Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Sháníte pozemky na prodej a objekty k podnikání v Jičíně?

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Okresní město Jičín na východě Čech je centrem vzdělání, kultury, sportu a průmyslu. Správní oblast s téměř 50 tisíci obyvateli a město se 17 tisíci obyvateli má velký potenciál pro podnikatelské aktivity. Podívejte se na nabízené objekty k podnikání v centru Jičína nebo pozemky na prodej v průmyslové zóně.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jičín | foto: Město Jičín

Jičín je branou do Českého ráje, kam ročně zavítá tři čtvrtě milionu návštěvníků. Po nedalekých Krkonoších je turisticky nejvýznamnější oblastí Čech.

Hlavní město pohádky spojované s Rumcajsem a postavami Václava Čtvrtka a Radka Pilaře každoročně láká tisíce lidí na festival Jičín – město pohádky. Rezidenční sídlo Albrechta z Valdštejna s cennými památkami a barokní krajinou každý sudý rok ožije Valdštejnskými slavnostmi.

V Jičíně se nachází pět základních škol včetně umělecké, čtyři střední školy (průmyslová, podnikatelská, obchodní, gymnázium) a výukové středisko České zemědělské univerzity v Praze a Technické univerzity Liberec.

Město má dobré dopravní spojení s většinou významných center republiky na křižovatce silnic č. 16 (Slaný – Mělník - Ml. Boleslav - Trutnov) a č. 35 (Zhořelec – Liberec - Hradec Králové – Svitavy - Olomouc).

Obyvatelé Jičína aktivně využívají sportovní areál, moderní aquacentrum, zimní stadion, hřiště či cyklostezky. Kvalitní reprezentaci sportu zastupuje nejen atletika, judo, házená, hokej, florbal či orientační běh.

Rozvoj je směrován k modernímu, dynamickému a kulturně-historickému sídlu. K tomu přispívá i kompletní rekonstrukce Valdštejnova náměstí, zámecké zahrady, koupaliště Kníže či zastřešení zimního stadionu. Uvítáme nové projekty přinášející rozvoj města a zaměstnanost.

Město Jičín nabízí zejména tyto objekty k podnikání:
Hotel Start

Hotel v bezprostřední blízkosti hojně využívaného sportovního areálu, aquacentra a sídliště Husova byl dokončen v r. 1975. Dvanáctipodlažní budova s jedním podzemním podlažím má kapacitu cca 105 lůžek, není obsazena nájemcem, je temperovaná a udržovaná.

Tento objekt k podnikání nedaleko centra má ve sportovně založeném městě velký potenciál. Město Jičín má zájem na alespoň částečném zachování hotelových a restauračních služeb, kvalitnímu záměru podpořenému dobrými zkušenostmi vyjde u nabízeného objektu k podnikání ochotně vstříc.

Hotel Start
Vysoká budova hotelu Start za aquacentrem při pohledu ze sportovišť areálu.

Jezuitskou kolej

Stavba z r. 1628 sloužila k jezuitskému vzdělávání, výchově mládeže a jako kasárna vojsk. V současné době je připravována revitalizace objektu k podnikání, který je příležitostně zpřístupňován veřejnosti. Do kontextu Jičína zapadá konferenční a vzdělávací centrum s veřejnými službami a ubytováním, ale nebráníme se jiným kvalitním projektům.

Budova s vnitřním dvorem má 3 nadzemní podlaží a zastavěnou plochu zhruba 2200 m2. Tento objekt k podnikání má k dispozici podrobné digitální zaměření, stavebně-historický průzkum, příp. projektovou dokumentaci rekonstrukce.

Jezuitská kolej
Jezuitská kolej v zástavbě vedle Valdštejnova náměstí.

Pozemky na prodej v oblasti průmyslové zóny

Dlouholetá tradice průmyslu dala vznik 3 průmyslovým zónám. Výhodou pozemků na prodej je logistická pozice ve středu Evropy spojující S a J kontinentu. Komunikační napojení ze silnice I. tř. se nachází na obchvatu města (u Popovic, Moravčic, Robous), dále na železnici, příp. místním letišti vzdáleném 1 km.

Původně orná půda je mimo záplavové území, bez environmentálních rizik. Pozemky na prodej jsou podpořeny zasíťováním (elektřina, voda, plyn, kanalizace, telefon) a tím je umožněna snadná výstavba "na zelené louce".

Pro investory zajímající se o pozemky na prodej je připraven geologický průzkum, územní plán, mapa vlastnických vztahů, data o technické infrastruktuře a další.

letecký pohled
Pozemky na prodej v oblasti průmyslových zón v majetku města Jičína.

Kontakty

Zaujala Vás nabídka zahrnující objekty k podnikání v centru Jičína a pozemky na prodej v průmyslové zóně?

Kontaktujte se svým podnikatelským záměrem tato čísla.
Kontakty:
Hotel Start: 493 545 180
Jezuitská kolej: 493 545 160
prům. zóna: 493 545 150

Město: 493 545 103, 493 545 105, posta@mujicin.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Na VŠO se můžete hlásit do konce září.
Na VŠO se můžete hlásit do konce září

I když začátek akademického roku pomalu klepe na dveře, stále ještě najdete školy, které přijímají nové studenty. Na Vysoké škole obchodní v Praze (VŠO) můžete...  celý článek

Marek Tichý, ředitel korporátního financování.
Prodej firmy je pro většinu podnikatelů životním krokem

Generace podnikatelů, kteří založili svoji firmu po roce 1989, stárne a začíná přemýšlet, jak s firmou naložit do budoucna. Někteří se nechtějí své firmy vzdát...  celý článek

Lidé si stále půjčují. Využívají ale dostatečně srovnávačů půjček?
Lidé si stále půjčují. Využívají ale dostatečně srovnávačů půjček?

Poptávka po bankovních i nebankovních půjčkách roste. Faktem ale zůstává, že lidé často sáhnou po první nabídce, která se jim naskytne a ta nemusí být...  celý článek

Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?
Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?

Tyhle maminky na eMimino.cz jsou na tom stejně.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.