Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Škodovácká vysoká: perspektivní obory, praxe i vynikající uplatnění

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Firmy hledají špičkové zaměstnance – hlavním kritériem se stává praxe. Je ale možné zvládnout studium vysoké školy a zároveň najít praxi, díky které získáte práci svých snů? Na mladoboleslavské Škoda Auto Vysoké škole to jde!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Škodovácká vysoká: perspektivní obory, praxe i vynikající uplatnění | foto: ŠKODA AUTO VYSOKÁ ŠKOLA o.p.s.

V minulém roce oslavila 15 let existence, na trhu vysokých škol tedy není žádným nováčkem. A ačkoli se v současné době pyšní nulovou nezaměstnaností svých absolventů, na vavřínech rozhodně neusíná. Neustále zdokonaluje své obory. Dívá se na to, co současní zaměstnavatelé chtějí a co může jejím absolventům pomoci najít vysněnou pracovní pozici.

Na praxi do Bentley nebo do Číny

Důležitou součástí studia na Škoda Auto Vysoké škole je dnes firmami tolik oceňovaná praxe. Na pracovní stáž škola každoročně vysílá celý třetí ročník bakalářů, nově také první ročník magistrů. Ročně povinnou praxi absolvuje téměř 200 studentů, z nichž zhruba 50 % míří do Škoda Auto. Atraktivní jsou zejména pozice na odděleních, jako jsou marketing, logistika, audit nebo nákup.

Škodovácká vysoká: perspektivní obory, praxe i vynikající uplatnění

Nejsou to ale pouze tuzemské stáže, díky úzké spolupráci se Škoda Auto je škola schopná vyslat své studenty po celém koncernu - od Bratislavy až po Shanghai. V poslední době je zájem zejména o stáže u britského luxusního výrobce automobilů – Bentley Motors Ltd., který ročně studentům školy otevírá zhruba 17 míst napříč celou společností.

„Zahraniční stáž může studentům otevřít dveře k zajímavým pracovním nabídkám nejenom v České republice, ale i v zahraničí. V současné době již máme desítky absolventů, kteří nalezli uplatnění mimo český trh práce – v Británii, Německu, nebo i v Číně. Současné studenty tak může motivovat nejenom široká nabídka zahraničních partnerů, ale také fakt, že téměř 100 % žadatelů o stáž výjezd realizuje,“ dodává rektor školy doc. Ing. Pavel Mertlík, CSc.

Škola míří do Prahy

Pro zájem studentů nabízí škola od září 2016 studium také v Praze, kde začíná s navazujícím magisterským oborem Podniková ekonomika a management provozu, v kombinované i prezenční formě. Pražští studenti školy se od těch mladoboleslavských výrazně lišit nebudou - výhody studia zůstávají stejné – navíc budou moci získat specializovaný certifikát IT specialista.

Škodovácká vysoká: perspektivní obory, praxe i vynikající uplatnění

Nulová nezaměstnanost mluví za vše

Stáže v zahraničí, výuka orientovaná na potřeby praxe i individuální přístup mohou nejenom zpříjemnit studium samotné, ale mohou výrazně dopomoci při budoucím pracovním uplatnění. Proto hlavním cílem Škoda Auto Vysoké školy zůstává vychovávat absolventy, kteří jsou schopni se poprat s nejnáročnějšími pracovními výzvami, jež jim život po ukončení vysoké školy přinese. O tom, že se jí v této oblasti velmi dobře daří, svědčí i fakt, že v současné době eviduje nulovou nezaměstnanost svých absolventů.

Více informací naleznete na: www.savs.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Stínicí technika – myslete na ni už při plánování hrubé stavby

Stínicí technika – myslete na ni už při plánování hrubé stavby.

Žaluzie, rolety a další stínicí prvky vám zajistí příjemnou teplotu v interiéru a podle zvoleného typu i další...

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Na internetu jsou k dohledání různé „osvědčené“ tipy, jak odstranit neplatnou dálniční známku. Jsou ale opravdu...

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Užijte si závěr roku 2017 a přivítejte rok 2018 tak, jako ještě nikdy! Odjeďte ze šedivého města k lipenské přehradě a...

Odvážné maminky ukazují poporodní bříška
Odvážné maminky ukazují poporodní bříška

Těhotenství je krásné období, během kterého se největší změny odehrávají uvnitř ženského těla. Rostoucí bříško, nově získaná kila, napnutá kůže - i tyhle proměny k němu ale patří.

Najdete na iDNES.cz