Sedací soupravy na míru české výroby

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V dnešní konzumní době je na trhu celá řada různě kvalitních sedacích souprav za lákavé nízké ceny. Avšak zásadní otázkou je, kolik roků vám taková levná sedací souprava vydrží.

Sedací soupravy na míru, česká výroba FY. Pšenčík - Praha | foto: Pšenčík - Praha

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pokud tedy preferujete kvalitní české sedací soupravy na míru, za rozumné ceny, tak by vás měla zaujmout nabídka od firmy Sedací soupravy na míru Pšenčík - Praha.

Podstatnou výhodou české zakázkové výroby na míru je možnost mít velikost jakou chcete, a to nejen celkové míry, ale i dílčí, jednotlivé jako je hloubka sedáku, výška sedáku od země, výška područek. Pro hodně zákazníků je důležitá volba tvrdosti výplní, měkké výplně jsou sice ze začátku pohodlné, ale po čase se rychleji vysedí a hůře se z takové sedačky vstává, čím je zákazník těžší, tím je vysezení větší a rychlejší. 

Proto je důležité, aby si zákazník na obchodě před započetím výroby vyzkoušel různé tvrdosti výplní a nechal si poradit, která výplň vzhledem k jeho váze bude pro něj nejvhodnější. Mezi další nesporné výhody výroby sedacích souprav na míru patří obrovský výběr potahových materiálů z nabídky 1100 kusů vzorníků látek, eko kůže a pravé hovězí kůže. 

Sedací soupravy na míru, česká výroba FY. Pšenčík - Praha

V nabídce naleznete moderní látky s nešpinivou aqua clean ochranou u kterých odstraníte nečistoty pouze studenou vodou, jedná se o látky převážně z dovozu. Na výslovné přání šijeme sedací soupravy a pohovky i z umělých kůží jako je eko kůže a koženka, ale každého zákazníka upozorňujeme na skutečnost, že tyto umělé kůže nemají dlouhou životnost. 

Vyrábíme také kožené sedací soupravy a pohovky z pravé hovězí kůže různých úprav a kvalit. Různé úpravy a tloušťky kůží mají své výhody a nevýhody, například příliš jemná kůže je sice příjemná na dotek, ale je více náchylná na poškrábání od zvířat nebo dětí, a proto je důležité nechat si od zkušených prodavačů poradit. 

Sedací soupravy na míru, česká výroba FY. Pšenčík - Praha

Zásadní výhodou zakázkové výroby sedacích souprav na míru je skutečnost, že můžete mít vyrobenou jakoukoliv sestavu co si přejete a potřebujete. Například extrémně malou rohovou sedací soupravu ve velikostech které si určíte, a k ní plus 6 křesel, což v praxi nikde v obchodech nekoupíte. 

Ve výrobních možnostech je tedy kompletní škála sedacího čalouněného nábytku na míru jako jsou: rohové sedací soupravy na míru, rozkládací sedací soupravy na míru, rozkládací pohovky, kožené sedací soupravy a pohovky, křesla, čalouněné postele a válendy na míru. Širokou nabídku našich sedacích souprav uvidíte na našem webu: www.sedacipohovky.cz

Pokud tedy chcete kvalitní českou sedací soupravu na míru, tak přijďte na obchod Sedací soupravy Pšenčík - Praha, kde si vyzkoušíte sezení, proberete technické detaily a sepíšete konkrétní objednávka. 

Sedací soupravy na míru, česká výroba FY. Pšenčík - Praha

Výrobní termíny jsou zhruba dva měsíce. Většina zákazníků požadají přivezení hotové sedací soupravy včetně vynesení, montáže a předvedení, což tato služba stojí po Praze většinou do 1 000 Kč, odvozy mimo Prahu jsou také dle domluvy, například odvoz do Liberce nebo Pardubic včetně vynesení stojí 2 500 Kč. Není tedy žádný důvod k obavám z české kvalitní výroby sedacích souprav na míru za rozumné ceny.


Nejčtenější

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

Na stáří nemusíte jen šetřit, můžete na něm i vydělat

V České republice se investoři na výnosech ze Silver Economy mohou rovněž podílet.

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Audioknižní bestsellery za 149 Kč? Audiotéka slaví sedm let

Audioknižní bestsellery za 149,- Kč? Audiotéka slaví 7 let!

Audiotéka, největší distributor audioknih v Česku a poskytovatel stejnojmenné mobilní aplikace, právě slaví 7....

Další z rubriky

Při koupi nemovitosti umíme zjistit i skryté vady

Při koupi nemovitosti umíme zjistit i skryté vady!

Technické problémy v bytech jsou v dnešní době stále častějším problémem. Zatékání, plíseň, vlhko, hluk, praskání stěn....

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Pořiďte si kvalitní dřevěná eurookna a ušetříte za vytápění

Pořiďte si kvalitní dřevěná eurookna a ušetříte za vytápění

Právě je ideální doba začít přemýšlet o výměně oken a dveří, aby vám příští sezónu neunikalo drahocenné teplo. Kvalitní...

Najdete na iDNES.cz