Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Šicí stroje Lucznik už pět let znovu na trhu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Znáte nové šicí stroje Lucznik? Mají něco společného se starými šicími stroji? Značka šicích strojů Lucznik si znovu vybudovala na českém trhu pevnou pozici. Víme, kde je seženete.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

šicí stroj Izabella II 888 | foto: OK business, s.r.o.

Šicí stroje Lucznik určitě znáte. Jedná se o jednu z tradičních a jednu z nejrozšířenějších značek na našem trhu ještě z dob socialismu. Dříve dodávané šicí stroje Lucznik vyráběla společnost Lucznik v Radomi v Polsku.

A kdo že je současným výrobce šicích strojů LUCZNIK? Polská společnost jménem ASPA ELECTRO sp. z o.o., která má bohatou historii ve strojírenském průmyslu. 

ASPA mnoho let spolupracovala se společností Lucznik z Radomi, kde se vyráběly zbraně a šicí stroje, kde pomáhala s výrobou nejdůležitějších částí pro šicí stroje. Aktuálně zaměstnává společnost ASPA řadu technických odborníků z původního výrobního závodu Lucznik.

V současné době společnost ASPA zcela převzala tradici polských šicích strojů Lucznik a udělala z ní bezkonkurenčně nejúspěšnější a největší značku na polském trhu v oblasti domácích šicích strojů.

Sici stroj Lucznik Radom - historie

Sici stroj Lucznik Radom - historie

Šicí stroje s pevnou pozicí na českém trhu

Česká obchodní společnost OK business, s.r.o. se v roce 2006 stala výhradním smluvním partnerem firmy ASPA pro český a slovenský trh a po vzájemné dohodě zahájila prodej šicích strojů, overlocků a domácích spotřebičů Lucznik. Za posledních pět let zavedla na trh celou řadu šicích strojů pro domácí šití a vrátila spokojeným uživatelkám značku, která již dlouhá léta předtím byla nezbytným vybavením mnoha československých domácností.

Dnes již tisíce uživatelek a uživatelů, kteří si zakoupili šicí stroje Lucznik z nové modelové řady, oceňují především pohodlnost obsluhy při šití, výběr mezi mnoha aktuálně požadovanými druhy stehů a šicích programů a hlavně přímo skvělý poměr kvalita - cena.

L-Amelia II

L-Amelia II

Zákazníci také oceňují u nových šicích strojů Lucznik velmi dobrou kvalitu a životnost strojů, která vyplývá mj. z kovových součástek použitých v šicím mechanismu, ale i z kovového skeletu stroje. U většiny ostatních značek šicích strojů používání kovových součástek v současné době totiž vůbec není obvyklé. Běžně jsou dostupné pro šicí stroje Lucznik veškeré patky a příslušenství vč. náhradních dílů, opět za mimořádně přijatelné ceny.

Prodej šicích strojů Lucznik se uskutečňuje především prostřednictvím internetu, kde kraluje internetový obchod Ráj-šití.cz. Zde můžete pořídit nejen šicí stroje a overlocky Lucznik, ale i příslušenství, galanterii atd., takže zákazník si může vybrat vše potřebné při jednom nákupu. Proškolení a zkušení odborníci rádi pomohou vybrat stroj zákazníkům, kteří se ještě nerozhodli, nebo se v aktuální nabídce strojů neorientují. Doporučí v případě zájmu i možnosti financování šicího stroje.

Šicí stroje Lucznik - jistota pro současné i budoucí zákazníky

Zajištěný záruční a pozáruční servis, kvalita výrobků Lucznik a služeb odpovídají filozofii společnosti OK business, s.r.o.. Více než 20 leté zkušenosti z prodeje a služeb, znalost značek a přehled o trhu, který se soustředí na šicí stroje a nezávislé reference spokojených zákazníků veřejně dostupné na internetu, dávají současným i budoucím zákazníkům jistotu i do budoucna.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Po Lize mistrů i o postup do play off zahrají i tři české týmy v Evropské lize. Plzni a Slavii tipéři věří, naopak Zlín...

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jen málokdo v ČR nemá na Štědrý den ozdobený stromeček. Většina lidí a určitě všechny rodiny s dětmi pak chtějí vánoční...

Ve výběru barvy vozu jsme konzervativní

Ve výběru barvy vozu jsme konzervativní.

I když automobilky nabízejí stále více různých atraktivních barev, zákazníci u nových automobilů nadále nejraději volí...

Další z rubriky

Obložte stěnu kamenem

Obložte stěnu kamenem

Keramický obklad sice díky kvalitnímu tisku může docela věrně napodobit i kamenné struktury. Pravý kámen však svou...

Postavte si terasu z kamene

Postavte si terasu z kamene.

Bez terasy by rodinný dům nebyl úplný. To samé platí i o chatách a chalupách. Když se vám líbí kamenné terasy a...

Vybíráte akunářadí? Poradíme, na co se zaměřit a na co si dát pozor

Vybíráte akunářadí? Poradíme, na co se zaměřit a na co si dát pozor.

Moderní akunářadí má své výhody, ale i nevýhody. Pojďme se společně podívat, čemu při výběru věnovat pozornost, abyste...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz