Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Šetřete svůj čas i peníze. Pronajměte si vybavenou kancelář

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V současné době je zajímavý trend pronájem vybavené kanceláře. Je efektivním řešením nejen pro začínající společnosti, ale také například pro zahraniční pobočky. Výsledek: minimum nákladů a starostí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Recepce centra - Revoluční 7 | foto: Scott & Weber

Koncept plně vybavených kanceláří neboli servisových kanceláří se úspěšně využívá už celou řadu let v zahraničí a v současné době si získal své místo i na našem trhu. Pronajmout si kancelář v lukrativních budovách, kde již sídlí velké a prestižní společnosti, je totiž pro běžného klienta prakticky nemožné. Jednou z dostupných variant je pronajmout si tzv.plně vybavenou kancelář ve specializovaném kancelářském centru.

Pronajměte si kancelář s maximálním komfortem

Každý podnikatel dbá na minimalizování nákladů. Především při rozjezdu podnikání nedokáže odhadnout, jak se budou jeho aktivity vyvíjet. Prvotní investice do vybavení vlastní kanceláře jsou přitom nákladné jak z hlediska peněz, tak i času. Řešením je pronajmout si kancelář, kterou máte okamžitě k dispozici.

Jedním z předních poskytovatelů této služby je společnost Scott & Weber, která nabízí pronájem vybavených kanceláří ve čtyřech lokalitách v Praze.

„Naši klienti mají okamžitě k dispozici nejen vybavenou moderní kancelář s internetem na prestižní adrese, ale také fungující zázemí - fungující recepci, přístup do vybavených kuchyněk s neomezenou konzumací nápojů, copy centrum, přístup do reprezentativních zasedacích místností, přístup do odpočinkové zóny nebo možnost využití nadstandardních ICT služeb,” říká Adam Zvada, jednatel a spolumajitel společnosti Scott & Weber.

Žádné počáteční investice a maximální flexibilita

Pronájem plně vybavené kanceláře má celou řadu výhod. Není potřeba se zatěžovat zdlouhavým a často nákladným budováním prostor, nemusíte investovat do nábytku nebo personálu a veškeré náklady (el. energie, voda, topení, klimatizace, úklid, ostraha, údržba) jsou zahrnuté v ceně nájmu v předem známé fixní sazbě. Můžete dále využívat služeb profesionálního týmu asistentek, telefonních operátorek, IT nebo provozního manažera.

Zasedací místnost - Budějovická alej

Zasedací místnost - Budějovická alej

Mezi další výhody této služby patří flexibilní řešení: „Umožňujeme pronájem kanceláře od 14 m2 pro 1 osobu až po kancelář typu “open space” pro 10 osob a více osob na měsíc či rok, a to dle přání klienta,” říká Adam Zvada.

Pronájem vybavených kanceláří mohou tedy využívat nejen začínající společnosti, nebo pobočky zahraničních společností, ale je také efektivním řešením pro firmy, které v současné době řeší aktuální potřeby navyšování či redukování dosud pronajaté plochy.

Plně vybavená kancelář - Anděl Park Smíchov

Plně vybavená kancelář - Anděl Park Smíchov

Dostupné kanceláře na prestižní adrese

Kancelářská centra společnosti Scott & Weber jsou umístěná ve vybraných lokalitách v Praze 1 (Revoluční 7), v Praze 4 (Budějovická alej), v Praze 5 (Anděl Park Smíchov) a v Praze 10 (Garden Eleven).

Jsou umístěna v moderních administrativních budovách s výbornou dopravní dostupností. Častokrát jsou situovaná v samotné blízkosti stanice metra u velkých obchodních center. Všechny lokality mají také možnost pohodlného parkování.

„Klíčovým slovem pro naše kancelářská centra je dostupnost. Dostupnost ve smyslu skvělé polohy centra, dostupnost ve smyslu nepřetržitého 24x7 provozu budovy a dostupnost kvalitních služeb poskytovaných klientům,“ dodává závěrem Zvada.

www.scottweber.cz 

Autor:

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Studium MBA: sedm důvodů k úspěchu

Studium MBA: Sedm důvodů k úspěchu

Chcete se orientovat v moderních trendech managementu a být na pracovním trhu konkurenceschopnější? Přemýšlejte o...

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Vejce mezi sekačkami

Vejce mezi sekačkami

Zima už konečně řekla své poslední sbohem, teploty jdou pomalu nahoru a jaro už opravdu klepe na dveře. Všem...

Najdete na iDNES.cz