Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Silniční kolo CARRERA - jedno z nejlépe střežených tajemství Itálie

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pocit z jízdy na kole CARRERA je jako prožít část cyklistické historie. Souznít s legendami silniční cyklistiky jako je Stephen Roche, Visentini, Chiappucci či Marco Pantani. Zažít tu hrdost z vlastnictví a jízdy na něčem tak výjimečném, jako je silniční kolo CARRERA, stojí za to.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Tomáš FORMAN - Tomm Bike kolo 1 | foto: Tomáš FORMAN - Tomm Bike

Je úžasné vlastnit takový klenot, jakým je silniční kolo CARRERA, ale hlavní příval emocí nás čeká, jakmile začneme ukrajovat první kilometry silnice v sedle tohoto italského stroje.

Vybroušeným diamantem týmu italských designerů a stavitelů kol od Lago di Garda je jízdní kolo CARRERA, model PHIBRA. To, k čemu ostatní značky nesměle směřují, má silniční kolo PHIBRA dovedeno do absolutní dokonalosti. PHIBRA představuje dokonalou integraci futuristicky tvarovaného rámu s komplexem vlastností HM (high modulus) karbonu, ve prospěch biomechanické charakteristiky jezdce.

Použitá technologie 2B (Double Arch Block) představuje vrchol výzkumu továrny CARRERA – PODIUM. 2B technologie spojuje 2 karbonové monocoque obloukové bloky (horní rámovou trubku prodlouženou do vzpěry zadní vidlice se spodní šikmou rámovou trubkou a zadní vidlici) v oblasti krku, integrované sedlovky a patky rámu.

Vytváří tak vyváženou a kompaktní strukturu. Tato stavba dává kromě tuhosti a tlumení vibrací ještě možnost stavět rám pro silniční kolo na míru. Brzdová a řadící lanka jsou vedena vnitřkem rámu pro čistotu designu a aerodynamiky.

Jízdní kolo CARRERA je vybroušený diamant týmu italských designerů a stavitelů kol

Tomáš FORMAN - Tomm Bike detail kola

CARRERA samozřejmě neprodukuje pouze futuristické rámy PHIBRA, ale myslí také na milovníky klasické stavby. Na vrcholu "klasiky" stojí silniční kolo HERCULES z HM karbonu s integrovanou kapkovitou sedlovkou a designem Jekyll.

Jakékoliv kolo CARRERA může být osazeno sadou Shimano, Campagnolo nebo Sram. Je připraveno i na použití elektronického řadícího systému Shimano Dura Ace Di2. Samozřejmostí jsou celokarbonové vidlice.

Tomáš FORMAN - Tomm Bike kolo 2

Ostatní komponenty mohou být na silniční kolo nakombinovány dle přání a požadavků zákazníka. Je též možné si vytvořit vlastní design na firemním webu carrera-podium.it. A ještě jedna zvláštnost, dodací lhůta je maximálně 2 měsíce.

Silniční kolo CARRERA koupíte u společnosti TOMM BIKE

Od letošního roku má výhradní zastoupení značky CARRERA firma TOMM BIKE a může ji nabídnout českým cyklistům včetně veškeré péče o zákazníka, kterou si zaslouží.

Tato péče není pouze pro silniční kolo. Vzhledem ke "slabosti" firmy pro italský design a italské modré nebe, TOMM BIKE exkluzivně zastupuje již 6. rokem značku SANTINI, která je po 45 let synonymem špičkového oblečení pro cyklisty.

Ne náhodou můžete modrý čtverec s písmeny SMS (neplést si s textovkou) vidět na všech duhových dresech mistrů světa a na růžovém dresu vítězného jezdce GIRO d´ITALIA.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Tři výhody, které dostanete od T-Mobile. Stačí být v Magentě 1

3 výhody, které dostanete od T-Mobile - stačí být v Magentě 1

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí: čím víc služeb si...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Najdete na iDNES.cz