Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Sháníte pozemky na prodej a objekty k podnikání v Jičíně?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Okresní město Jičín na východě Čech je centrem vzdělání, kultury, sportu a průmyslu. Správní oblast s téměř 50 tisíci obyvateli a město se 17 tisíci obyvateli má velký potenciál pro podnikatelské aktivity. Podívejte se na nabízené objekty k podnikání v centru Jičína nebo pozemky na prodej v průmyslové zóně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jičín | foto: Město Jičín

Jičín je branou do Českého ráje, kam ročně zavítá tři čtvrtě milionu návštěvníků. Po nedalekých Krkonoších je turisticky nejvýznamnější oblastí Čech.

Hlavní město pohádky spojované s Rumcajsem a postavami Václava Čtvrtka a Radka Pilaře každoročně láká tisíce lidí na festival Jičín – město pohádky. Rezidenční sídlo Albrechta z Valdštejna s cennými památkami a barokní krajinou každý sudý rok ožije Valdštejnskými slavnostmi.

V Jičíně se nachází pět základních škol včetně umělecké, čtyři střední školy (průmyslová, podnikatelská, obchodní, gymnázium) a výukové středisko České zemědělské univerzity v Praze a Technické univerzity Liberec.

Město má dobré dopravní spojení s většinou významných center republiky na křižovatce silnic č. 16 (Slaný – Mělník - Ml. Boleslav - Trutnov) a č. 35 (Zhořelec – Liberec - Hradec Králové – Svitavy - Olomouc).

Obyvatelé Jičína aktivně využívají sportovní areál, moderní aquacentrum, zimní stadion, hřiště či cyklostezky. Kvalitní reprezentaci sportu zastupuje nejen atletika, judo, házená, hokej, florbal či orientační běh.

Rozvoj je směrován k modernímu, dynamickému a kulturně-historickému sídlu. K tomu přispívá i kompletní rekonstrukce Valdštejnova náměstí, zámecké zahrady, koupaliště Kníže či zastřešení zimního stadionu. Uvítáme nové projekty přinášející rozvoj města a zaměstnanost.

Město Jičín nabízí zejména tyto objekty k podnikání:
Hotel Start

Hotel v bezprostřední blízkosti hojně využívaného sportovního areálu, aquacentra a sídliště Husova byl dokončen v r. 1975. Dvanáctipodlažní budova s jedním podzemním podlažím má kapacitu cca 105 lůžek, není obsazena nájemcem, je temperovaná a udržovaná.

Tento objekt k podnikání nedaleko centra má ve sportovně založeném městě velký potenciál. Město Jičín má zájem na alespoň částečném zachování hotelových a restauračních služeb, kvalitnímu záměru podpořenému dobrými zkušenostmi vyjde u nabízeného objektu k podnikání ochotně vstříc.

Hotel Start
Vysoká budova hotelu Start za aquacentrem při pohledu ze sportovišť areálu.

Jezuitskou kolej

Stavba z r. 1628 sloužila k jezuitskému vzdělávání, výchově mládeže a jako kasárna vojsk. V současné době je připravována revitalizace objektu k podnikání, který je příležitostně zpřístupňován veřejnosti. Do kontextu Jičína zapadá konferenční a vzdělávací centrum s veřejnými službami a ubytováním, ale nebráníme se jiným kvalitním projektům.

Budova s vnitřním dvorem má 3 nadzemní podlaží a zastavěnou plochu zhruba 2200 m2. Tento objekt k podnikání má k dispozici podrobné digitální zaměření, stavebně-historický průzkum, příp. projektovou dokumentaci rekonstrukce.

Jezuitská kolej
Jezuitská kolej v zástavbě vedle Valdštejnova náměstí.

Pozemky na prodej v oblasti průmyslové zóny

Dlouholetá tradice průmyslu dala vznik 3 průmyslovým zónám. Výhodou pozemků na prodej je logistická pozice ve středu Evropy spojující S a J kontinentu. Komunikační napojení ze silnice I. tř. se nachází na obchvatu města (u Popovic, Moravčic, Robous), dále na železnici, příp. místním letišti vzdáleném 1 km.

Původně orná půda je mimo záplavové území, bez environmentálních rizik. Pozemky na prodej jsou podpořeny zasíťováním (elektřina, voda, plyn, kanalizace, telefon) a tím je umožněna snadná výstavba "na zelené louce".

Pro investory zajímající se o pozemky na prodej je připraven geologický průzkum, územní plán, mapa vlastnických vztahů, data o technické infrastruktuře a další.

letecký pohled
Pozemky na prodej v oblasti průmyslových zón v majetku města Jičína.

Kontakty

Zaujala Vás nabídka zahrnující objekty k podnikání v centru Jičína a pozemky na prodej v průmyslové zóně?

Kontaktujte se svým podnikatelským záměrem tato čísla.
Kontakty:
Hotel Start: 493 545 180
Jezuitská kolej: 493 545 160
prům. zóna: 493 545 150

Město: 493 545 103, 493 545 105, posta@mujicin.cz

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Najdete na iDNES.cz