Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

ŠKODA AUTO Vysoká škola rozšířila svou nabídku výuky v Praze

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V březnu letošního roku otevřela ŠKODA AUTO Vysoká škola nový MBA program Global Management in Automotive Industry, který nadchne každého, kdo touží po kariéře v automobilovém průmyslu. Nově také v Praze nabízí bakalářský studijní program Podniková ekonomika a finanční management.

MBA program | foto: ŠKODA AUTO Vysoká škola

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ŠKODA AUTO Vysoká škola připravila studijní program ve spolupráci s globálními hráči automobilového průmyslu a pod záštitou Česko-německé obchodní a hospodářské komory a Sdružení automobilového průmyslu.

Fotogalerie

„MBA zaměřené na oblast automobilového průmyslu je naprostou novinkou v nabídce MBA programů v České republice. Jedná se o specificky zaměřené studium, které nejen, že rozvíjí odborné i osobní schopnosti a dovednosti studentů, ale také jim umožňuje vytvářet networking se zástupci dalších, na oblast automobilového průmyslu orientovaných, společností,“ komentuje nový program rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy Pavel Mertlík.

MBA program studenty na náročnou a zajímavou profesi perfektně připraví

Programu se účastní 13 profesionálů automobilového průmyslu, na které čeká bohatý studijní program. Cílem programu celoživotního vzdělávání je rozvoj znalostí a dovedností budoucích, mezinárodně působících, vedoucích pracovníků automobilového průmyslu. 

MBA program Global Management in Automotive Industry se vyučuje v Praze na Václavském náměstí, a to kompletně v anglickém jazyce týmem světově uznávaných odborníků. Nedílnou součástí programu je intenzivní studijní zahraniční cesta a náročný outdoorový trénink, který účastníkům pomůže lépe zvládat stresové situace a rozvíjet vůdcovské kompetence.

doc. Ing. Pavel Mertlík, CSc.

Doc.Ing. Pavel Mertlík, CSc.

MBA program ŠKODA AUTO Vysoké školy je v rámci České republiky unikátní nejen svým zaměřením, ale také mezinárodním rozměrem, kterého bylo dosaženo díky akreditaci ACBSP,“ prozradil rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy doc. Ing. Pavel Mertlík, CSc.

První absolventi kurzu budou zakončovat své studium za 16 – 22 měsíců. Mají předpoklad uplatnit se především v pozicích ve středním a vyšším managementu firem v sektoru automobilového průmyslu včetně dodavatelů a distributorů.

ŠKODA AUTO Vysoká škola otevřela v Praze nové prostory

V Praze vyučuje ŠKODA AUTO Vysoká škola také všechny navazující magisterské programy. V minulém roce byl poprvé otevřen i bakalářský studijní program Podniková ekonomika a řízení lidských zdrojů a do akademického roku 2018/2019 škola přijímá do Prahy také přihlášky na bakalářský obor Podniková ekonomika a finanční management.

Nová třída

„Od nového akademického roku reaguje škola na narůstající zájem o studium v Praze otevřením nových prostor na adrese Ekonomická 957, kde budou mít studenti veškeré zázemí na jednom místě. Jen některé volitelné předměty magisterského studia budou vyučovány jako dosud v prostorách Unicorn College,“ vysvětluje rektor Pavel Mertlík.

Více informací o MBA studiu najdete na www.savs.cz/studijni-obory/mba/ a o výuce bakalářských a magisterských programů v Praze na www.savs.cz/pro-uchazece/vyuka-v-praze/.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Najdete na iDNES.cz