Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Sídlo společnosti a kanceláře si můžete pořídit výhodněji

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Zakládáte novou společnost nebo hledáte vhodné prostory pro svá obchodní jednání? Společnost Companies and Offices a.s. nabízí unikátní službu, která firmám zajistí sídlo společnosti i možnost využití kanceláří v Praze i Brně, a to za velmi příznivou cenu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sídlo společnosti a kanceláře si můžete pořídit výhodněji! | foto: Companies and Offices, a.s.

Každá firma, ať už začínající o několika zaměstnancích, nebo velká a stále se rozvíjející společnost, hledá možnosti, jak co nejefektivněji ušetřit. Rozumní zaměstnavatelé vědí, že na zaměstnancích a vybavení se šetřit nemá, ale proč neušetřit na sídle společnosti a kancelářích, když je i za rozumnou cenu můžete získat přímo v Praze a zároveň v Brně? Můžete tak rozšířit své podnikání do dalšího města.

Proč si pořizovat pouze „virtuální sídlo“, do kterého vám jen chodí pošta, když můžete mít k dispozici skutečnou a plně vybavenou kancelář, do které si můžete kdykoliv zajít, připojit se k internetu a v klidu nerušeně pracovat? Ve svých reprezentativních prostorách se můžete také scházet s klienty i obchodními partnery a projednávat důležité obchody.

Čtyři kanceláře ve dvou největších městech ČR za jednu cenu

Kanceláře jsou ideální možností především pro ty z vás, kteří za obchody často cestujete mezi Prahou a Brnem. V obou městech tak budete mít své zázemí, kde si můžete vyřídit maily nebo vést pracovní jednání. Díky konceptu sdílených kanceláří můžete také navazovat nové obchodní kontakty, které jsou v podnikání nedocenitelné. V Praze i Brně můžete využívat po dvou kancelářích, tedy celkem 4 různé kanceláře za jednu cenu.

Sídlo společnosti a kanceláře si můžete pořídit výhodněji!

Sídlo společnosti dle zákona a navíc reálné prostory pro vaše podnikání

Podle Zákona o DPH č. 234/2004 Sb, §4, odst. 1, písm. i) musí být sídlo právnické osoby umístěno na adrese, kde společnost reálně sídlí, tedy tam, kde je umístěno vedení společnosti a kde se mohou zaměstnanci a obchodní partneři stýkat s právnickou osobou. Pokud vám tedy chybí reálné prostory pro splnění podmínky kladené na skutečné sídlo společnosti, nebo by vám přišly výše uvedené výhody vhod, můžete se obrátit na společnost Companies and Offices, a.s., kde vše potřebné vyřídíte.

Společnost Companies and Offices, a.s. vám také zajistí pro obchodní rejstřík notářem ověřený souhlas s umístěním sídla vaší firmy s obchodní adresou v Praze nebo Brně.

Sídlo společnosti a kanceláře si můžete pořídit výhodněji!

Služby se špičkovým právním servisem zavedené advokátní kanceláře

Historie společnosti Companies and Offices, a.s. sahá až do roku 1991, kdy vznikla společná advokátní kancelář advokátů JUDr. Jiřího Spousty a JUDr. Oldřicha Vodáka, kteří o dvacet let později spolu s dalšími akcionáři společnost založili.

Sídlo společnosti a kanceláře si můžete pořídit výhodněji!

Společnost Companies and Offices, a.s. vznikla za účelem nabídnout zájemcům ke koupi nově založené společnosti s.r.o. i se špičkovým právním servisem a navíc za nejnižší ceny v ČR a také službu poskytnutí sídla společnosti a virtuální kancelář EXCLUSIVE se službami a platebními podmínkami, které u nás nemají konkurenci.

Více informací o společnosti Companies and Offices, a.s. a celou nabídku jejích služeb najdete na www.spolecnostiasidla.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Každá firma musí ze zákona povinně archivovat některé dokumenty, výrobci a distributoři navíc potřebují více místa také...

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Landal Marina Lipno nabízí úžasné slevy na silvestrovské pobyty

Užijte si závěr roku 2017 a přivítejte rok 2018 tak, jako ještě nikdy! Odjeďte ze šedivého města k lipenské přehradě a...

Činoherní klub prostoupily fyzikální zákony. Nenechte si ujít QED

Činoherní klub prostoupily fyzikální zákony. Nenechte si ujít QED

V prosinci 2017 uvedl Činoherní klub hru QED (Kvantová elektrodynamika). Autor Peter Parnell v ní propojil postřehy o...

Najdete na iDNES.cz