Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Schneider airsystems – specialista na kompresory a kondenzační sušičky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost Schneider Bohemia nabízí kompletní řešení problematiky stlačeného vzduchu - kompresory, kondenzační sušičky na úpravu stlačeného vzduchu, rozvody stlačeného vzduchu a pneumatické nářadí. V současné době přichází společnost Schneider s celou řadou novinek.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Schneider Bohemia spol. s r.o. | foto: Schneider Bohemia spol. s r.o.

Stacionární kompresory UniMaster nabízí nejvyšší výkon při individuálním vybavení

Schneider Bohemia spol. s r.o. - kompresor UniMasterV oblasti zdroje stlačeného vzduchu - tedy kompresorů – byla změněna celá řada pístových stacionárních kompresorů UniMaster STV. Nová řada v principu vychází z osvědčeného konceptu s několika úpravami - jsou použity nové pístové agregáty, systém spínání je lépe přístupný obsluze a jsou také například lépe čitelné údaje na manometru.

Změnilo se také umístění kondenzační sušičky (pokud je součástí kompresoru). Ta bude nově místo vzadu umístěna na boku. Je tedy mnohem lépe přístupná pro údržbu, čištění a je také ihned vidět, v jakém stavu se nachází, což je velmi důležité právě pro kompresory v lakovnách. Smyslem těchto změn byla zejména lepší ekonometrie, lepší přístup a některé vylepšené technické parametry.

Šetřete energii s novými šroubovými kompresory AirMaster

Zcela zřetelná změna a očividně jiný koncept je u malých šroubových kompresorů o výkonu 4-7,5 kW. Zde byl vyvíjen a poměrně dlouho testován a vylepšován zcela nový kompresor.

Byla použita osvědčená stavba typu "compakt", kdy je šroubový blok spojen se separátorem a některými dalšími díly. To je právě pro tyto menší kompresory velmi výhodné.

V celkové konstrukci je použito velmi málo spojů a hadic, čímž se minimalizují potenciální netěsnosti v dalším provozu. Celé řešení umožnilo také velmi znatelně snížit hlučnost. Například kompresory o výkonu 4 kW mají hlučnost pouhých 62 dB(A).

Při vývoji zařízení byl zásadní důraz kladen také na celkovou údržbu a servis zařízení s přístupem ke všem dílům. I když se na první pohled zdají kompresory robustní, srdce údržbáře nebo servisního technika zajásá – tak skvělý přístup ke všem dílům kompresorů a tak snadné sejmutí krytů je na trhu skutečnou výjimkou.

Schneider Bohemia spol. s r.o. - kompresor AirMasterSamozřejmostí je, jak tomu pro kompresory Schneider ostatně bylo doposud, ovládání pomocí elektronické jednotky a ochrana částí kompresoru před hrozícím poškozením - například při malém množství oleje, špatném směru otáček apod.

Nové kompresory je možné dodávat jako samostatné stroje, nebo je umístit na vzdušník, případně vybavit také sušičkou stlačeného vzduchu. Vše je pak připraveno k okamžitému použití. Taktéž ustavení a spuštění kompresoru je velmi snadné.

Šetří energii, hospodárné, spolehlivé – nové kondenzační sušičky DK-ECO

Schneider Bohemia spol. s r.o. - kondenzační sušičkaV lakovnách je zcela jasné, že sebelepší zdroj stlačeného vzduchu není nic platný, pokud není stlačený vzduch kvalitně upraven. I pro kondenzační sušičky má společnost Schneider airsystems inovaci. Kondenzační sušičky byly zcela přepracovány, a to při využití dosavadních velmi dobrých zkušeností.

I nadále je tedy využíváno velkých výhod nerezových výměníků, u všech sušiček (tedy i těch nejmenších) jsou nově instalovány elektronické odvaděče kondenzátu. Změnila se stavba sušičky a její krytování, díky čemuž je i údržba mnohem snadnější.

Celkově tedy nové zařízení vykazuje ještě lepší parametry oproti dosavadním produktům. Navíc díky novým odvaděčům kondenzátu vykazují kondenzační sušičky zcela logicky mnohem nižší množství vodních částic ve stlačeném vzduchu.

A není jistě bez zajímavosti, že výroba kondenzačních sušiček menších výkonů byla přesunuta do ČR - do provozu společnosti Schneider Bohemia na Sulkově. Zde se kondenzační sušičky montují od léta tohoto roku. A je nutno konstatovat, že dosavadní zkušenosti s kvalitou výroby v Čechách jsou skutečně vynikající.

Více informací o produktech a prodejních akcích společnosti Schneider Bohemia naleznete na webových stránkách společnosti:  
www.schneider-bohemia.cz

Autor:

Nejčtenější

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Péče o bazén ve velkém horku. Pouze chemie nestačí

Péče o bazén ve velkém horku: Pouze chemie nestačí

Teploty venku v podstatě každým dnem atakují třicítku, a tak se frekvence koupání ve vlastním bazénu rapidně zvýšila....

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Další z rubriky

Appka zrychlit Váš vůz bez zásahu do elektroniky

Aplikace ve Vašem mobilním telefonu spolu s PowerPedalem umí výrazně zlepšit dynamiku Vašem vozu. Vybrat si můžete hned...

Stabilní dopravce nabízí perspektivní povolání

Stabilní dopravce

Je mnoho oborů, které jsou přehlíženy, přestože by bez nich svět nemohl fungovat tak, jak jej známe. Skvělým příkladem...

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v nezávislém testu

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v  nezávislém testu.

Venkovní teploty nezadržitelně míří vzhůru, a tak nastává každoroční výměna pneumatik. Část motoristů řešící nákup nové...

Najdete na iDNES.cz