Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Simple Green: vysoce účinný čistící a odmašťovací přípravek

Komerční sdělení   7:05aktualizováno  7:05
Průmysl se neobejde bez odmašťovacích a čistících přípravků. Proč však shánět řadu různých přípravků, když jsou na trhu k dispozici výrobky Simple Green?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Simple Green: vysoce účinný čistící a odmašťovací přípravek

Jsou to vysoce účinné, koncentrované čistící a odmašťovací prostředky, vodou ředitelné, biologicky odbouratelné, s nízkým obsahem VOC, nehořlavé. A šíře jejich použití a kvalita je překvapivá.

Široké spektrum použití přípravků Simple Green

Od mytí a odmašťování kovových šasí pro DVD přehrávače, televizory, osazených desek plošných spojů či plastových dílů a skleněných krytů či obrazovek v elektronickém průmyslu, přes čištění parovodů, provozních komunikací i dopravního značení, solárních a fotovoltaických panelů až po mytí dílů a součástek při výrobě letadel i interiérů při jejich provozu.

Simple Green: vysoce účinný čistící  a odmašťovací přípravek

Přípravky Simple Green účinně pomáhají se špínou a mastnotou také v provozních halách, skladech a to dokonce i v potravinářských, zdravotnických, farmaceutických a textilních provozech, které mají vysoké nároky na hygienu a bezpečnost používaných přípravků.

Přípravek Simple Green Crystal je totiž hodnocen zkušebnou ITC Zlín jako poživatina druhé třídy, vhodný i pro farmaceutický a potravinářský průmysl. Výrobku bylo propůjčeno od roku 2000 Ministerstvem životního prostředí právo užívat ochrannou známku "Ekologicky šetrný výrobek".

Simple Green: vysoce účinný čistící  a odmašťovací přípravek

Výhradním distributorem čistícího a odmašťovacího prostředku Simple Green pro Střední a východní Evropu je již šestnáct let společnost  LIBERTY-TOP- TECH s.r.o., která se v roce 2012 přejmenovala na SIMPLE GREEN CZ, s.r.o.

Čistící a odmašťovací přípravek Simple Green Crystal

Simple Green Crystal je průmyslový, vysoce koncentrovaný a účinný čisticí a odmašťovací přípravek určený pro práci v postřikových čisticích strojích, k tlakovému a ultrazvukovému odmašťování v průmyslové i v terciální sféře. Lze jej použít pro ruční i tlakové mytí, mytí ponorem i pro ultrazvukové myčky. Je také vhodný jako náplň do pojezdových mycích strojů.

Simple Green: vysoce účinný čistící  a odmašťovací přípravek

Jedná se o nehořlavý, neabrazivní, bezoplachový přípravek bez obsahu barviva, parfémů, teflonu a silikonů. Tato vysoce koncentrovaná směs je ředitelná studenou vodou až do poměru 1:200. Po zředění optimálně odmašťuje při běžné dílenské teplotě 18 – 22°C, čímž je zaručena velká úspora energie.

Další výhodou je jeho univerzálnost použití. Nahrazuje: perchloethylen (perchlor), trichlorethylen (trychlor), louh (hydroxid sodný, hydroxid draselný), toulen, technický benzín, aceton, xylen.

Simple Green Crystal je směs obsahující méně než 15% neionogenních tenzidů. Přípravek je dobře biologicky odbouratelný.

Simple Green Extreme Aviation Cleaner and Heavy Duty Degreaser (HDD)

Pro vysoce znečištěné povrchy a plochy vyžadující splnění nejvyšších bezpečnostních kritérií vydaných firmou BOEING D6-17487P a výrobcem leteckých motorů Pratt & Whitney PWA 36604 Revision C je vhodný přípravek Simple Green Extreme Aviation.

Je vhodný k čištění kovových, plastových i lakovaných povrchů pomocí postřikovacích strojů, k tlakovému a ultrazvukovému odmašťování ve strojírenství, letecké i pozemní dopravě, aniž by došlo k poškození čištěných povrchů.
Vlastnosti a možnosti použití má stejné jak předchozí přípravek, navíc je vysoce aktivní v teplotním rozmezí 10 – 80 °C.

Na trhu jsou i dva mírně parfemované přípravky Simple Green Mint a Simple Green Lemon, které odstraňují pachy.

Podrobné informace o čistících a odmašťovacích přípravcích Simple Green včetně doporučeného ředění a ceníků najdete na internetové adrese: www.simplegreen.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte bitvu Berdych vs. Federer živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Jak zvládnou své čtvrtfinálové bitvy poslední dva čeští zástupci na Australian Open? Sledujte první Grand Slam sezóny...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Tichá, pracovitá, výkonná. Jak vybrat čističku vzduchu?

Tichá, pracovitá, výkonná: Jak vybrat čističku vzduchu?

Smog nebo alergeny v podobě roztočů či plísní mají aktuálně zelenou, a nejen alergici nebo astmatici řeší, jak zdravě...

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Jak se české maminky připravují na příchod miminka

Čtyřicet týdnů plných emocí, nových situací a také zařizování před narozením miminka. Začíná zcela nová etapa v životě...

Najdete na iDNES.cz