Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Sítě v brance i na lešení. Nepustí balon a ochrání před pádem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Co mají společného profesionální i výkonnostní sportovci, podnikatelé, ale i děti? Ti všichni se pravidelně spoléhají na kvalitní sítě. Nevěříte? Chyba. Se sítěmi se i vy setkáváte takřka denně. Ať už si sami jdete zasportovat, anebo jdete s dětmi na hřiště. Tam všude sítě najdete.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sítě v brance i na lešení. Nepustí balon a ochrání před pádem

Sítě špičkové kvality

U sítí je důležitá především kvalita. Špičková, jakou garantuje zavedená společnost Berger-Huck, jejíž tradice se počítá na desítky let. Firma Berger-Huck, která vznikla v roce 1992 jako český zástupce své mateřské firmy Manfred Huck GmbH, Německo a specializovala se na výrobu sportovních sítí, se postupně rozrostla a v novém tisíciletí dokonce rozšířila výrobu v Česku o dětské šplhací sítě pro dětská hřiště.

Sítě v brance i na lešení. Nepustí balon a ochrání před pádem

Sportovní sítě pro fotbal, volejbal, házenou i lyžování

Renomovaná společnost se zabývá výrobou a prodejem nejrůznějších druhů sítí, které splňují všechna potřebná bezpečnostní kritéria. Sítě si u ní mohou objednat nejen sportovní kluby, které organizují fotbal, lední hokej, tenis, volejbal, badminton či házenou, ale i provozovatelé dětských hřišť, lanových a lezeckých center či majitelé firem na výškové práce, kde je třeba denně jistit zaměstnance bezpečnostními sítěmi, které je ochrání před případným pádem.

Sportovní sítě pro všechny sporty

Velmi oblíbeným produktem společnosti Berger-Huck jsou sportovní sítě.
Berger-Huck dodává sportovní sítě prakticky do všech sportovních odvětví, které sítě ke své činnosti potřebují.

Od fotbalu, kde se sítě používají nejen na branky, ale i za branky jako ochranné zábrany, přes volejbal, házenou, badminton až po lyžování. Tam je třeba okolo závodních sjezdovek vystavět ze sítí bezpečnostní zóny. Sítě tak slouží zároveň jak coby ochrana pro závodníky, tak i pro diváky kolem trati.

Zákazníci si mohou vybrat z nejrůznějších variant. Výrobce přísně respektuje velikosti sítí dle norem, které jsou k daným sportům stanovené, lze však vyhovět i přání vyrobit sítě přesně na míru.

Objednat lze i různá sportovní náčiní: například lana, švihadla, gymnastické šňůry či kruhy. Sítě Huck jsou také používány na nejrůznějších vrcholných sportovních akcích jako je Davis Cup, Fed Cup, MS ve fotbale, fotbalové EURO, MS v házené nebo ledním hokeji. Jde tedy o celosvětově známou značku sítí.

Bezpečnostní sítě proti pádu

Důležitou součástí portfolia firmy Huck jsou i ochranné bezpečnostní sítě, které ochrání před pádem nejen člověka, ale třeba i stavební materiál. Společnost Berger-Huck dodává ochranné sítě, jejichž výhody jsou nezpochybnitelné: díky záchytným bezuzlovým polypropylenovým sítím se mohou dělníci ve výškách volněji pohybovat a nespoléhat se pouze na jištění lanem.

A pokud už nešťastnou náhodou spadnou dolů, velká plastická deformovatelnost sítě zajistí, že je člověk zachycen velmi měkce. Sítě lze použít nejen na stavbách a při jiných výškových pracích, ale také k ochrannému oplocení staveb.

Průmyslové sítě

Sítě v brance i na lešení. Nepustí balon a ochrání před pádem

Sítě nacházejí zajímavé využití i v průmyslu. Průmyslové sítě tak rovněž patří ke klíčovým produktům firmy Berger-Huck. Jde zejména o oblast výroby automobilů. Sítě v automobilech ocení zejména ženy, které často jezdí na nákupy a sítě potřebují v zavazadlovém prostoru k upevnění nákupu a jeho bezpečnějšímu převozu domů.

Existují ale i další druhy sítí. Například ty sítě, které chrání kulturní a historické památky před nálety ptactva. Anebo sítě, které lze využít k regálové ochraně, nebo jako krycí sítě do přepravních kontejnerů.

Kompletní nabídku sítí firmy Berger- Huck najdete v e-shopu na jejích webových stránkách www.huck.cz nebo www.berger-huck.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

Operativní leasing BARTH Operák je jednoduchá cesta k novému vozu

BARTH Operák je operativní leasing, který nabízí více než 100 modelů vozů značek Volkswagen, ŠKODA, Audi, SEAT, Kia a...

Letní Letná zve na velkolepý narozeninový open air zdarma

Letní Letná zve na velkolepý narozeninový open air zdarma

Velkolepý narozeninový open air již ve středu 15. srpna slavnostně odstartuje 15. ročník populárního festivalu Letní...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Péče o bazén ve velkém horku. Pouze chemie nestačí

Péče o bazén ve velkém horku: Pouze chemie nestačí

Teploty venku v podstatě každým dnem atakují třicítku, a tak se frekvence koupání ve vlastním bazénu rapidně zvýšila....

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Další z rubriky

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

I vy v sobě najdete talent. Začněte malovat

Máme pro vás skvělou zprávu. I vy můžete namalovat třeba takhle krásnou květinu!

Věděli jste, že i vy můžete začít kreslit nebo malovat? Ano, zvládnete to také a ještě si nádherně odpočinete u...

Najdete na iDNES.cz