Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Šetřete firemní peníze efektivně, pořiďte LED průmyslové osvětlení

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Optimalizovat firemní náklady se snaží každá společnost. K vysoce efektivním krokům patří změna osvětlení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Šetřete firemní peníze efektivně, pořiďte LED průmyslové osvětlení | foto: Fedatex plus s.r.o.

Proč platit velké peníze v průmyslových a komerčních prostorách za původní konvenční osvětlení například křemíkovými výbojkami, kde se navíc musí počítat i s vícenáklady na jejich údržbu a výměnu, když můžete zvolit účinné řešení v podobě LED průmyslového osvětlení?

LED průmyslové osvětlení šetří energii a firmám peníze

LED průmyslová svítidla jsou úspornou náhradou za výbojkové průmyslové osvětlení. Úspora energie může být až 70 % v závislosti na konkrétních výbojkách, výšce zavěšení a typu LED svítidla. V halách, továrnách, skladech, ale i kancelářích, sportovních areálech, na čerpacích stanicích i ve venkovních prostorách, v podzemních garážích nebo parkovištích můžete svítit levněji a optimalizovat si tak firemní náklady. Navíc zejména v průmyslových podnicích odpadá velká část nákladů na údržbu s vysokozdvižnou plošinou.

Ve výrobních halách jsou často používané metalhalogenidové výbojky o výkonu 400 W, jejichž skutečná spotřeba je až 485 W. Tyto výbojky lze nahradit průmyslovými LED svítidly IDEALED® o příkonu 157W až 200W, což znamená úsporu energie minimálně 60% a návratnost investice se obvykle pohybuje do dvou let při non-stop provozu výrobní haly.

Ekosvítidla IDEALED® bodují

Pokud si navíc zvolíte LED svítidla značky IDEALED® z širokého portfolia ekosvítidel společnosti Fedatex plus s.r.o., budete mít jistotu minimálně 50% úspory energie, ekologicky šetrného provozu bez obsahu rtuti a také přijatelné ceny zaručující rychlou návratnost investice. Vzhledem k tomu, že Fedatex není pouhým dovozcem, ale podílí se nejen na vývoji, ale i na výrobě svítidel, dokáže oproti konkurenci garantovat bezporuchový chod svítidel až pětiletou zárukou.

Fedatex se zabývá vývojem, výrobou a dovozem LVD indukčního osvětlení, LED osvětlení a je výhradním dovozcem úsporného zářivkového systému IDEATUBE® (eko zářivky). Zaměřuje se na úsporu energie v osvětlení v průmyslu, veřejném osvětlení, obchodu, dopravě i domácnostech a díky svým zkušenostem nabízí svým zákazníkům komplexní řešení úsporného osvětlení.

Šetřete firemní peníze efektivně, pořiďte LED průmyslové osvětlení

Jejich svítidla mohou být použita v teplotách od -35°C až do +70°C. Při nižších teplotách dokonce LED svítidla dosahují vyššího světelného toku a také se jim zlepšuje životnost, která je u všech svítidel standardně 50 000 hodin, vybrané typy mají životnost dokonce až 100 000 hodin. Výhodou LED osvětlení je úsporný provoz, nízká teplota světelného zdroje, okamžitý start světla, dlouhá životnost, vysoká světelná účinnost (LED svítidla produkují více světla na watt energie než žárovky nebo výbojky), ale také světlo bez blikání a hluku.

Výhodou je i dvouletá a u vybraných typů až pětiletá záruka.

Široký sortiment LED úsporného osvětlení pro velkoobchod i maloobchod

Kromě velkého výběru LED svítidel pro průmysl, sklady, komerční objekty, najdete u společnosti Fedatex bohatou nabídku LED žárovek různých typů a velikostí, LED panelů, LED pásek, LED barů a zářivek pro obchody, kanceláře, restaurace a domácnosti. Vše v energetické třídě A!

Šetřete firemní peníze efektivně, pořiďte LED průmyslové osvětlení

Všechny produkty jsou nabízeny nejen konečným zákazníkům, ale také formou velkoobchodního prodeje elektroinstalačním firmám, distributorům, velkoobchodům, prodejnám a e-shopům. 

Velkoobchodní zákazníci, obce, města a instituce ocení i zajímavé slevy. 

Samozřejmostí je komplexní poradenství, zpracování světelně-technických projektů zdarma, podpora prodeje a také montáž u zákazníka.

Podrobné informace o nabídce ekosvětel a úsporných LED svítidel najdete na internetové adrese: www.ekosvetla.cz. Můžete také navštívit vzorkovou prodejnu společnosti Fedatex plus s.r.o. v Praze 9 – Běchovicích, Podnikatelská 565 (pondělí až pátek 9:00 – 17:00 hodin).

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem nebo elektřinou?

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem, nebo elektřinou?

Opět udeřila zima a my se děsíme účtu za topení. Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nového domu? Pak se vám určitě...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz