Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

SBD Sever připravilo pro veřejnost televizní seriál

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Stavební bytové družstvo Sever je největším správcem bytového fondu v libereckém regionu. Na podzim připravilo ve spolupráci s libereckou televizí RTM dvanáctidílný seriál Bydlíme v bytových domech, který shrnuje tuto právní problematiku a zaměřuje se zejména na změny zákonů, ke kterým došlo od 1. ledna 2014.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SBD Sever připravilo pro veřejnost televizní seriál | foto: Stavební bytové družstvo S E V E R

Průvodcem pořadu a autorem scénáře je předseda představenstva a ředitel SBD Sever Ing. Mgr. Petr Černý, který k obsahu seriálu říká: „Naší snahou bylo televizní diváky seznámit s celou šíří problematiky bydlení v bytových domech. V jednotlivých dílech seriálu se tak postupně věnujeme všem jeho formám.“

„Začínáme u klasického nájemního bydlení, tedy vztahu mezi nájemcem a pronajímatelem, pokračujeme problematikou družstevního bydlení a fungování bytových družstev, abychom se v druhé polovině seriálu věnovali problematice vlastnického bydlení v bytových domech, tedy problematice společenství vlastníků. Závěrečný díl je pak společný pro všechny oblasti bydlení, týká se nové právní úpravy rozúčtování a vyúčtování služeb spojených s užíváním bytu,“ popsal Petr Černý.

SBD Sever připravilo pro veřejnost televizní seriál

„Diváci mají v seriálu možnost poznat rozdíly v jednotlivých formách bydlení, neboť v praxi běžně dochází například k tomu, že lidé zaměňují bytové družstvo a společenství vlastníků. Přitom se jedná o naprosto rozdílné právnické osoby,“ dodává Petr Černý. 

Seriál se také zaměřuje na četné změny v občanském zákoníku i dalších zákonech, na které by si lidé měli dávat pozor. 

SBD Sever připravilo pro veřejnost televizní seriál

SBD Sever připravilo pro veřejnost televizní seriál

Jednou z takových změn je i povinnost založit společenství vlastníků. SBD Sever na rozsáhlé změny legislativy již zareagovalo a rozšířilo okruh svých služeb. 

„V současné době jsme připraveni poskytnout kompletní servis při založení nového společenství. Pro nově vznikající i stávající společenství jsme připraveni zajistit nejen kompletní správu domu, ale v případě požadavků zajistit též výkon funkce předsedy společenství, takže se vlastníci bytů nemusí o nic starat,“ doplnil předseda a ředitel SBD Sever Petr Černý.

Seriál vysílá televizní stanice RTM každé úterý. Již odvysílané díly je možné také zhlédnout na webových stránkách této televize. Každý díl má stopáž okolo 10 minut.

SBD Sever připravilo pro veřejnost televizní seriál

SBD Sever připravilo pro veřejnost televizní seriál

Stavební bytové družstvo Sever sídlí v Liberci a spravuje více než 9 500 bytů a nebytových jednotek v libereckém regionu. Vzniklo již v roce 1965 a v současnosti jsou jeho klienty převážně privatizací vzniklá společenství vlastníků a menší bytová družstva.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Bezpečný internet bez starostí
U nás nezáleží na vzdálenosti od ústředny – internet od CERBEROSu

Neomezená data, wifi-router s doživotní zárukou a k tomu televize nebo zabezpečení PC i mobilu. To vše naleznete v našich službách. Dáme vám až 3 měsíce...  celý článek

Aktuální nabídka prodeje druhé a třetí etapy zahrnuje téměř sto bytových...
Rezidence Park Masarykova: blízko za sportem a do přírody

Mluvíme-li o bydlení v horách nebo bydlení v přírodě, většina z nás si stále ještě představí horskou chalupu, kde jsme za blízkost přírody ochotni obětovat...  celý článek

V Liberci se bude 24. dubna konat veletrh Technologie do škol.
V Libereckém kraji se připravuje veletrh Technologie do škol

Realizační tým projektu Strategické plánování rozvoje vzdělávací soustavy Libereckého kraje (KAP LK) připravuje odbornou konferenci s doprovodnou výstavou...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.