Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Se skleníky LIMES je pěstování zeleniny hračka. Přesvědčte se

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
LIMES Litomyšl se zabývá výrobou stavebnicových skleníků, pařenišť, fóliovníků, zastřešením teras a bazénů. V nabídce najdete i zahradní mechanizaci, chodníky a zahradní nábytek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Se skleníky LIMES je pěstování zeleniny hračka. | foto: LIMES spol. s r. o.

Ředkvičky, kedlubny, květák, salát, rajčata, papriky, okurky. Je vaším snem mít záplavu doma vypěstované zeleniny od jara do podzimu? Nebo si brousíte zuby na skleníkovou vinnou révu, mučenku a fíky?

skleník

Přerodu vašeho snu ve skutečnost napomůže pořízení skleníku. A když skleník, tak od lety a zkušenostmi prověřené firmy s důrazem na top kvalitu. A právě takovou je LIMES Litomyšl, nositel certifikátu "Český výrobek". Za dvacetileté působení na trhu svými výrobky přesvědčila nejednoho zahrádkáře u nás, na Slovensku, v Německu a Rakousku. A sami zákazníci ji hned dva roky po sobě ocenili. Firma LIMES z Němčic u Litomyšle získala v letošním a loňském roce druhé místo v kategorii Skleníky v průzkumu čtenáři Receptáře doporučují.

Vybírejte v bohaté paletě skleníků LIMES

V nabídce společnosti LIMES je bohatá škála skleníků pro zahrádkáře. Všechny skleníky jsou konstruovány jako tzv. studené skleníky. To znamená, že jsou určeny na pěstování od časného jara do pozdního podzimu. Jejich vytápění by však bylo z důvodu použitých materiálů neekonomické.

Přes zimní období je možné skleník využít pro pěstování zimního salátu apod. V časném jarním období je vhodné skleník v noci temperovat například pomocí dodávaného plynového vytápění, nebo alespoň rostliny přikrýt netkanou geotextilií.

skleník III

Vybírat můžete z úplně nové modelové řady HOBBY, která vychází z dlouhodobých zkušeností s výrobou skleníků. U tohoto typu skleníku je minimalizováno množství spojovacích prvků, což napomáhá jednodušší montáži, avšak při zachování všech potřebných statických parametrů. Konstrukce skleníků je vyrobena ze žárově zinkovaného profilovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm. Zasklení je provedeno skleníkovým sklem HELIOS o síle 4 mm. Maximální kvalitu a spolehlivost posuvných dveří zajišťují bezúdržbová ložiska. Hřebenová výška 205 cm zaručuje bezproblémový pohyb obsluhy uvnitř skleníku. Novinkou je možnost zasklení tohoto skleníku komůrkovým polykarbonátem Makrolon o síle 4 mm.

Pozinkované skleníky řady VARIANT jsou vyrobeny z profilovaného žárově zinkovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm. Na skleníku není ani jediné místo, kde by se svařováním či bodováním spálil zinek a mohlo tak docházet k předčasné korozi.

Všechna střešní skla a skla ve dveřích jsou podložena gumovou lemovkou. Sklo je tak uloženo mnohem pružněji než pouze v profilu. Lépe pak odolává nárazům. Jako výplň je standardně použito skleníkové sklo HELIOS. Toto sklo není třeba stínit ani natírat, protože velice dobře láme sluneční paprsky, zabraňuje vytvoření čočky a spálení rostlin. Odbornou analýzou je potvrzeno povolené zatížení konstrukce sněhem 15O kg/m a tlakem větru 125 kg/m2.

LIMES výrobky jsou certifikovány nezávislou státní zkušebnou TAZUS a jsou vyráběny pod pravidelným dohledem této zkušebny. Kvalitu zaručuje stálá kontrola vstupních materiálů i pracovních postupů.

Jednoduchá montáž i atypické úpravy jsou výhodou skleníků LIMES

Skleník společnost LIMES vám přiveze až na danou adresu. Montáž je velice jednoduchá a většina zákazníků si ji provádí sama. Přesto vám LIMES je schopna skleník dodat včetně montáže - na předem připravený základ.

skleník IV

Po dohodě se zákazníkem LIMES provádí drobné atypické úpravy. K nejběžnějším patří úprava délky skleníku podle základů. Úprava šířky je velice náročná a provádí se pouze ve výjimečných případech. Pokud se vám nepodařilo v katalogu LIMES najít skleník na váš rozměr již dříve vybudovaných základů, změřte je přesně a společnost zkontaktujte. Pokusí se společně s vámi najít řešení.

Kompletní nabídku firmy LIMES Litomyšl s.r.o. s popisem produktů, technickými parametry, cenou a kontakty najdete na webové adrese www.limes.cz. Na stránkách najdete i e-shop, ve kterém si cokoliv z výrobků můžete jednoduše objednat.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Položte plovoucí podlahu

Položte plovoucí podlahu

K položení laminátové podlahy nepotřebujete lepidlo, šrouby ani hřebíky. Pokládka je tedy otázkou jen několika hodin....

Nemáte čas vařit? Zachrání vás Pomalý hrnec Crock-Pot®

Nemáte čas vařit? Zachrání vás Pomalý hrnec Crock-Pot®.

Zastavme se v dnešní uspěchané době a připravme si své oblíbené jídlo poctivým způsobem - pomalým vařením. Že na...

Dáváme lesu více prostoru

Dáváme lesu více prostoru

Že lesy nejsou jen na houby, ví lidstvo po tisíciletí. Dřevo se v lesích těžilo od nepaměti a jen díky lesníkům na...

Najdete na iDNES.cz