Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Skladovací haly Lorenc Logistic nabízejí prostor pro vaše zboží

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Moderní skladovací haly společnosti Lorenc Logistic nabízí prostor pro uskladnění zboží různorodého charakteru.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Skladovací haly Lorenc Logistic: sklady pro vaše zboží | foto: Lorenc Logistic, s.r.o.

Jednotlivé haly v Klatovech, Praze a Brně jsou uzpůsobeny pro skladování komodit od potravinářských příměsí, přes HI-TECH produkty či chemické zboží podléhající dohodě ADR až po pharma výrobky. Využijte služeb společnosti a přesvědčte se o kvalitě a výhodách, které nabízí.

Manipulace se zbožím 24 hodin denně

Podle vašich potřeb může být se zbožím manipulováno ve skladech 24 hodin denně nebo dle potřeby vašeho výrobního procesu.

Skladování bez časových limitů

Ve skladech společnosti Lorenc Logistic můžete skladovat své zboží dlouhodobě i dočasně, a to za velmi výhodných cenových podmínek.

Vybavení skladů

Zboží uskladněné ve všech skladovacích halách společnosti je pojištěno proti veškerým rizikům u renomované společnosti Zürich. Díky maximální péči nezaznamenala společnost za 15 let svého působení ve skladové činnosti žádnou ztrátu nebo závažné poškození zboží zákazníka.

Skladovací haly Lorenc Logistic: sklady pro vaše zboží

Skladovací haly společnosti Lorenc Logistic jsou vybaveny elektronickou zabezpečovací signalizací (EZS) se stálým připojením na bezpečnostní službu a nepřetržitým monitorovacím kamerovým systémem. Sklady jsou maximálně zabezpečeny, a to i pro skladování HI-TECH výrobků a komponentů.

Všechny skladovací haly jsou vybaveny moderní regálovou i manipulační technikou od renomovaných výrobců. Na obsluhu techniky jsou zaměstnanci skladů řádně vyškoleni. Pro usnadnění skladové evidence zavedla firma Lorenc Logistic používání EAN kódů.

Skladovací haly Lorenc Logistic: sklady pro vaše zboží

Díky software pro vedení skladové evidence (WMS) mohou zákazníci sledovat přes webové rozhraní pohyb zboží na skladě, dobu expirace a saldo palet.

Skladovací haly Lorenc Logistic: sklady pro vaše zboží

Služby

Společnost Lorenc Logistic nabízí zákazníkům kromě skladování zboží i jeho následnou distribuci ke konečným příjemcům na základě odvolávek do 24h v rámci celé ČR přes přepravní systém FOFR jehož členem je od roku 2013.

Mezi další nabízené služby patří již zcela automaticky také přebalování zboží, etiketování, konsolidace, cross-docking, vedení skladové evidence, vedení evidence paletového konta.

Pro zákazníky zaměřené na zámořský obchod společnost Lorenc Logistic zajišťuje: návoz kontejnerů z přístavu, celní odbavení, vykládku kontejnerů včetně celního dozoru, vrácení kontejnerů na terminál, finální distribuci ke konečným příjemcům.

Každý den zaměstnanci skladů Lorenc Logistic přeloží cca 250 tun zboží a připraví jej k následné distribuci.

Skladovací haly v Klatovech, Praze a Brně

Pro zajištění maximální služby zákazníkům vznikaly postupně jednotlivé sklady :

Klatovy: sídlo společnosti:

- Temperované sklady typu A plně vybavené regály

- 2 haly pro celkem 8500 EUR pal

- Součástí jedné z hal je chladící box o objemu 90 EUR pal pro uskladnění zboží s minimální teplotou +50C a sklad pro ADR zboží o objemu 420 EUR pal

- Možnosti uskladnění: ADR zboží, chladírenské zboží, ostatní průmyslové zboží na paletách

- Zaměření: skladování a crossdocking

Praha – Rudná: pobočka společnosti:

- Temperovaný sklad typu A z poloviny vybaven regály, z poloviny volná skladová plocha

- Hala pro cca 2500 EUR palet

- Možnosti uskladnění: ostatní průmyslové zboží na paletách nebo volně ložené

- Zaměření: skladování a crossdocking

Brno – Slatina: pobočka společnosti:

- Temperovaný sklad typu A, plně vybaven regály

- Hala pro cca 800 EUR palet

- Možnosti uskladnění: ostatní průmyslové zboží na paletách

- Zaměření: skladování

V současné době má společnost Lorenc Logistic tyto volné kapacity: ve skladu v Klatovech 4000 europaletových míst, v Brně 250 europaletových míst a v Praze 350 europaletových míst.

Tradice a zkušenosti v oblasti logistických služeb

Společnost Lorenc Logistic se sídlem v Klatovech je poskytovatelem logistických služeb nejen v České republice. Na českém trhu působí již více než 23 let a specializuje se především na přepravy velkoobjemového zboží pro automobilový průmysl, HI-TECH výrobků, ADR zboží a pharma produktů. O kvalitě nabízených služeb svědčí 80 % zákazníků, kteří se skupinou spolupracují dlouhodobě.

Přepravu zajišťuje v rámci celé Evropy, zejména do zemí Beneluxu a Německa. Dopravu do Polska obstarává její polská pobočka. Společnost je také schopna zajistit sběrnou službu mezi Českou republikou a Belgií.

Více informací o skupině Lorenc Logistic a kompletní nabídku jejích služeb najdete na www.lorenc-logistic.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Máte auto před dovolenou fit? Poškození na čelním skle je nebezpečné.
Máte auto před dovolenou fit? Poškození na čelním skle je nebezpečné

Jestli se chystáte na dovolenou vozem, nezapomeňte ho řádně zkontrolovat, jestli se na něj můžete spolehnout. Porucha automobilu blízko bydliště je nepříjemná,...  celý článek

Užijte si léto konečně na plné pecky!
Užijte si léto konečně na plné pecky!

Právě v létě překážejí, zejména nám krátkozrakým, brýle nejvíce - ať už při plavání, cyklistice, běhání, nebo i při jakékoliv běžné každodenní činnosti. To...  celý článek

Kupujete nový šicí stroj? Poradíme, co k němu ještě budete potřebovat.
Kupujete nový šicí stroj? Poradíme, co k němu ještě budete potřebovat

Jestliže chcete proniknout do tajů šití a je jedno, zda si ušijete polštářek, obroubíte záclony, nebo se budete věnovat například patchworku, je důležité,...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.