Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Se zastaralými webovými stránkami přicházíte o statisíce

Komerční sdělení   16:00aktualizováno  16:00
V dnešní době se bez internetových stránek řádně podnikat nedá. Kdo nemá webové stránky, jako by na trhu nebyl. Nepodceňte kvalitu svých stránek a svěřte je do rukou odborníků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Se zastaralými webovými stránkami přicházíte o statisíce | foto: POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST

Bez kvalitních internetových stránek, dobrého vedení internetového marketingu a důsledné analytické činnosti je téměř nemožné na poli internetu dlouhodobě uspět. Aniž byste o tom věděli, přicházíte o potenciální zákazníky, které vaše nepřehledné a laické webové stránky odradí ještě dříve, než vás kontaktují.

Prezentujte na internetu svou firmu či projekt jako profesionál. Unikátními webovými stránkami se odlišíte od konkurence a navíc budete působit seriózněji. Získáte tak nové zákazníky a výrazně pocítíte zvýšení tržeb. Kvalitní, uživatelsky přístupné a prosperující webové prezentace nabízí společnost POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.

Se zastaralými webovými stránkami přicházíte o statisíce

Se zastaralými webovými stránkami přicházíte o statisíce

Základem každého podnikání jsou kvalitní webové stránky

Nástroje online marketingu představují investici, která se rozhodně vyplatí. Dokáží vaší firmě přivést více návštěvníků a tím zvýšit objem prodeje i tržeb. Bez internetového marketingu se v dnešní době neobejde žádná firma, která chce být dlouhodobě úspěšná.

Každá tvorba webových projektů společností POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST začíná osobní schůzkou, na které upřesníte svou představu o celé webové stránce. Ta bude následně vytvořená přímo vám na míru dle vašich požadavků a přání.

Úvodní fází tvorby internetových stránek je navržení unikátního grafického návrhu, který je následně spolu s funkčními prvky a textovým obsahem implementován na webové stránky. Před spuštěním probíhá optimalizace webu a testování ve zkušebním provozu. Následně v případě požadavku je realizován komplexní internetový marketing. Závěrečnou fázi představuje samotné spuštění webových stránek do ostrého provozu.

POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST poskytuje tvorbu webových stránek, internetových obchodů, které jsou budoucností nakupování, webové grafiky, jenž na první pohled zaujme, print design zdůrazňující osobitou tvář firmy na tiskových materiálech, a corporate identity, kterou je důležité budovat již od založení firmy.

Součástí jejich práce je samozřejmě také vhodně zvolený internetový marketing, kvalitní cílení na cílovou skupinu i analytická činnost.

Se zastaralými webovými stránkami přicházíte o statisíce

Se zastaralými webovými stránkami přicházíte o statisíce

Pro vaše podnikání je důležitý také online marketing

POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST ovládá důležité nástroje online marketingu, jako je PPC reklama, sociální sítě, PR aktivity (tvorba a publikace PR článků na seriózních serverech), copywriting, bannerová reklama nebo e-mailing.

Svůj projekt posunete dále a získáte tak nové zákazníky, vylepšíte konverzní poměr firmy, zvýšíte obrat díky důkladné analýze a zmapování stávající situace. Právě k tomu slouží komplexní online marketingový plán a propagační online strategie.

POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o. chtěla již od svého založení v roce 1996 zahrnout do své působnosti co možná nejširší portfolio poskytovaných služeb, což se jí podařilo. V současnosti společnost poskytuje nejen okamžitý 24hodinový servis veškeré výpočetní techniky, ale i ucelený souhrn přidružených služeb.

Oddělení TVORBY A PROPAGACE webových prezentací funguje od roku 2005 a stále se rozrůstá. Inovuje své postupy, intenzivně se technologicky zdokonaluje. "V době, kdy internetový prodej rok od roku roste, musíme i my dodávat zákazníkům jen to nejlepší. Kvalitní webová prezentace spolu se zodpovědně vedeným internetovým marketingem, to je cesta k cíli a úspěchu našich zákazníků," říká Dušan Mandát, ředitel společnosti.

Více o společnosti POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o. a tvorbě a propagaci webových prezentací najdete na tvorba.pocitacovapohotovost.cz 

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Další z rubriky

Komerční banka radí s platbami na konci roku

Komerční banka radí s platbami na konci roku

V rámci tradičního předvánočního shonu byste neměli zapomenout na běžné úkony, jako jsou například platby faktur za...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Najdete na iDNES.cz