Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Schwer Fittings: specialista na vysokotlaká nerezová šroubení

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost Schwer Fittings vznikla v roce 1993 jako dceřinná společnost firmy Schwer Fittings GmbH se sídlem ve švábském Denkingenu. Nosným programem je výroba nerezových vysokotlakých šroubení na řezný prstenec a pro vyhrdlenou trubku 37´ tzv. JIC šroubení (bördel) do 630 barů a obchodní činnost.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

| foto: Schwer Fittings - specialista na vysokotlaká nerezová šroubení

Výchozím materiálem pro tento sortiment je téměř výhradně kovaná či tažená austenitická ocel podle DIN 1.4571. Žádná jiná firma se nemůže pochlubit tak širokým sortimentem těchto šroubení z nerezového materiálu.

Kromě toho se Schwer Fittings zabývá výrobou nízkotlakých třídílných šroubení, závitových fitinek, hydraulických šroubení,  přivařovacích  a dalších součástí potrubí. Výrobní činnost vhodně doplňuje činnost obchodní, v níž jsou zastoupeny např. nerezové kulové kohouty, manometry, příslušenství pro manometry, tlakové převodníky, teploměry, trubky,  pneumatické pohony a elektropohony.

Šroubení z vysoce kvalitních materiálů

Šroubení se dvěma svěracími prstenci naleznou svá uplatnění v oborech medicíny, farmacie, chemie, potravinářském průmyslu, petrochemii, rozvodech čistých plynů a tekutin, v oblastech vysokých tlaků i vakua. Zadní svěrací prstenec způsobuje svým předpětím jako pružina tlumení rázů v potrubním systému.

Dále zabraňuje přenosu kroutícího momentu matice na přední prstenec. Přední svěrací prstenec kruhovitě těsní na dosedacích plochách mezi tělesem šroubení a trubkou.

Schwer Fittings

Schwer Fittings

Díky konusu v tělese šroubení je prstenec deformován tak, že vzniká zůžení, kterým je trubka ve šroubení upevněna a utěsněna. Povrchové postříbření jemného závitu převlečné matice zamezuje vzájemné "zakousnutí" nerezových závitů a tím je docíleno možnosti vícenásobného použití jednoho šroubení.

Dostatečně dlouhé vrtání pro trubku s konem na konci garantuje přesné dosednutí a vycentrování trubky. Šroubení U2 mohou být dodány na přání zákazníka také z materiálů  hasteloy, titan a dalších vysoce kvalitních materiálů.

Šroubení i pro kosmický úřad NASA

Velký důraz klade firma Schwer na kvalitu šroubení. Každý vyrobený díl je po kontrole označen symboly "sf" a číslem zkušebního protokolu. Pravidelně probíhají tlakové zkoušky jak vlastních výrobků, tak obchodního zboží při vstupní kontrole. Důkazem kvality jsou certifikáty zkušeben Germanischer Lloyd, DVGW a státní zkušebny č. 202 v Brně, dodávky pro americký kosmický úřad NASA, pro stavbu Eurotunelu pod kanálem La Manche, dodávky šroubení pro lakovny koncernu VW, certifikace podle ISO 9001.

Schwer Fittings

Schwer Fittings

Během své existence si Schwer Fittings díky svému kvalitnímu šroubení vybudoval významné postavení na evropském trhu i v zámoří. Pobočky má ve Francii, Anglii, Itálii, Nizozemsku, Rakousku, na Slovensku, ve Španělsku, v Polsku, Finsku, České Republice a dalších zemích. Hlavním posláním české pobočky Schwer Fittings s.r.o., se sídlem v Městě Touškově v okresu Plzeň sever, je výroba a obchodní činnost.

Až sto procent výroby odebírá mateřská společnost, firma však nabízí možnost zakázkové výroby podle dodané dokumentace. Tým odborníků a konstruktérů je schopen řešit problémy svých zákazníků k jejich úplné zpokojenosti. Již 15 let  Schwer Fittings vyrábí v moderní výrobní hale s velkými skladovými prostorami. V současné době probíhají dokončovací práce na nové výrobní hale. Výroba probíhá za průběžné kontroly kvality na špičkových CNC strojích.

Všechna šroubení a další výrobky obsažené v katalozích, které firma zasílá na požádání, je schopna dodat do deseti dnů, nejžádanější produkty ze skladu obratem. Obchodníkům nabízí rabat podle dosaženého obratu.

Schwer Fittings

Schwer Fittings

Kontakt:
Schwer Fittings s.r.o.
Líšťanská 499,
330 33 Město Touškov
tel.: 377 923 030 - 1
fax.: 377 923 020
www.schwer.cz

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Máte při plánování směn zaměstnanců problémy s hlídáním jejich počtu směn a dodržováním legislativy? Neztrácejte se v...

Najdete na iDNES.cz