší odborné školy a střední školy managementu v pražské Libni. Zájem o studium je dlouhodobě natolik velký, že již za půl roku se toto číslo výrazně zvýší a tím i zase o notný kus přiblíží magické dvoutisícovce.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zrekonstruovaná škola na rozhraní Libně a Holešovic, jen dvě stanice autobusem od holešovického nádraží. | foto: ahr

Velké množství úspěšných, pro profesní kariéru kvalitně připravených maturantů a diplomantů je výsledkem tradičně promyšlené strategie školy, založené jen na perspektivních oborech vzdělávání, nejméně zasažených na trhu práce ekonomickou krizí.

"Produkovat nezaměstnané umí každý, ale náš cíl byl a stále je zcela opačný. Usilujeme především o to, aby se našim žákům a studentům investice do vzdělávání mnohonásobně vrátila," říká jeden ze zakladatelů školy Ing. Václav Červenka.

Studijní obory

V pěkně zrekonstruované škole na rozhraní Libně a Holešovic, jen dvě stanice městským autobusem od holešovického nádraží, se připravují středoškolští studenti v oborech obchodní akademie a ekonomické lyceum a na stejném místě v denním i dálkovém studiu frekventanti vyšší odborné školy v oborech cestovní ruch, finanční poradenství, personální práce a v neposlední řadě v dynamicky se rozvíjejícím oboru aplikace výpočetní techniky.

Vybavení školy

studenti při výuce"Škola je vybavena učebnou pro výuku písemné a elektronické komunikace, laboratoří výpočetní techniky, čtyřmi učebnami výpočetní techniky celkově téměř se stovkou PC s připojením na internet, interaktivní tabulí, diaprojektory a vizualizerem," vysvětluje ředitelka školy, PhDr. Dana Čapková.

"Samozřejmostí je vybavení jazykových učeben barevnými televizory, zpětnými projektory, videomagnetofony, videokamerou a řadou dalších učebních pomůcek," dodává. 

Již řadu let slouží žákům a studentům této školy i multifunkční aula vybavená špičkovou technikou a vlastní studovna s knihovnou odborné literatury.

Spolupráce s renomovanými firmami

Zájem o studium vyvolává i jistota uchazečů, že spoluprací s takovými firmami, jakými jsou Československá obchodní banka nebo Komerční banka (která je dokonce schopna na vzdělání studentům poskytnout úvěr) je zárukou toho, že škola profesně nezakrní a nezačne ve vývoji společnosti zaostávat, ale naopak připraví své budoucí absolventy tak, aby jejich vstup do praxe byl maximálně efektivní.

K tomu napomáhá i vysoká kvalifikovanost a kompetentnost pedagogického sboru, a ačkoliv se škola nachází jen pár kroků od pražské dopravní tepny, i překvapivě klidné prostředí ve vilové zástavbě.

Přijímací řízení

vítězové poháru v hokejbaluPřijímací zkoušky na středoškolské obory uchazeči konat nemusejí. Posuzují se pouze jejich studijní výsledky ze základní školy. "Naší snahou je, abychom uchazeče o studium zbytečně nestresovali přijímacími testy, jejichž výsledky jsou nezřídka významně závislé i na jiných faktorech, než je jen rozsah vědomostí absolventů základních škol," vysvětluje paní ředitelka.

"Myslíme si, že šanci by měl dostat každý, kdo má pro studium alespoň elementární předpoklady. Jestli však bude následně úspěšný, to už záleží jen a jen na něm a na tom, jak se k novým studijním povinnostem postaví," dodává.

Kontaktní údaje

PB – Vyšší odborná škola a střední škola managementu, s.r.o.
Nad Rokoskou 111/7
182 00 Praha 8

tel: 284 680 880, 725 196 038
fax: 284 681 345

email: pbvos@pbvos.cz

www.pbvos.cz

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Češi cestují stále více, rádi sáhnou po celoročním cestovním pojištění

Češi cestují do ciziny jako nikdy dříve

Češi mají obrovskou chuť ve volném čase cestovat. 64 % Čechů vyráží na pobytové zájezdy a mnoho jich jezdí i na vlastní...

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Najdete na iDNES.cz