Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

ŠKODA AUTO Vysoká škola rozšířila svou nabídku výuky v Praze

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V březnu letošního roku otevřela ŠKODA AUTO Vysoká škola nový MBA program Global Management in Automotive Industry, který nadchne každého, kdo touží po kariéře v automobilovém průmyslu. Nově také v Praze nabízí bakalářský studijní program Podniková ekonomika a finanční management.

MBA program | foto: ŠKODA AUTO Vysoká škola

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ŠKODA AUTO Vysoká škola připravila studijní program ve spolupráci s globálními hráči automobilového průmyslu a pod záštitou Česko-německé obchodní a hospodářské komory a Sdružení automobilového průmyslu.

Fotogalerie

„MBA zaměřené na oblast automobilového průmyslu je naprostou novinkou v nabídce MBA programů v České republice. Jedná se o specificky zaměřené studium, které nejen, že rozvíjí odborné i osobní schopnosti a dovednosti studentů, ale také jim umožňuje vytvářet networking se zástupci dalších, na oblast automobilového průmyslu orientovaných, společností,“ komentuje nový program rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy Pavel Mertlík.

MBA program studenty na náročnou a zajímavou profesi perfektně připraví

Programu se účastní 13 profesionálů automobilového průmyslu, na které čeká bohatý studijní program. Cílem programu celoživotního vzdělávání je rozvoj znalostí a dovedností budoucích, mezinárodně působících, vedoucích pracovníků automobilového průmyslu. 

MBA program Global Management in Automotive Industry se vyučuje v Praze na Václavském náměstí, a to kompletně v anglickém jazyce týmem světově uznávaných odborníků. Nedílnou součástí programu je intenzivní studijní zahraniční cesta a náročný outdoorový trénink, který účastníkům pomůže lépe zvládat stresové situace a rozvíjet vůdcovské kompetence.

doc. Ing. Pavel Mertlík, CSc.

Doc.Ing. Pavel Mertlík, CSc.

MBA program ŠKODA AUTO Vysoké školy je v rámci České republiky unikátní nejen svým zaměřením, ale také mezinárodním rozměrem, kterého bylo dosaženo díky akreditaci ACBSP,“ prozradil rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy doc. Ing. Pavel Mertlík, CSc.

První absolventi kurzu budou zakončovat své studium za 16 – 22 měsíců. Mají předpoklad uplatnit se především v pozicích ve středním a vyšším managementu firem v sektoru automobilového průmyslu včetně dodavatelů a distributorů.

ŠKODA AUTO Vysoká škola otevřela v Praze nové prostory

V Praze vyučuje ŠKODA AUTO Vysoká škola také všechny navazující magisterské programy. V minulém roce byl poprvé otevřen i bakalářský studijní program Podniková ekonomika a řízení lidských zdrojů a do akademického roku 2018/2019 škola přijímá do Prahy také přihlášky na bakalářský obor Podniková ekonomika a finanční management.

Nová třída

„Od nového akademického roku reaguje škola na narůstající zájem o studium v Praze otevřením nových prostor na adrese Ekonomická 957, kde budou mít studenti veškeré zázemí na jednom místě. Jen některé volitelné předměty magisterského studia budou vyučovány jako dosud v prostorách Unicorn College,“ vysvětluje rektor Pavel Mertlík.

Více informací o MBA studiu najdete na www.savs.cz/studijni-obory/mba/ a o výuce bakalářských a magisterských programů v Praze na www.savs.cz/pro-uchazece/vyuka-v-praze/.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Vsaďte si na MS v Rusku v Tipsportu a získejte 1 000 Kč zdarma

fotbal

Obhájí titul Němci, nebo konečně na trůn vrátí Brazilce? Vstupte do největší komunity sázkařů a vyzvedněte si během MS...

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Program ŠKODA Bez starostí nabízí inovativní možnosti operativního leasingu

Inovativní produkt v podobě programu ŠKODA Bez starostí přinesla mladoboleslavská automobilka na český trh již v roce...

Pyrenejská řež pro Španěly? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

fotbal

Hned druhý den šampionátu nás čeká jeden z hitů, ve kterém tipéři favorizují Španěly. Vstupte do největší komunity...

Spraví si Argentina chuť? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Spraví si Argentina chuť? Vsaďte si na MS a získejte 1 000 Kč zdarma

Messi a spol. jdou pro životně důležitou výhru, ale proti stojí silní Chorvaté! Vstupte do největší komunity sázkařů a...

Bydlení začíná parcelou. Jak vybrat tu správnou?

Bydlení začíná parcelou: jak vybrat tu správnou?

Připravili jsme pro vás několik tipů, které vám usnadní cestu za vysněným bydlením.

Další z rubriky

Dobrý zaměstnanec nad zlato? Vychovejte si schopné řemeslníky podle svého

Duální vzdělávání, tedy systém spolupráce mezi odbornými školami a firmami je v...

Sháníte kvalitní zaměstnance pro vaši firmu? Jak získat dobré řemeslníky, aniž byste je museli shánět v zahraničí nebo...

Ošetření vody v přírodních jezírkách přípravky řady PROJEZÍRKA®

Ošetření vody v přírodních jezírkách přípravky řady PROJEZÍRKA®

Obliba koupacích a okrasných jezírek roste. Jedná se o relaxační zónu, která ladí s okolím a zapadá do koloritu...

Díky udržitelnosti k lepšímu světu budoucnosti

Díky udržitelnosti k lepšímu světu budoucnosti

Do roku 2050 bude na planetě žít téměř 10 miliard lidí. Celosvětové HDP bude čtyřnásobné. Velmi důležitým úkolem se...

Najdete na iDNES.cz