Sedací souprava, která se nezalekne dětí ani domácích mazlíčků

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Známe to všichni. Koupíme si s nadšením novou sedací soupravu a řešíme problém jak jen ji uchránit před ratolestmi a domácími mazlíčky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sedací souprava, která se nezalekne dětí ani domácích mazlíčků

 Každé nové pohovce ve vašem domově hrozí spousta nebezpečí, děti jakožto začínající umělci, domácí mazlíčci, a nebo zábava s hosty. Bojíte se o životnost potahového materiálu? Omyvatelné látky – jsou tou správnou volbou právě pro VÁS.

Zde je na místě zmínit látky Aqua Clean, nejpraktičtější novinku ve světě potahových materiálů. Při použití těchto výjimečných materiálů Vám již žádné zašpinění sedací soupravy nebude dělat vrásky. Látky jsou vyrobeny a upravovány pomocí speciální technologie, která chrání strukturu od většiny typů zašpinění. Máte doma děti? 

Žádný problém! Skvrny od čokolády, vylitý jogurt, zašpiněné ručičky třeba od barviček, vše se jednoduchým procesem odstraní. Pokud máte doma navíc čtyřnohého miláčka, tak se nemusíte bát poškrabání nebo špíny z tlapek. Protože Vaše sedací souprava v "chytrém" materiálu Aqua Clean přežije každou situaci!

Jak odstraníte stopy od propisovací tužky, džusu, vína a dalších běžných nečistot?

Z běžných materiálů jen horko těžko. Ovšem chytrá látka Aqua Clean to zvládne snadno – zašpiněné místo stačí ošetřit vlhkou houbičkou nebo vlhkým hadříkem, po odstranění nečistot necháte uschnout a sedačku máte opět jak novou! Není to úžasné? Nyní se už nemusíte bát uspořádat oslavu a pozvat přátele do Vašeho rodinného hnízdečka, kde máte svou milovanou sedací soupravu v materiálu Carabu či Mystic - díky vlastnostem a dobré omyvatelnosti těchto látek si sedací souprava udrží svěží vzhled a čistotu na dlouho dobu.

Sedací souprava v materiálu s technologií Aqua Clean  je opravdu snem každé domácí hospodyně. Nová technologie spočívá ve struktuře látky a povrchové úpravě. Povrchová úprava AquaClean na rozdíl od jiných materiálů, pokrývá jednotlivá vlákna neviditelnou molekulární vrstvou.

Sedací souprava, která se nezalekne dětí ani domácích mazlíčků

Carabu Aqua Clean

Tato látka je jemná a příjemná na dotyk, svoji strukturou připomíná semiš. Látka Enoa Carabu je velice odolná, s vynikajícím výsledkem testu Martindale – vydrží až 250 000 testovacích otěrů(pro srovnání, běžné potahové látky vydrží 10 000 -50 000 tis otěrů).

Mystic Aqua Clean

Druhou variantou je látka Mystic, která vnější strukturou připomíná spíše klasickou látku, ovšem na rozdíl od běžné látky jsou jednotlivá vlákna opět ošetřena povrchovou úpravou AquaClean a proto ji dokonale převyšuje. Z výsledků testů  Martindale se dozvíme, že její otěruvzdornost vydrží až 150 000 testovacích cyklů.

Jak si teď již dokážete sami domyslet, životnost takto čalouněného nábytku je ohromující. Díky této technologii Vám při běžné údržbě vydrží dlouhá léta, a materiál bude stále čistý a svěží!

Sedací souprava, která se nezalekne dětí ani domácích mazlíčků

Sedací souprava, která se nezalekne dětí ani domácích mazlíčků

A že si myslíte, že Vaše vysněná sedací souprava není k dispozici v látce Aqua Clean? Jste na omylu! Firma Nábytek AAA nabízí široké spektrum jak možných sedacích souprav se speciálními mechanismy a prvky, tak i širokou škálu barevných provedení v látce Aqua Clean. Teď už stačí jen navštívit internetové stránky www.nabytekaaa.cz, či se zastavit na prodejně Nábytek AAA v Praze, nebo v Pardubicích, kde se na Vás těší vyškolení profesionálové, kteří Vám látku Aqua Clean a její vlastnosti rádi přiblíží, nebo předvedou názornou ukázkou.

Autor:

Nejčtenější

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Sledování televize je pro většinu Čechů jedním z hlavních způsobů relaxace, a o Vánocích to platí dvojnásob. Jak...

Další z rubriky

Vlastní apartmán v Krkonoších aneb chalupařte bez starostí

Vlastní apartmán v Krkonoších aneb chalupařte bez starostí

Také se vám chalupaření líbí, ale odrazují vás starosti spojené s provozováním druhého domu? Koncept vlastního horského...

S varnými deskami De Dietrich grilovací sezóna nikdy nekončí

S varnými deskami De Dietrich grilovací sezóna nikdy nekončí

Grilování s rodinou a přáteli patří mezi oblíbené letní aktivity, zejména v našich zeměpisných šířkách. Na grilu se...

Dechberoucí dárky, které chtějí rockové hvězdy i evropská smetánka

Luxusní povlečení Persia řady Excellent je nejvyšší řadou exkluzivního zboží z...

Stále přemýšlíte nad originálním a krásným dárkem na Vánoce, který rozzáří úsměv na tváři vašim blízkým a který je bude...

Najdete na iDNES.cz