Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Šicí stroje, vysavače, trezory a mnohem víc, internetové obchody od OK business

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pořizujete šicí stroj? Chcete si usnadnit domácí práce? Potřebujete bezpečně uložit cennosti či dokumenty? Šicí stroje, robotické vysavače, trezory a mnohem víc. Vše má jedno společné řešení, internetové obchody společnosti OK business, s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

OK business, s.r.o. - Ráj šití.cz | foto: OK business, s.r.o.

Chcete si pořídit šicí stroj? Nebo k šicímu stroji potřebujete dokoupit overlock? Rádi byste přenechali domácí úklid nebo jeho část někomu jinému? Nebo hledáte jednodušší a pohodlnější způsob, jak žehlit? Potřebujete trezor pro bezpečné uložení svých písemností, cenností nebo zbraní? Na mnoho různých potřeb lze najít jedno společné řešení, a tím jsou internetové obchody společnosti OK business, s.r.o.

OK business, s.r.o. - Overlock 720d-4Internetové obchody společnosti OK business, s.r.o. dodávají široký sortiment zboží, které dokáže pokrýt rozsáhlou škálu potřeb. Především patří mezi přední internetové obchody s šicími stroji, overlocky a další šicí technikou pro domácí šití.

Specializovaný internetový obchod Ráj-šití.cz poskytuje výborně hodnocené služby. Dobře se stará o své zákazníky. Poskytuje rozsáhlé odborné poradenství při výběru vhodného šicího stroje včetně podrobných informací, které se týkají chodu a funkcí jednotlivých šicích strojů. Ke každému zákazníkovi má společnost OK business zcela jedinečný přístup.

Nejčastěji poptávané zboží má aktuálně vždy na skladě. V případě položek, které skladem nemá, telefonicky informuje zákazníka o předpokládané době dodání. Převážnou většinu těchto objednávek vyřizují internetové obchody společnosti OK business nejpozději do jednoho týdne, v krajním případě do dvou týdnů.

Internetové obchody společnosti OK business – jedinečný přístup k zákazníkům

Internetové obchody společnosti OK business se díky svým vysoce kvalitním službám i díky jedinečnému a vstřícnému přístupu ke každému zákazníkovi těší velké oblibě a má mnoho příznivých recenzí, které lze nalézt na českém internetu.

Jelikož společnosti na zákazníkovi i jeho spokojenosti velmi záleží, snaží se poskytovat skutečně širokou nabídku. V nabídce tak naleznete šicí stroje, overlocky, coverlocky i vyšívací stroje světoznámých a tradičních značek. Pro šicí stroje a overlocky internetový obchod Ráj šití.cz dále nabízí bohaté příslušenství, které rozšiřuje či zkvalitňuje možnosti domácího šití.OK business, s.r.o. - Šicí stroj 2016_Lidia

Šicí stroje Lucznik – velké množství funkcí za přijatelné ceny

Společnost OK business, s.r.o. je výhradním zástupcem tradičního polského výrobce šicích strojů Lucznik na českém a slovenském trhu. Představuje tak jedinečného prodejce kvalitních a cenově dostupných šicích strojů charakterizovaných velmi příznivým poměrem kvalita/výkon/cena.

Šicí stroje a overlocky Lucznik poskytují velké množství funkcí za velmi přijatelné ceny. Šicí mechanismus mají zhotovený výhradně z kovových materiálů, což přispívá k jejich delší životnosti a vysoké odolnosti. V dnešní době se totiž zcela běžně vyrábějí šicí stroje s šicím mechanismem tvořeným umělohmotnými prvky, které se však vyznačují nízkou životností.

Při zakoupení šicího stroje Lucznik se takovým rizikům zcela vyhnete, neboť výrobce se rozhodl tento aktuální trend, který sleduje co nejnižší výrobní náklady na úkor živostnosti stroje, nenásledovat a svým zákazníkům poskytuje stroje s perspektivou dlouhé životnosti. Bohatou nabídku šicích strojů, overlocků, vyšívacích strojů a příslušenství doplňuje i nabídka příslušenství na staré šicí stroje Lucznik a Veritas.

Úspora času zákazníků je pro internetové obchody OK business nejvyšší prioritou

Jelikož společnost OK business dobře chápe, že domácnost se netočí pouze okolo šití, snaží se usnadňovat život i v dalších praktických ohledech.

Proto jejich internetové obchody nabízí také mandly a žehlící lisy, které usnadňují žehlení. Žehlení s mandly a žehlícími lisy od OK business již nebude namáhavou a nepříjemnou činností, nýbrž se stane snadným a rychlým úkolem, který zvládnete splnit s vynikajícími výsledky. Úspora času při zachování či zvýšení kvality žehlení se stává pro internetové obchody společnosti OK business nejvyšší prioritou.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Otevření lázeňské sezony v duchu oslav teplické kyselky. Již 465 let

Lázně Teplice nad Bečvou léčí již 465 let

Jedny z nejstarších moravských lázní, Lázně Teplice nad Bečvou, zahájí 12. května svoji 465. sezónu. Na návštěvníky...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Bojíte se smát? Na rovnátka není nikdy pozdě

Bojíte se smát? Na rovnátka není nikdy pozdě

Získejte krásný úsměv, o kterém jste vždy snili! Rovné zuby vám nejen zvýší sebevědomí, ale můžete se také vyhnout...

Jak na plnější rty? Naučte se je vystínovat

Jak na plnější rty? Naučte se je vystínovat

Arome.cz Přetřít rtěnkou a hotovo? Kdepak, jen se nebojte věnovat líčení svých rtů pár minut navrch a použijte k tomu víc než jen...

Najdete na iDNES.cz