Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Schwer Fittings: specialista na vysokotlaká nerezová šroubení

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost Schwer Fittings vznikla v roce 1993 jako dceřinná společnost firmy Schwer Fittings GmbH se sídlem ve švábském Denkingenu. Nosným programem je výroba nerezových vysokotlakých šroubení na řezný prstenec a pro vyhrdlenou trubku 37´ tzv. JIC šroubení (bördel) do 630 barů a obchodní činnost.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

| foto: Schwer Fittings - specialista na vysokotlaká nerezová šroubení

Výchozím materiálem pro tento sortiment je téměř výhradně kovaná či tažená austenitická ocel podle DIN 1.4571. Žádná jiná firma se nemůže pochlubit tak širokým sortimentem těchto šroubení z nerezového materiálu.

Kromě toho se Schwer Fittings zabývá výrobou nízkotlakých třídílných šroubení, závitových fitinek, hydraulických šroubení,  přivařovacích  a dalších součástí potrubí. Výrobní činnost vhodně doplňuje činnost obchodní, v níž jsou zastoupeny např. nerezové kulové kohouty, manometry, příslušenství pro manometry, tlakové převodníky, teploměry, trubky,  pneumatické pohony a elektropohony.

Šroubení z vysoce kvalitních materiálů

Šroubení se dvěma svěracími prstenci naleznou svá uplatnění v oborech medicíny, farmacie, chemie, potravinářském průmyslu, petrochemii, rozvodech čistých plynů a tekutin, v oblastech vysokých tlaků i vakua. Zadní svěrací prstenec způsobuje svým předpětím jako pružina tlumení rázů v potrubním systému.

Dále zabraňuje přenosu kroutícího momentu matice na přední prstenec. Přední svěrací prstenec kruhovitě těsní na dosedacích plochách mezi tělesem šroubení a trubkou.

Schwer Fittings

Schwer Fittings

Díky konusu v tělese šroubení je prstenec deformován tak, že vzniká zůžení, kterým je trubka ve šroubení upevněna a utěsněna. Povrchové postříbření jemného závitu převlečné matice zamezuje vzájemné "zakousnutí" nerezových závitů a tím je docíleno možnosti vícenásobného použití jednoho šroubení.

Dostatečně dlouhé vrtání pro trubku s konem na konci garantuje přesné dosednutí a vycentrování trubky. Šroubení U2 mohou být dodány na přání zákazníka také z materiálů  hasteloy, titan a dalších vysoce kvalitních materiálů.

Šroubení i pro kosmický úřad NASA

Velký důraz klade firma Schwer na kvalitu šroubení. Každý vyrobený díl je po kontrole označen symboly "sf" a číslem zkušebního protokolu. Pravidelně probíhají tlakové zkoušky jak vlastních výrobků, tak obchodního zboží při vstupní kontrole. Důkazem kvality jsou certifikáty zkušeben Germanischer Lloyd, DVGW a státní zkušebny č. 202 v Brně, dodávky pro americký kosmický úřad NASA, pro stavbu Eurotunelu pod kanálem La Manche, dodávky šroubení pro lakovny koncernu VW, certifikace podle ISO 9001.

Schwer Fittings

Schwer Fittings

Během své existence si Schwer Fittings díky svému kvalitnímu šroubení vybudoval významné postavení na evropském trhu i v zámoří. Pobočky má ve Francii, Anglii, Itálii, Nizozemsku, Rakousku, na Slovensku, ve Španělsku, v Polsku, Finsku, České Republice a dalších zemích. Hlavním posláním české pobočky Schwer Fittings s.r.o., se sídlem v Městě Touškově v okresu Plzeň sever, je výroba a obchodní činnost.

Až sto procent výroby odebírá mateřská společnost, firma však nabízí možnost zakázkové výroby podle dodané dokumentace. Tým odborníků a konstruktérů je schopen řešit problémy svých zákazníků k jejich úplné zpokojenosti. Již 15 let  Schwer Fittings vyrábí v moderní výrobní hale s velkými skladovými prostorami. V současné době probíhají dokončovací práce na nové výrobní hale. Výroba probíhá za průběžné kontroly kvality na špičkových CNC strojích.

Všechna šroubení a další výrobky obsažené v katalozích, které firma zasílá na požádání, je schopna dodat do deseti dnů, nejžádanější produkty ze skladu obratem. Obchodníkům nabízí rabat podle dosaženého obratu.

Schwer Fittings

Schwer Fittings

Kontakt:
Schwer Fittings s.r.o.
Líšťanská 499,
330 33 Město Touškov
tel.: 377 923 030 - 1
fax.: 377 923 020
www.schwer.cz

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Jak Hana Vagnerová studovala v USA

Hana Vagnerová

Herečka Hana Vagnerová se právě vrátila z jazykového pobytu v USA, kde pilovala angličtinu. Jak pobyt v USA hodnotí?...

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Výrobci tvoří až polovinu vystavovatelů STYL a KABO

Džíny s “chytrou” kapsou na mobil, která ochrání spermie před teplem a elektromagnetickým zářením, znovuzrozené...

Najdete na iDNES.cz