Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Servodata posilují v oblasti služeb. Koupila společnost Enlogit.

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dne 13. dubna 2016 společnost Servodata a.s. koupila společnost Enlogit s.r.o., a stala se tak jejím 100% vlastníkem. Tato akvizice je dalším krokem ve strategii společnosti Servodata Group, zaměřené na poskytování profesionálních IT služeb, řešení a produktů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Servodata Group posilují v oblasti služeb. Koupila společnost Enlogit | foto: Servodata, a.s.

Společnost Enlogit má na českém trhu významné know-how v oblasti cloudů, managementu a provozu infrastruktury a bezpečnosti. Technologicky je orientovaná především na open-source a Microsoft. Enlogit je etablovanou společností s více než 10letou zkušeností na IT trhu a s hlubokou důvěrou svých klientů. Své konzultace, implementace a provozní služby dodává významným zákazníkům, jako je Vodafone, AVG, Bisnode, TipSport nebo Kofola.

„Tuto akvizici vnímám jako velmi povedený strategický krok a doplnění našich kompetencí k tomu, aby se Servodata Group stala leaderem v oblasti open-source řešení a platforem v České republice, ale i s mezinárodní ambicí. Akvizicí jsme výrazně rozšířili náš tým orientovaný právě na open-source technologie, který nyní čítá více než 50 většinou certifikovaných profesionálních odborníků, a se kterým dokážeme uspokojit poptávku i velkých náročných korporací,“ komentuje tuto úspěšnou akvizici generální ředitel a předseda představenstva společnosti Servodata Group Jiří Vytlačil, který stojí za touto akvizicí.

Servodata Group posilují v oblasti služeb. Koupila společnost Enlogit

Akvizicí společnosti Enlogit si Servodata Group doplní své konzultační, implementační, školicí a provozní kompetence. Spojením těchto dvou zajímavých entit, které jsou zároveň významnými RedHat partnery, vznikl na trhu unikátní elitní a zkušený tým schopný navrhnout, implementovat či provozovat cloudové řešení, middleware platformy či specifické business solutions postavené na enteprise open-source technologiích. Tuto schopnost v praxi již podruhé za sebou také ocenila nezávislá porota CACIO, kdy jsme obdrželi ocenění IT projekt roku.

„Kromě synergických kompetencí a skvělých referencí na trhu byla pro nás při výběru potenciálních společností stejně důležitá i obdobná firemní kultura. Právě otevřenost, agilita, profesionalita, osobní nasazení, férovost a lidskost byly pro nás společným utvrzením, že tým společnosti Enlogit je ten pravý, který se k nám nejvíce hodí, a budeme schopni společně a efektivně naplňovat naše strategické cíle a ideje,“ dodává Jiří Vytlačil.

Servodata Group znovu posilují v oblasti služeb. Koupila společnost Enlogit...

Servodata Group

Servodata Group patří dlouhodobě mezi nejvýznamnější poskytovatele služeb, řešení a technologií v České republice a na Slovensku. Kvalitu a přínos svých projektů dokazuje řada významných ocenění, jako je IT projekt roku 2014, 2015 a Českých 100 nejlepších v oblasti informačních technologií.

Firmám i organizacím státní a veřejné správy vytváříme podniková i technická řešení, nezbytná pro jejich efektivní fungování a růst. Využíváme přitom naše zkušenosti se softwarovými a hardwarovými produkty předních světových dodavatelů, které kombinujeme s našimi vlastními řešeními. Naši kompetenci využíváme rovněž při poskytování vysoce odborných školení, zakončených certifikacemi.

Do skupiny Servodata Group patří mimo Servodata a.s. a Servodata Bratislava s.r.o. také společnosti DoxoLogic, s.r.o., DataScript s.r.o. a S-COMP Centre CZ s.r.o.

Skupina drží certifikace Systému řízení jakosti ISO 9001:2000, Systému řízení bezpečnosti informací ISO 27001:2005, Systému řízení jakosti projektů ISO 10006 a Systému managementu IT služeb ISO/IEC 20000-1. Zároveň má skupina více než 300 odborných certifikací.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem nebo elektřinou?

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem, nebo elektřinou?

Opět udeřila zima a my se děsíme účtu za topení. Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nového domu? Pak se vám určitě...

Najdete na iDNES.cz