Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Perfektní matrace? Bedino

Komerční sdělení   0:02aktualizováno  0:02 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Možná už jste někdy zkoušeli koupit si matraci. Na internetu jste našli stovky různých typů, ve kterých se nedalo zorientovat a v kamenných prodejnách jste po třetí vyzkoušené matraci už netušili, jaká byla ta první.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Matrace bedino kombinuje moderní a tradiční materiály tak, aby se dosáhlo co možná největší univerzálnosti, životnosti matrace a zdravého spánku. | foto: www.bedino.cz

A přitom požadavky každého z nás na novou matraci jsou v zásadě stejné. Chcete matraci, na které se kvalitně vyspíte, ráno vás nebude nic bolet, matrace nebude po 2 letech zralá na výměnu a navíc bude stát rozumné peníze.

SestavteSiMatraci.cz

Tyto myšlenky stály u zrodu matrace bedino, která kombinuje moderní a tradiční materiály tak, aby se dosáhlo co možná největší univerzálnosti, životnosti matrace a zdravého spánku. Konkrétně jde o antibakteriální latex, který příjemně pruží a díky perforaci dobře dýchá.

Pod ním je umístěna visco pěna (tzv. paměťová nebo líná pěna), díky níž se matrace dokáže přizpůsobit různému zatížení a vyhoví tak osobám o hmotnosti 40-140 kg.

Jádro matrace je navíc vyztuženo vrstvou koňských žíní, které zaručí dobrou hygienu a dlouhou životnost. Základnu jádra tvoří kvalitní a odolná PUR pěna, díky níž téměř nemusíte řešit, na jaký podklad matraci položíte.

Při volbě potahu matrace bedino se myslelo hlavně na hygienu a snadnou údržbu. Zdravé spaní zajistí antibakteriální potah s ionty stříbra. Potah navíc vždy snadno sundáte a vyperete díky dělitelnému zipu na dvě části. Prát jej lze až na 60 stupňů, což je teplota, kdy dochází k ničení většiny bakterií.

Nákupem matrace bedino navíc nic neriskujete. Na vyzkoušení máte plných 30 dní, přičemž pokud vám nebude vyhovovat, dostanete zpět celou kupní cenu a odvoz matrace zdarma. Nebo alternativně si můžete nechat vyrobit matraci na míru v rámci projektu SestavteSiMatraci.cz a to právě na základě vašich zkušeností s matrací bedino.

Témata: volby

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Šedý zákal odstraní nejmodernější laser. Rychle a bezpečně

Oční klinika NeoVize používá při operaci šedého zákalu jako jediná na Moravě...

Šedý zákal neboli katarakta je nejčastější příčinou oslepnutí na světě. Postihuje každého druhého člověka ve věku nad...

Víte, jak se správně starat o vaše oči?

Víte, jak se správně starat o vaše oči?

Oční vady patří dlouhodobě k nejrozšířenějším, bohužel ale také nejvíce podceňovaným zdravotním problémům na světě.

Gymnázium Dr. Karla Polesného ve Znojmě nabízí dvojjazyčné studium

Otevírá příští rok kromě tradiční čtyřleté a osmileté formy studia také již...

Gymnázium Dr. Karla Polesného ve Znojmě otevírá příští rok kromě tradiční čtyřleté a osmileté formy studia také již...

Najdete na iDNES.cz