Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Šatní skříně a kovový nábytek firmy ENPRAG

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V dnešní hektické době se klade stále větší důraz na výkonnost zaměstnanců, čemuž musí zákonitě odpovídat i jejich zázemí. Mimo jiné i šatny, kde se pracovníci převlékají, by měly být vybaveny kvalitními šatními skříňkami. Vždyť zde začíná a končí jejich pracovní směna.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Šatní skříně britské firmy BISLEY vynikají perfektním zpracováním a odlišným designem s hladkými předními plochami. | foto: ENPRAG

Nevíte, jak si takovou šatní skříň vybrat? Dnešní nabídka je opravdu široká a na první pohled nepřehledná, ale tak složité to zase není. Nejvíc asi záleží na tom, kde budou šatníky umístěny a komu a k čemu budou sloužit.

Šatní skříně tradičního českého výrobce KOVONA se vyrábějí svařované nebo demontované, které se stavějí přímo až na místě určení. Mají výhodu levnější přepravy (vejde se jich prostě víc) a dají ze z nich skládat nekonečné řady, kdy je použit pouze jeden základní šatník a k němu se pak přisazují tzv. přístavné šatní skříně. Těm "chybí" jedna boční stěna, proto jsou levnější než jejich základní varianta.

Řada nábytku KOVOS pro šatny je určena průmyslovým podnikům, školám, prodejnám a obchodům, ale i do šaten hasičů, záchranářů a k dalšímu využití. Moderní design jde ruku v ruce s praktičností, mimořádnou odolností a dlouhou životností.

Již v základním provedení jsou šatní skříně velmi dobře zabezpečené proti neoprávněnému otevření. U většiny výrobků lze v případě potřeby zabezpečení ještě zvýšit montáží rozvorových bezpečnostních mechanismů.

Šatní skříně Kovos

Díky kvalitní konstrukci z ocelového plechu skříně poskytují maximální vnitřní prostor pro ukládání oděvů a nejrůznějších věcí. Mnoho variant ověřených uspořádání i velikostí úložného prostoru předurčuje tento nábytek k mnohostrannému použití.

Pokud by přesto dispozice přesně nevyhovovala specifickým požadavkům, lze zakázkově vnitřní uspořádání upravit podle přání zákazníka, stejně jako je možné navrhnout a vyrobit celkově zcela atypické řešení.

Zvláště provozy s nadstandardními nároky na čistotu a hygienu (nejčastěji z oborů potravinářství, farmacie a chemie) oceňují variantu skříní se sešikmenou horní částí, která usnadňuje úklid. Kvalitní a odolná prášková povrchová úprava působí nejen velmi příjemným dojmem, ale současně výrobek chrání a snadno se čistí a udržuje.

Šatní skříně CPŠatní skříně německé firmy CP jsou sice trochu cenově náročnější než jejich české varianty, ale zase disponují širší barevnou škálou a líbivějším provedení.

Šatní skříně britské firmy BISLEY mají oproti ostatním zmiňovaným výrobcům poněkud omezenější výběr variant, zato vynikají perfektním zpracováním a odlišným designem s hladkými předními plochami - odvětrání je umístěno do dna a půdy skříněk. Také zde je možnost výběru barevného provedení.

Ve většině případů si lze vybrat i z různých variant uzamykání. Standardní cylindrické bezpečnostní zámky mohou být nahrazeny otočným uzávěrem pro visací zámek, mincovním zálohovým zámkem nebo číselným kódovým zámkem.

Mechanismus zámku je většinou jednobodový, v případě požadavku větší bezpečnosti je možno dodat zámek dvoubodový nebo dokonce tříbodový, dveře mohou být navíc zesíleny vnitřní výztuhou, novinkou je dvouplášťové provedení dvířek. Je opravdu jen na Vás, co si pro svoje konkrétní potřeby vyberete.

Více informací na www.kovovynabytek.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko dále prohlubují strategické partnerství uzavřené v roce 2015. Při příležitosti olympiády v Pchjočchangu...

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se ubránit?

Dluhová smyčka se může utáhnout i nad vámi. Jak se škrcení ubránit?

Odborné průzkumy, které jsou prováděny pravidelně a napříč celým sociologickým spektrem v České republice, bohužel...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Najdete na iDNES.cz