Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Šicí stroje, vysavače, trezory a mnohem víc, internetové obchody od OK business

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pořizujete šicí stroj? Chcete si usnadnit domácí práce? Potřebujete bezpečně uložit cennosti či dokumenty? Šicí stroje, robotické vysavače, trezory a mnohem víc. Vše má jedno společné řešení, internetové obchody společnosti OK business, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

OK business, s.r.o. - Ráj šití.cz | foto: OK business, s.r.o.

Chcete si pořídit šicí stroj? Nebo k šicímu stroji potřebujete dokoupit overlock? Rádi byste přenechali domácí úklid nebo jeho část někomu jinému? Nebo hledáte jednodušší a pohodlnější způsob, jak žehlit? Potřebujete trezor pro bezpečné uložení svých písemností, cenností nebo zbraní? Na mnoho různých potřeb lze najít jedno společné řešení, a tím jsou internetové obchody společnosti OK business, s.r.o.

OK business, s.r.o. - Overlock 720d-4Internetové obchody společnosti OK business, s.r.o. dodávají široký sortiment zboží, které dokáže pokrýt rozsáhlou škálu potřeb. Především patří mezi přední internetové obchody s šicími stroji, overlocky a další šicí technikou pro domácí šití.

Specializovaný internetový obchod Ráj-šití.cz poskytuje výborně hodnocené služby. Dobře se stará o své zákazníky. Poskytuje rozsáhlé odborné poradenství při výběru vhodného šicího stroje včetně podrobných informací, které se týkají chodu a funkcí jednotlivých šicích strojů. Ke každému zákazníkovi má společnost OK business zcela jedinečný přístup.

Nejčastěji poptávané zboží má aktuálně vždy na skladě. V případě položek, které skladem nemá, telefonicky informuje zákazníka o předpokládané době dodání. Převážnou většinu těchto objednávek vyřizují internetové obchody společnosti OK business nejpozději do jednoho týdne, v krajním případě do dvou týdnů.

Internetové obchody společnosti OK business – jedinečný přístup k zákazníkům

Internetové obchody společnosti OK business se díky svým vysoce kvalitním službám i díky jedinečnému a vstřícnému přístupu ke každému zákazníkovi těší velké oblibě a má mnoho příznivých recenzí, které lze nalézt na českém internetu.

Jelikož společnosti na zákazníkovi i jeho spokojenosti velmi záleží, snaží se poskytovat skutečně širokou nabídku. V nabídce tak naleznete šicí stroje, overlocky, coverlocky i vyšívací stroje světoznámých a tradičních značek. Pro šicí stroje a overlocky internetový obchod Ráj šití.cz dále nabízí bohaté příslušenství, které rozšiřuje či zkvalitňuje možnosti domácího šití.OK business, s.r.o. - Šicí stroj 2016_Lidia

Šicí stroje Lucznik – velké množství funkcí za přijatelné ceny

Společnost OK business, s.r.o. je výhradním zástupcem tradičního polského výrobce šicích strojů Lucznik na českém a slovenském trhu. Představuje tak jedinečného prodejce kvalitních a cenově dostupných šicích strojů charakterizovaných velmi příznivým poměrem kvalita/výkon/cena.

Šicí stroje a overlocky Lucznik poskytují velké množství funkcí za velmi přijatelné ceny. Šicí mechanismus mají zhotovený výhradně z kovových materiálů, což přispívá k jejich delší životnosti a vysoké odolnosti. V dnešní době se totiž zcela běžně vyrábějí šicí stroje s šicím mechanismem tvořeným umělohmotnými prvky, které se však vyznačují nízkou životností.

Při zakoupení šicího stroje Lucznik se takovým rizikům zcela vyhnete, neboť výrobce se rozhodl tento aktuální trend, který sleduje co nejnižší výrobní náklady na úkor živostnosti stroje, nenásledovat a svým zákazníkům poskytuje stroje s perspektivou dlouhé životnosti. Bohatou nabídku šicích strojů, overlocků, vyšívacích strojů a příslušenství doplňuje i nabídka příslušenství na staré šicí stroje Lucznik a Veritas.

Úspora času zákazníků je pro internetové obchody OK business nejvyšší prioritou

Jelikož společnost OK business dobře chápe, že domácnost se netočí pouze okolo šití, snaží se usnadňovat život i v dalších praktických ohledech.

Proto jejich internetové obchody nabízí také mandly a žehlící lisy, které usnadňují žehlení. Žehlení s mandly a žehlícími lisy od OK business již nebude namáhavou a nepříjemnou činností, nýbrž se stane snadným a rychlým úkolem, který zvládnete splnit s vynikajícími výsledky. Úspora času při zachování či zvýšení kvality žehlení se stává pro internetové obchody společnosti OK business nejvyšší prioritou.

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Letní krása od Mary Kay

Mary Kay Odličovač očí: 510,- Kč

Buďte v teplých letních dnech stále krásná s přípravky Mary Kay.

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Jaké nemoci přenáší klíšťata? Zabraňte jejich přenosu

Léto láká k procházkám v přírodě. Už si ale nemůžeme bezstarostně lehnout do trávy. Klíšťata číhají na každém kroku. A...

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Získejte za letní ceny formování postavy, konec holení a jiná ošetření

Po těchto letních ošetřeních budete vypadat, jako by luxusní dovolená trvala několik let! S korektivními dermatoložkami...

Najdete na iDNES.cz