Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Šetřete vodu a svoji peněženku s českým výrobcem ventilů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost FALCON-Jihlava je výrobcem originálních vypouštěcích, napouštěcích ventilů pro WC, spojovacích hadiček, úsporných WC nádržek PERLA a dalšího doplňkového sortimentu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Napouštěcí ventil TNV 3 - boční | foto: FALCON - JIHLAVA s.r.o.

Voda. Pro všechny samozřejmost. Její důležitost si začínáme uvědomovat, když přestane v domě či bytě téct, nebo když přijde účet za spotřebu vody. Většinou nepotěší. A přitom se dá celkem jednoduše ušetřit.

Kde? Na toaletě. Vždyť právě tady spotřebujeme stejné množství vody jako při koupání. A stačí málo. Použít správné napouštěcí a vypouštěcí ventily na WC. Nemusíte dlouho a složitě hledat.

Společnost FALCON-Jihlava již téměř dvacet let úspěšně podniká právě v tomto oboru a je odborníkem na slovo vzatým. Vždyť právě tady vyvinuli na počátku devadesátých let minulého století úsporný vypouštěcí ventil. A neusnuli na vavřínech. Od té doby rodinné podnikatelské stříbro neustále zdokonalují. 

Technologicky jednoduché vypouštěcí a napouštěcí ventily bodují

vypouštěcí ventil

V současné době jsou na trhu úsporné mechanické vypouštěcí ventily 3. generace s možností osazení do libovolných typů keramických či plastových nádržek.

Konstrukčně velmi propracovaný výrobek, kde lze jedním táhlem nebo tlačítkem volit tzv. velké a malé splachování. Umožňuje individuální volbu velikosti automatického dávkování vody, které zajišťuje úsporu vody 30 000 - 50 000 litrů ročně  při provozu ve dvou až čtyřčlenné domácnosti.

Hlavní předností tohoto ventilu je jedinečné technické řešení jednoduchého systému vypouštění vody bez spodního plováku, které obstarává píst vedený v plášti ventilu. 

FALCON napouštěcí ventil dokonale těsní

Pro úsporu vody je samozřejmě důležitý i kvalitní napouštěcí ventil. Kdo by neznal situaci, kdy voda z nádržky po spláchnutí protéká a protéká. A vodoměr si užívá.
FALCON uvedl na trh nový napouštěcí ventil TNV3,  jehož jednoduchá konstrukce je založena na léty ověřeném principu přímého uzavření přívodu vody. Tento princip je u ventilu zdokonalen tím, že jeho uzavření provádí přímo tlak vody v potrubí.

Tato konstrukce zajišťuje těsnost i při vysokém tlaku - čím vyšší tlak, tím ventil více těsní - což u jiných ventilů nenajdete - pouze u ventilů FALCON. Je tak zaručena plná funkčnost výrobku a to i v místech s obsahem pevných částic ve vodě, které často způsobují protékání. Bezvadnou funkci výrobku neovlivňuje případné kolísání tlaku ve vodovodním řádu či proces uzavření a následného znovuotevření potrubního systému.

Předností výrobku je také optimalizovaná hlučnost, která umožňuje jednoduchou kontrolu.

Jednoduchost nade vše

vypouštěcí ventil II

Filozofie firmy FALCON - jednoduchost nade vše - se promítá do všech produktů. Na jedině technologicky co nejjednodušších výrobcích se nemá co pokazit. Ventily nepotřebují masivní konstrukci, a proto šetří životní prostředí i v segmentu spotřeby plastů, energie potřebné k jejich výrobě a v prvopočátku ropy, ze které se plast vyrábí.

Celý výrobní program jihlavské firmy FALCON, detailní popisy výrobků, montážní návody a také e-shop najdete na firemních internetových stránkách: www.falcon-jihlava.cz

A proč do nového roku nevyrazit s úsporou spotřebované vody?

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Nedostatek parkovacích míst pomohou vyřešit parkovací domy

Parkoviště Astron

Centra měst, sídliště, nemocnice, letiště, nádraží i obchodní centra se dnes potýkají s nedostatkem parkovacích míst....

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Najdete na iDNES.cz