Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Škodovácká vysoká: perspektivní obory, praxe i vynikající uplatnění

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Firmy hledají špičkové zaměstnance – hlavním kritériem se stává praxe. Je ale možné zvládnout studium vysoké školy a zároveň najít praxi, díky které získáte práci svých snů? Na mladoboleslavské Škoda Auto Vysoké škole to jde!

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Škodovácká vysoká: perspektivní obory, praxe i vynikající uplatnění | foto: ŠKODA AUTO VYSOKÁ ŠKOLA o.p.s.

V minulém roce oslavila 15 let existence, na trhu vysokých škol tedy není žádným nováčkem. A ačkoli se v současné době pyšní nulovou nezaměstnaností svých absolventů, na vavřínech rozhodně neusíná. Neustále zdokonaluje své obory. Dívá se na to, co současní zaměstnavatelé chtějí a co může jejím absolventům pomoci najít vysněnou pracovní pozici.

Na praxi do Bentley nebo do Číny

Důležitou součástí studia na Škoda Auto Vysoké škole je dnes firmami tolik oceňovaná praxe. Na pracovní stáž škola každoročně vysílá celý třetí ročník bakalářů, nově také první ročník magistrů. Ročně povinnou praxi absolvuje téměř 200 studentů, z nichž zhruba 50 % míří do Škoda Auto. Atraktivní jsou zejména pozice na odděleních, jako jsou marketing, logistika, audit nebo nákup.

Škodovácká vysoká: perspektivní obory, praxe i vynikající uplatnění

Nejsou to ale pouze tuzemské stáže, díky úzké spolupráci se Škoda Auto je škola schopná vyslat své studenty po celém koncernu - od Bratislavy až po Shanghai. V poslední době je zájem zejména o stáže u britského luxusního výrobce automobilů – Bentley Motors Ltd., který ročně studentům školy otevírá zhruba 17 míst napříč celou společností.

„Zahraniční stáž může studentům otevřít dveře k zajímavým pracovním nabídkám nejenom v České republice, ale i v zahraničí. V současné době již máme desítky absolventů, kteří nalezli uplatnění mimo český trh práce – v Británii, Německu, nebo i v Číně. Současné studenty tak může motivovat nejenom široká nabídka zahraničních partnerů, ale také fakt, že téměř 100 % žadatelů o stáž výjezd realizuje,“ dodává rektor školy doc. Ing. Pavel Mertlík, CSc.

Škola míří do Prahy

Pro zájem studentů nabízí škola od září 2016 studium také v Praze, kde začíná s navazujícím magisterským oborem Podniková ekonomika a management provozu, v kombinované i prezenční formě. Pražští studenti školy se od těch mladoboleslavských výrazně lišit nebudou - výhody studia zůstávají stejné – navíc budou moci získat specializovaný certifikát IT specialista.

Škodovácká vysoká: perspektivní obory, praxe i vynikající uplatnění

Nulová nezaměstnanost mluví za vše

Stáže v zahraničí, výuka orientovaná na potřeby praxe i individuální přístup mohou nejenom zpříjemnit studium samotné, ale mohou výrazně dopomoci při budoucím pracovním uplatnění. Proto hlavním cílem Škoda Auto Vysoké školy zůstává vychovávat absolventy, kteří jsou schopni se poprat s nejnáročnějšími pracovními výzvami, jež jim život po ukončení vysoké školy přinese. O tom, že se jí v této oblasti velmi dobře daří, svědčí i fakt, že v současné době eviduje nulovou nezaměstnanost svých absolventů.

Více informací naleznete na: www.savs.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Společnost Bychl nabízí širokou nabídku vozů BMW a profesionální služby.
Společnost Bychl nabízí širokou nabídku vozů BMW a profesionální služby

Rodinná společnost Bychl s.r.o. se věnuje nezávislému prodeji automobilů značky BMW. Můžete se spolehnout nejen na profesionální služby při prodeji automobilu,...  celý článek

Vychutnejte si tekuté zlato - pivo MMX
Vychutnejte si tekuté zlato - pivo MMX

Je velká škoda, že dnešní technologie nejsou natolik pokročilé, abychom mohli prostřednictvím článku přenést barvu, vůni a tu jedinečnou chuť poctivého piva...  celý článek

Bydlení v pražské Libni? Klidné, pohodlné a luxusní.
Bydlení v pražské Libni? Klidné, pohodlné a luxusní

Libeň patří do velmi dynamicky se rozvíjející Prahy 9. Městská část mezi Vysočany a Karlínem se těší ze snadné dostupnosti do centra Prahy díky skvělé...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.