Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Šetřete svůj čas i peníze. Pronajměte si vybavenou kancelář

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
V současné době je zajímavý trend pronájem vybavené kanceláře. Je efektivním řešením nejen pro začínající společnosti, ale také například pro zahraniční pobočky. Výsledek: minimum nákladů a starostí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Recepce centra - Revoluční 7 | foto: Scott & Weber

Koncept plně vybavených kanceláří neboli servisových kanceláří se úspěšně využívá už celou řadu let v zahraničí a v současné době si získal své místo i na našem trhu. Pronajmout si kancelář v lukrativních budovách, kde již sídlí velké a prestižní společnosti, je totiž pro běžného klienta prakticky nemožné. Jednou z dostupných variant je pronajmout si tzv.plně vybavenou kancelář ve specializovaném kancelářském centru.

Pronajměte si kancelář s maximálním komfortem

Každý podnikatel dbá na minimalizování nákladů. Především při rozjezdu podnikání nedokáže odhadnout, jak se budou jeho aktivity vyvíjet. Prvotní investice do vybavení vlastní kanceláře jsou přitom nákladné jak z hlediska peněz, tak i času. Řešením je pronajmout si kancelář, kterou máte okamžitě k dispozici.

Jedním z předních poskytovatelů této služby je společnost Scott & Weber, která nabízí pronájem vybavených kanceláří ve čtyřech lokalitách v Praze.

„Naši klienti mají okamžitě k dispozici nejen vybavenou moderní kancelář s internetem na prestižní adrese, ale také fungující zázemí - fungující recepci, přístup do vybavených kuchyněk s neomezenou konzumací nápojů, copy centrum, přístup do reprezentativních zasedacích místností, přístup do odpočinkové zóny nebo možnost využití nadstandardních ICT služeb,” říká Adam Zvada, jednatel a spolumajitel společnosti Scott & Weber.

Žádné počáteční investice a maximální flexibilita

Pronájem plně vybavené kanceláře má celou řadu výhod. Není potřeba se zatěžovat zdlouhavým a často nákladným budováním prostor, nemusíte investovat do nábytku nebo personálu a veškeré náklady (el. energie, voda, topení, klimatizace, úklid, ostraha, údržba) jsou zahrnuté v ceně nájmu v předem známé fixní sazbě. Můžete dále využívat služeb profesionálního týmu asistentek, telefonních operátorek, IT nebo provozního manažera.

Zasedací místnost - Budějovická alej

Zasedací místnost - Budějovická alej

Mezi další výhody této služby patří flexibilní řešení: „Umožňujeme pronájem kanceláře od 14 m2 pro 1 osobu až po kancelář typu “open space” pro 10 osob a více osob na měsíc či rok, a to dle přání klienta,” říká Adam Zvada.

Pronájem vybavených kanceláří mohou tedy využívat nejen začínající společnosti, nebo pobočky zahraničních společností, ale je také efektivním řešením pro firmy, které v současné době řeší aktuální potřeby navyšování či redukování dosud pronajaté plochy.

Plně vybavená kancelář - Anděl Park Smíchov

Plně vybavená kancelář - Anděl Park Smíchov

Dostupné kanceláře na prestižní adrese

Kancelářská centra společnosti Scott & Weber jsou umístěná ve vybraných lokalitách v Praze 1 (Revoluční 7), v Praze 4 (Budějovická alej), v Praze 5 (Anděl Park Smíchov) a v Praze 10 (Garden Eleven).

Jsou umístěna v moderních administrativních budovách s výbornou dopravní dostupností. Častokrát jsou situovaná v samotné blízkosti stanice metra u velkých obchodních center. Všechny lokality mají také možnost pohodlného parkování.

„Klíčovým slovem pro naše kancelářská centra je dostupnost. Dostupnost ve smyslu skvělé polohy centra, dostupnost ve smyslu nepřetržitého 24x7 provozu budovy a dostupnost kvalitních služeb poskytovaných klientům,“ dodává závěrem Zvada.

www.scottweber.cz 

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Noblesní Vánoce a Silvestr zažijete v Hotelu Paříž Praha

Čas sváteční by měl být o pohodě a zklidnění. Odložte proto starosti stranou, nalaďte se na vánoční notu a představte...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz