Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Šetřete vodu a svoji peněženku s českým výrobcem ventilů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost FALCON-Jihlava je výrobcem originálních vypouštěcích, napouštěcích ventilů pro WC, spojovacích hadiček, úsporných WC nádržek PERLA a dalšího doplňkového sortimentu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Napouštěcí ventil TNV 3 - boční | foto: FALCON - JIHLAVA s.r.o.

Voda. Pro všechny samozřejmost. Její důležitost si začínáme uvědomovat, když přestane v domě či bytě téct, nebo když přijde účet za spotřebu vody. Většinou nepotěší. A přitom se dá celkem jednoduše ušetřit.

Kde? Na toaletě. Vždyť právě tady spotřebujeme stejné množství vody jako při koupání. A stačí málo. Použít správné napouštěcí a vypouštěcí ventily na WC. Nemusíte dlouho a složitě hledat.

Společnost FALCON-Jihlava již téměř dvacet let úspěšně podniká právě v tomto oboru a je odborníkem na slovo vzatým. Vždyť právě tady vyvinuli na počátku devadesátých let minulého století úsporný vypouštěcí ventil. A neusnuli na vavřínech. Od té doby rodinné podnikatelské stříbro neustále zdokonalují. 

Technologicky jednoduché vypouštěcí a napouštěcí ventily bodují

vypouštěcí ventil

V současné době jsou na trhu úsporné mechanické vypouštěcí ventily 3. generace s možností osazení do libovolných typů keramických či plastových nádržek.

Konstrukčně velmi propracovaný výrobek, kde lze jedním táhlem nebo tlačítkem volit tzv. velké a malé splachování. Umožňuje individuální volbu velikosti automatického dávkování vody, které zajišťuje úsporu vody 30 000 - 50 000 litrů ročně  při provozu ve dvou až čtyřčlenné domácnosti.

Hlavní předností tohoto ventilu je jedinečné technické řešení jednoduchého systému vypouštění vody bez spodního plováku, které obstarává píst vedený v plášti ventilu. 

FALCON napouštěcí ventil dokonale těsní

Pro úsporu vody je samozřejmě důležitý i kvalitní napouštěcí ventil. Kdo by neznal situaci, kdy voda z nádržky po spláchnutí protéká a protéká. A vodoměr si užívá.
FALCON uvedl na trh nový napouštěcí ventil TNV3,  jehož jednoduchá konstrukce je založena na léty ověřeném principu přímého uzavření přívodu vody. Tento princip je u ventilu zdokonalen tím, že jeho uzavření provádí přímo tlak vody v potrubí.

Tato konstrukce zajišťuje těsnost i při vysokém tlaku - čím vyšší tlak, tím ventil více těsní - což u jiných ventilů nenajdete - pouze u ventilů FALCON. Je tak zaručena plná funkčnost výrobku a to i v místech s obsahem pevných částic ve vodě, které často způsobují protékání. Bezvadnou funkci výrobku neovlivňuje případné kolísání tlaku ve vodovodním řádu či proces uzavření a následného znovuotevření potrubního systému.

Předností výrobku je také optimalizovaná hlučnost, která umožňuje jednoduchou kontrolu.

Jednoduchost nade vše

vypouštěcí ventil II

Filozofie firmy FALCON - jednoduchost nade vše - se promítá do všech produktů. Na jedině technologicky co nejjednodušších výrobcích se nemá co pokazit. Ventily nepotřebují masivní konstrukci, a proto šetří životní prostředí i v segmentu spotřeby plastů, energie potřebné k jejich výrobě a v prvopočátku ropy, ze které se plast vyrábí.

Celý výrobní program jihlavské firmy FALCON, detailní popisy výrobků, montážní návody a také e-shop najdete na firemních internetových stránkách: www.falcon-jihlava.cz

A proč do nového roku nevyrazit s úsporou spotřebované vody?

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Najdete na iDNES.cz