Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Seminární hotel Akademie Velké Bílovice plní už deset let přání hostů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Příjemné prostředí, vlídná atmosféra, profesionální personál, všestrannost a co je nejdůležitější, spokojenost. To a mnohem více nabízí seminární hotel Akademie ve Velkých Bílovicích, který letos oslavil deset let své existence.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Seminární hotel Akademie | foto:  Seminární hotel Akademie

Je tomu deset let, co firma ZFP Akademie z Břeclavi odkoupila hotel Žerotín ve Velkých Bílovicích, zrenovovala jej do současné podoby hotelu Akademie a položila tak základy pro vznik konferenčního a relaxačního centra současného rozsahu a podoby.

Seminární hotel Akademie se stal prvním ze sítě seminárních hotelů společnosti. Spojuje prvky vesnické architektury a pohostinnosti s moderním a komfortním vybavením vhodným pro pořádání různých forem kongresové, pobytové a vinařské turistiky, pořádání rodinných oslav nebo firemních akcí.

Seminární hotel Akademie se nachází v nejjižnějším cípu Moravy, v největší tuzemské vinařské obci Velké Bílovice, obci proslavenou výborným vínem, ovocnými sady a kulturními tradicemi. Proto je tato lokalita vyhledávaným místem pro trávení dovolené.

Hotel Akademie a hotelová depandance Vila Jarmila nabízí  stylové ubytování  v padesáti komfortně zařízených pokojích, s celkovou kapacitou 114 míst. Příjemné chvíle dokonale zprostředkuje relaxační centrum hotelu, ale na své si přijdou také milovníci vína, pěší turistiky, cyklistiky i kouzel pravého moravského folkloru.

Hotel Akademie právem nese ve svém názvu jméno "Seminární", neboť svými konferenčními, plně klimatizovanými prostory s kapacitou 100 osob, nabídkou seminární techniky, variabilitou prostoru, celkovou nabídkou sekretářských a asistentských služeb uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Vše doplňuje hotelová restaurace s kapacitou 85 míst, barem a v letní sezoně venkovní terasou.

Vila Jarmila

Vila Jarmila

O něco mladší je hotelová depandance Vila Jarmila, která byla zrenovována v roce 2004. Svým romantickým designem a vinárnou z 15. století již v mnoha případech naplnila představy snoubenců o jejich svatebním dnu. Veškeré akce soukromého i firemního charakteru od oslav narozenin, přes firemní večírky, až po team buildingy mohou ozvláštnit např. cimbálová muzika či řízená degustace.

Trojici budov ve Velkých Bílovicích uzavírá Bowling Akademie se dvěma drahami, který byl uveden do provozu v letošním roce. Na plazmových obrazovkách nebo promítacím plátnu můžete sledovat velkoplošnou projekci sportovních i jiných pořadů. Skvělé víno ze Šlechtitelské stanice vinařské ve Velkých Pavlovicích si mohou vychutnat nejen hosté, kteří Seminární hotel Akademie navštívili.

Za 10 let nepřetržitého provozu si hotel Akademie vytvořil pověst kvalitního a dobře prosperujícího zařízení. "Nejdůležitější je pro nás zachování přízně všech našich hostů, aby se v našem hotelu cítili co nejlépe a aby byli spokojeni s firemními i soukromými akcemi, které pro ně s radostí zabezpečíme," dodává ředitel hotelu Milan Sedlák.

Jelikož se snažíme naše služby v pořádání konferencí neustále rozvíjet a zkvalitňovat, byly do provozu uvedeny i následující velmi vyhledávané hotely.

Seminární hotel Akademie Hrubá Voda nacházející se v sousedství říčky Bystřice, na rozhraní Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku, nedaleko krajského města Olomouc.

Patří mezi špičku hotelů jejichž služby jsou zaměřeny na firemní klientelu, rodinné, sportovní, relaxační pobyty a také profesionální svatební servis. Nejbližší okolí je přímo stvořené k pořádání venkovních aktivit - paintball, lanové aktivity, výlety na kole, rybaření v přilehlém jezírku, nordic walking. Nejen k outdoorovým a teambuldingovým aktivitám je připraven party stan vč. příslušenství.

Hotel Naháč

Hotel Naháč

Dalším počinem v neustálém vylepšování a rozšiřování konferenčního a relaxačního centra je Seminární hotel Naháč, nejmladší z hotelů Akademie, nacházející se v překrásném prostředí Posázaví, který otevřel své brány v červnu 2006. Za dobu své existence si vybudoval pozici jednoho z nejnavštěvovanějších konferenčních míst v regionu. Hotel však není vhodný pouze pro pořádání konferencí, seminářů a firemních akcí, ale je také místem vhodným pro individuální pobyty. Výhodou polohy hotelu je okolí s lesem a loukou, kde je možné uspořádat veškeré outdoorové programy od čtyřkolek přes vysoká lana či zorbing až po noční bojovky.

Všechny zkušenosti ve službách v oblasti zajištění školení, seminářů, tréninků a kurzů v hotelech Akademie získávají nový rozměr v Seminárním centru Akademie Ostrava. V městské části Ostrava-Přívoz se podařilo vybudovat moderní kongresové centrum, nabízející vysoký standard služeb jak v pořádání konferencí a seminářů, tak v plánování outdoorových i indoorových programů s využitím konferenčních sálů i blízkosti největšího parku v Ostravě.

Všechny hotely ze sítě ZFP jsou určené nejen pro firemní klientelu, ale jsou i komerčně využívány. Hlavním záměrem výstavby celé sítě seminárních hotelů je zajistit kvalitní a profesionální zázemí. Společnost ZFP Akademie tak svými investicemi dává jasný signál nejen konkurenci, že to myslí se svou činností vážně a dlouhodobě.

www.hotelakademie.cz

Autor:

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v nezávislém testu

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v  nezávislém testu.

Venkovní teploty nezadržitelně míří vzhůru, a tak nastává každoroční výměna pneumatik. Část motoristů řešící nákup nové...

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Sehnat správného řemeslníka může být jako sázka do loterie. Někdy to zkrátka nevyjde a výsledný projekt vypadá hůr, než...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Vybíráme vhodnou plechovou střechu pro rekonstrukce

SATJAM Šindel - je až neuvěřitelné do jaké podoby se dá plech zpracovat

Ocel nebo hliník, malý nebo velký formát, barvu klasickou nebo v poslední době velmi oblíbené tmavší odstíny? Nejen...

Další z rubriky

Pár hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Několik hodin v cizím městě: jak vytěžit co nejvíce z přestupů mezi lety?

Nejde o nic ojedinělého. Celé hodiny se snažíte ulovit co nejlevnější letenku do dalekých krajin a najednou ji máte - a...

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Toužíte po exotické dovolené, ale stačí vám k odpočinku třeba jen pár dní a nechce se vám za dovolenou pro celou rodinu...

Zažijte zlaté časy českého hokeje v muzeu Grévin

Zažijte zlaté časy českého hokeje v muzeu Grévin

Letos uplyne dvacet let od fenomenálního úspěchu českého hokejového týmu na Zimních olympijských hrách v Naganu. Turnaj...

Najdete na iDNES.cz