Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

SEAT OLÉ - Operativní Leasing Exkluzivně pro každého

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Mít auto k dispozici neznamená, že jej musíte vlastnit. Nemusíte si jej ani půjčovat od kamaráda. Můžete mít auto "vlastní" – za měsíční nájem se službou operativní leasing pro soukromé osoby SEAT OLÉ, která zahrnuje pojištění, prohlídky v servisu i zimní pneumatiky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Se službou SEAT OLÉ pořídíte nový SEAT Leon měsíčně již od 6.999 Kč* | foto: Porsche Česká republika s.r.o., Divize SEAT

SEAT přichází s unikátní službou SEAT OLÉ!, díky níž můžete mít nové auto bez jakéhokoliv rizika, bez nutnosti akontace a často i bez dlouhého čekání. Prostě si vyberete z modelů SEAT Leon, Leon ST, Toledo nebo Alhambra. Pak už jen zvolíte barvu metalízy, zaplatíte první měsíční nájem a odjíždíte v novém voze SEAT. Po dvou letech používání vůz jednoduše vrátíte a vyberete si z nabídky jiný a nový model, který přesně vyhovuje vašim momentálním potřebám.

„Češi v sobě mají poměrně hluboko zakořeněnou touhu věci vlastnit, ale když se člověk na chvíli zamyslí, rychle zjistí, že není zas tak výhodné být majitelem. Někdo chce auto menší a rodinám se zas hodí větší. Jiný rád jezdí s partičkou na výlety. Důvodů je mnoho a řešení je jedno – a výhodné pro všechny,“ komentuje službu SEAT OLÉ! Aleš Novák, ředitel značky SEAT.

V případě automobilů pravidlo ztráty peněz při koupi platí dvojnásob. Pro řadu českých řidičů a jejich životních situací je totiž výhodnější si nové auto za rozumnou částku dlouhodobě pronajmout. Se SEAT OLÉ! je to podobné jako s operativním leasingem pro firmy. Platíte za používání vozu pravidelnou měsíční částku a nemusíte se starat o nic, co souvisí se servisem a údržbou auta. Po skončení smluvního vztahu (v případě SEAT OLÉ! po dvou letech) vrátíte auto zpět prodejci a jednoduše si vyberete jiné. Na vyspělých automobilových trzích je takový model řešení individuální mobility běžný i u soukromé klientely, u nás je SEAT v této oblasti jedním z průkopníků.

Se službou SEAT OLÉ pořídíte nový SEAT Leon měsíčně již od 8.499 Kč* | foto:...

Se službou SEAT OLÉ pořídíte nový SEAT Leon měsíčně již od 8.499 Kč* | foto: Porsche Česká republika s.r.o., Divize SEAT

Služba SEAT OLÉ! zahrnuje nejen veškerý servis a předepsanou údržbu, ale třeba také havarijní pojištění včetně povinného ručení, druhou sadu sezónních pneumatik, a to včetně práce pneuservisu. A tak budou vašimi jedinými dodatečnými náklady jen účty za pohonné hmoty a případně dálniční známka.

Se službou SEAT OLÉ pořídíte nový SEAT Leon měsíčně za 5.999 Kč* | foto:...

Se službou SEAT OLÉ pořídíte nový SEAT Leon měsíčně za 5.999 Kč* | foto: Porsche Česká republika s.r.o., Divize SEAT

Auto pořízené v rámci SEAT OLÉ! mohou řídit všichni rodinní příslušníci a můžete zažádat i o doplnění dalších oprávněných osob. Na výlet můžete vyrazit bez obav a kamkoliv, i do zahraničí. Podmínky pojištění se neliší od běžných standardů – v rámci států Evropské unie jezdíte zcela bez rizika. V průběhu dvou let byste s autem neměli najet více než 40 000 kilometrů, což ale ze soukromých řidičů ujede jen málokdo. A i kdybyste stanovenou hranici překročili, nic zásadního se nestane. Pouze při vrácení vozu zaplatíte za každý kilometr navíc částku 1,82 Kč s DPH, a to nejspíš žádná velká částka nebude.

Se službou SEAT OLÉ pořídíte nový SEAT Leon měsíčně za 9.699 Kč* | foto:...

Se službou SEAT OLÉ pořídíte nový SEAT Leon měsíčně za 9.699 Kč* | foto: Porsche Česká republika s.r.o., Divize SEAT

V rámci služby SEAT OLÉ si mohou zákazníci zvolit, kromě již zmíněného modelu Toledo se splátkou od 5999 Kč/měsíc, například SEAT Leon 1.2 TSI 63 kW Reference s metalickým lakem a koly z lehké slitiny za 6999 Kč měsíčně s 5% spoluúčastí na pojistné události, resp. 7211 Kč s 1% spoluúčastí. Rodinné kombi SEAT Leon ST s motorem 1.2 TSI o výkonu 81 kW ve výbavové linii Style včetně metalického laku, kol z lehké slitiny a akčního paketu Technology z nabídky mimořádné výbavy přijde na 8499 Kč, resp. 8810 Kč měsíčně (v případě 1% spoluúčasti), zatímco mimořádně ekologický a hospodárný Leon 1.4 TGI 81 kW Style s motorem na zemní plyn (CNG) si mohou motoristé pronajmout již za 8599 Kč/měsíc (5% spoluúčast). Pro rodiny s mimořádně velkými nároky na vnitřní prostor a variabilitu interiéru je určen model SEAT Alhambra 2.0 TDI 103 kW Reference, který i s mnoha prvky nadstandardní výbavy (metalický lak, kola z lehké slitiny, 7 míst, automatická klimatizace Climatronic, akční paket COPA) nestojí se službou SEAT OLÉ víc než 9699 Kč měsíčně (5% spoluúčast).

SEAT OLÉ je v rámci českého trhu mimořádně inovativní finanční produkt, který otevírá možnosti využívání nového moderního bezpečného a úsporného auta široké motoristické veřejnosti. Nemusíte řešit servisní náklady, nepřekvapí vás nečekané mimořádné výdaje, odpadají starosti se ztrátou hodnoty a prodejem ojetého vozu a konečně také nemusíte porovnávat délku a podmínky záruky, protože při tomto způsobu využívání vozu je auto v plnohodnotné záruce vlastně neustále. Velkou výhodou rovněž je výměna auta každé dva roky za zcela nové, které si vždy vyberete podle momentální životních situace.

* Uvedené fotografie jsou pouze ilustrativní. Nabídka platí do 31. 12. 2014 při financování se SEAT Finance od ŠkoFINu. Operativní leasing na dobu 24 měsíců/40 000 km včetně povinného a havarijního pojištění s 5% spoluúčastí, servisem a pneuservisem.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem nebo elektřinou?

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem, nebo elektřinou?

Opět udeřila zima a my se děsíme účtu za topení. Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nového domu? Pak se vám určitě...

Najdete na iDNES.cz