ŠKODA AUTO Vysoká škola rozšířila svou nabídku výuky v Praze

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V březnu letošního roku otevřela ŠKODA AUTO Vysoká škola nový MBA program Global Management in Automotive Industry, který nadchne každého, kdo touží po kariéře v automobilovém průmyslu. Nově také v Praze nabízí bakalářský studijní program Podniková ekonomika a finanční management.

MBA program | foto: ŠKODA AUTO Vysoká škola

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ŠKODA AUTO Vysoká škola připravila studijní program ve spolupráci s globálními hráči automobilového průmyslu a pod záštitou Česko-německé obchodní a hospodářské komory a Sdružení automobilového průmyslu.

Fotogalerie

„MBA zaměřené na oblast automobilového průmyslu je naprostou novinkou v nabídce MBA programů v České republice. Jedná se o specificky zaměřené studium, které nejen, že rozvíjí odborné i osobní schopnosti a dovednosti studentů, ale také jim umožňuje vytvářet networking se zástupci dalších, na oblast automobilového průmyslu orientovaných, společností,“ komentuje nový program rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy Pavel Mertlík.

MBA program studenty na náročnou a zajímavou profesi perfektně připraví

Programu se účastní 13 profesionálů automobilového průmyslu, na které čeká bohatý studijní program. Cílem programu celoživotního vzdělávání je rozvoj znalostí a dovedností budoucích, mezinárodně působících, vedoucích pracovníků automobilového průmyslu. 

MBA program Global Management in Automotive Industry se vyučuje v Praze na Václavském náměstí, a to kompletně v anglickém jazyce týmem světově uznávaných odborníků. Nedílnou součástí programu je intenzivní studijní zahraniční cesta a náročný outdoorový trénink, který účastníkům pomůže lépe zvládat stresové situace a rozvíjet vůdcovské kompetence.

doc. Ing. Pavel Mertlík, CSc.

Doc.Ing. Pavel Mertlík, CSc.

MBA program ŠKODA AUTO Vysoké školy je v rámci České republiky unikátní nejen svým zaměřením, ale také mezinárodním rozměrem, kterého bylo dosaženo díky akreditaci ACBSP,“ prozradil rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy doc. Ing. Pavel Mertlík, CSc.

První absolventi kurzu budou zakončovat své studium za 16 – 22 měsíců. Mají předpoklad uplatnit se především v pozicích ve středním a vyšším managementu firem v sektoru automobilového průmyslu včetně dodavatelů a distributorů.

ŠKODA AUTO Vysoká škola otevřela v Praze nové prostory

V Praze vyučuje ŠKODA AUTO Vysoká škola také všechny navazující magisterské programy. V minulém roce byl poprvé otevřen i bakalářský studijní program Podniková ekonomika a řízení lidských zdrojů a do akademického roku 2018/2019 škola přijímá do Prahy také přihlášky na bakalářský obor Podniková ekonomika a finanční management.

Nová třída

„Od nového akademického roku reaguje škola na narůstající zájem o studium v Praze otevřením nových prostor na adrese Ekonomická 957, kde budou mít studenti veškeré zázemí na jednom místě. Jen některé volitelné předměty magisterského studia budou vyučovány jako dosud v prostorách Unicorn College,“ vysvětluje rektor Pavel Mertlík.

Více informací o MBA studiu najdete na www.savs.cz/studijni-obory/mba/ a o výuce bakalářských a magisterských programů v Praze na www.savs.cz/pro-uchazece/vyuka-v-praze/.

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Sledování televize je pro většinu Čechů jedním z hlavních způsobů relaxace, a o Vánocích to platí dvojnásob. Jak...

Další z rubriky

Zaměstnanec nad zlato? Vychovejte si schopné řemeslníky podle představ

Zaměstnanec nad zlato? Vychovejte si schopné řemeslníky podle představ

Sháníte kvalitní zaměstnance pro vaši firmu, ale momentálně jsou nedostatkovým zbožím? Chcete získat dobré řemeslníky,...

Jaký dárek na poslední chvíli? Český projekt Darujpoukaz.cz pomůže

Jaký dárek na poslední chvíli? Český projekt Darujpoukaz.cz pomůže

Nový český start-up Darujpoukaz.cz přináší revoluci s výběrem dárků, a to formou v současné době velmi oblíbených...

Na adventní trhy s pojištěním. Lidé na výletech podceňují rizika

Na adventní trhy s pojištěním: Lidé na výletech podceňují rizika

Trhy patří k adventu jako cukroví k Vánocům. V Evropě se návštěva adventních trhů s kouzelnou sváteční atmosférou stává...

Najdete na iDNES.cz