Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Sedací souprava je alfa i omega obývacího pokoje

Komerční sdělení   1:00aktualizováno  1:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Sedací souprava je srdcem obývacího pokoje. Protože ji během dne využíváme i několik hodin, měli bychom její výběr pečlivě zvážit. Hledáte inspiraci? Třeba ji najdete v modelech od firmy Nábytek Říha.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nová sedací souprava JAGA v moderním designu | foto: NÁBYTEK ŘÍHA

Mnoho z nás se při výběru nové sedačky řídí především velikostí, cenou a pohodlím. Co se týká rozměrů, lze se řídit jednoduchým pravidlem: do místností menších rozměrů se hodí dvou až třísedadlová sedací souprava, větší prostory lze vybavit a dotvořit vícemístnými sedačkami nebo rohovou sedací soupravou.

Sedací souprava na míru

Mnoho výrobců dnes také nabízí sedací soupravy tzv. na míru. Zákazníkovi se může sestavit sedací souprava přesně dle jeho přání a on tak vyjde vstříc nejen svému vkusu, ale rovněž prostorovým a finančním možnostem.

Náš tip: Právě takové možnosti nabízí i společnost Nábytek Říha. Zde můžete vybírat z velkého množství designových sedacích souprav. Jednou z nich je oblíbený model JAGA, který si zákazník může sestavit taktéž podle možností svého bytu. Zvolit si může nejen dispoziční řešení sedačky, ale i druh potahového materiálu a jeho design. Další výhoda, kterou sedací souprava obsahuje, jsou výškově nastavitelné opěráky. Zárukou vysoké kvality a bezpečnosti výrobku je pak značka Česká kvalita-Nábytek.

Sedací souprava JAGA je k vidění na www.nabytekriha.cz nebo osobně v prodejně Nábytek Říha v Sokolovské ulici, č. p. 175, v Praze 9. V provedení látkový potah je sedačka k dostání v cenách od 71 042 Kč, v provedení kůže pak od 112 522 Kč.

rozložit

Rozložit, prosím

Rozkládací sedací souprava je vhodným řešením i do menšího bytu, kde chybí samostatný pokoj pro hosty. Návštěva může pohodlně přespat v obývacím pokoji na rozkládací pohovce. Třeba na sedací soupravě Ikarus z nabídky Nábytek Říha.

Pohovka je k dostání od 21 090 Kč a je dostupná v provedení látka i kůže. Vybrat si podle svého vkusu zákazníci mohou z obsáhlého vzorníku přímo v prodejně Nábytek Říha. 

Sedací souprava s kůží dlouho vydrží a snadno se udržuje

Sedací souprava z pravé kůže působí velmi elegantně. Pro mnoho zákazníků je ale cenově náročnější. To je však vyváženo snadnou údržbou a  její delší životností. Kožená sedací souprava lze velmi snadno čistit ve třech krocích: setřít prach, omýt mýdlovou vodou, vytřít dosucha.

Kvalitní nábytek 4

Náš tip: Častým důvodem jsou obavy z komplikované údržby sedačky. Ta ale není vůbec složitá a uživateli se může odvděčit životností až několik desítek let. Kožený nábytek je ideální pro domácnosti s alergiky. Aby si kožená sedací souprava, jako například model GAJA od firmy Nábytek Říha, svůj původní vzhled udržela co nejdéle, je třeba dodržet pár základních rad: sedačku pravidelně otíráme od prachu a při čištění na ni používáme pouze prostředky k tomu učené, jiné by její povrch mohly poškodit. Dobře sedačkám nedělá bezprostřední blízkost topných těles a taktéž přímé sluneční světlo. 

Inspiraci pro výběr nové sedací soupravy najdete na www.nabytekriha.cz.

Chcete získat slevu na jakýkoliv nákup v prodejně Nábytek Říha?
Stačí si o ni napsat!

Autor:

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v nezávislém testu

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v  nezávislém testu.

Venkovní teploty nezadržitelně míří vzhůru, a tak nastává každoroční výměna pneumatik. Část motoristů řešící nákup nové...

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Sehnat správného řemeslníka může být jako sázka do loterie. Někdy to zkrátka nevyjde a výsledný projekt vypadá hůr, než...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Vybíráme vhodnou plechovou střechu pro rekonstrukce

SATJAM Šindel - je až neuvěřitelné do jaké podoby se dá plech zpracovat

Ocel nebo hliník, malý nebo velký formát, barvu klasickou nebo v poslední době velmi oblíbené tmavší odstíny? Nejen...

Další z rubriky

Ocel nebo hliník? Vybíráme vhodný materiál plechové střechy

SATJAM Trend

Pokud jste se při výběru střešní krytiny na váš dům dostali až k plechovým střechám, čeká vás další volba, zjednodušeně...

Vybíráme vhodnou plechovou střechu pro rekonstrukce

SATJAM Šindel - je až neuvěřitelné do jaké podoby se dá plech zpracovat

Ocel nebo hliník, malý nebo velký formát, barvu klasickou nebo v poslední době velmi oblíbené tmavší odstíny? Nejen...

Moderním řešením pro podlahové vytápění jsou anhydritové lité podlahy

Moderním řešením pro podlahové vytápění jsou anhydritové lité podlahy

Podlahy z litých potěrů přinášejí mnoho výhod. Spolehnout se můžete na jejich pevnost, odolnost a tvarovou stabilitu i...

Najdete na iDNES.cz