Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Sídlo společnosti a kanceláře si můžete pořídit výhodněji

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zakládáte novou společnost nebo hledáte vhodné prostory pro svá obchodní jednání? Společnost Companies and Offices a.s. nabízí unikátní službu, která firmám zajistí sídlo společnosti i možnost využití kanceláří v Praze i Brně, a to za velmi příznivou cenu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sídlo společnosti a kanceláře si můžete pořídit výhodněji! | foto: Companies and Offices, a.s.

Každá firma, ať už začínající o několika zaměstnancích, nebo velká a stále se rozvíjející společnost, hledá možnosti, jak co nejefektivněji ušetřit. Rozumní zaměstnavatelé vědí, že na zaměstnancích a vybavení se šetřit nemá, ale proč neušetřit na sídle společnosti a kancelářích, když je i za rozumnou cenu můžete získat přímo v Praze a zároveň v Brně? Můžete tak rozšířit své podnikání do dalšího města.

Proč si pořizovat pouze „virtuální sídlo“, do kterého vám jen chodí pošta, když můžete mít k dispozici skutečnou a plně vybavenou kancelář, do které si můžete kdykoliv zajít, připojit se k internetu a v klidu nerušeně pracovat? Ve svých reprezentativních prostorách se můžete také scházet s klienty i obchodními partnery a projednávat důležité obchody.

Čtyři kanceláře ve dvou největších městech ČR za jednu cenu

Kanceláře jsou ideální možností především pro ty z vás, kteří za obchody často cestujete mezi Prahou a Brnem. V obou městech tak budete mít své zázemí, kde si můžete vyřídit maily nebo vést pracovní jednání. Díky konceptu sdílených kanceláří můžete také navazovat nové obchodní kontakty, které jsou v podnikání nedocenitelné. V Praze i Brně můžete využívat po dvou kancelářích, tedy celkem 4 různé kanceláře za jednu cenu.

Sídlo společnosti a kanceláře si můžete pořídit výhodněji!

Sídlo společnosti dle zákona a navíc reálné prostory pro vaše podnikání

Podle Zákona o DPH č. 234/2004 Sb, §4, odst. 1, písm. i) musí být sídlo právnické osoby umístěno na adrese, kde společnost reálně sídlí, tedy tam, kde je umístěno vedení společnosti a kde se mohou zaměstnanci a obchodní partneři stýkat s právnickou osobou. Pokud vám tedy chybí reálné prostory pro splnění podmínky kladené na skutečné sídlo společnosti, nebo by vám přišly výše uvedené výhody vhod, můžete se obrátit na společnost Companies and Offices, a.s., kde vše potřebné vyřídíte.

Společnost Companies and Offices, a.s. vám také zajistí pro obchodní rejstřík notářem ověřený souhlas s umístěním sídla vaší firmy s obchodní adresou v Praze nebo Brně.

Sídlo společnosti a kanceláře si můžete pořídit výhodněji!

Služby se špičkovým právním servisem zavedené advokátní kanceláře

Historie společnosti Companies and Offices, a.s. sahá až do roku 1991, kdy vznikla společná advokátní kancelář advokátů JUDr. Jiřího Spousty a JUDr. Oldřicha Vodáka, kteří o dvacet let později spolu s dalšími akcionáři společnost založili.

Sídlo společnosti a kanceláře si můžete pořídit výhodněji!

Společnost Companies and Offices, a.s. vznikla za účelem nabídnout zájemcům ke koupi nově založené společnosti s.r.o. i se špičkovým právním servisem a navíc za nejnižší ceny v ČR a také službu poskytnutí sídla společnosti a virtuální kancelář EXCLUSIVE se službami a platebními podmínkami, které u nás nemají konkurenci.

Více informací o společnosti Companies and Offices, a.s. a celou nabídku jejích služeb najdete na www.spolecnostiasidla.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Je správný čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Teď je čas na instalaci fotovoltaické elektrárny

Získat malou fotovoltaickou elektrárnu na střechu rodinného domu, víkendového sídla anebo na plochou střechu paneláku...

Poznejte auta budoucnosti v novém konceptu v Praze

Nový autosalon Jaguar Land Rover Dajbych v Plzni

Automobilový svět se mění, a proto autosalon Dajbych otevřel v Praze nový showroom podle celosvětového konceptu...

Nové trendy pro renovace dřevěných podlah vás okouzlí a inspirují

Nové trendy pro renovace dřevěných podlah vás okouzlí a inspirují

Vdechněte své původní podlaze nový život! Dřevěné podlahy využívají jedinečné vlastnosti tohoto přírodního materiálu....

Najdete na iDNES.cz