Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Šatní skříně a kovový nábytek firmy ENPRAG

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V dnešní hektické době se klade stále větší důraz na výkonnost zaměstnanců, čemuž musí zákonitě odpovídat i jejich zázemí. Mimo jiné i šatny, kde se pracovníci převlékají, by měly být vybaveny kvalitními šatními skříňkami. Vždyť zde začíná a končí jejich pracovní směna.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Šatní skříně britské firmy BISLEY vynikají perfektním zpracováním a odlišným designem s hladkými předními plochami. | foto: ENPRAG

Nevíte, jak si takovou šatní skříň vybrat? Dnešní nabídka je opravdu široká a na první pohled nepřehledná, ale tak složité to zase není. Nejvíc asi záleží na tom, kde budou šatníky umístěny a komu a k čemu budou sloužit.

Šatní skříně tradičního českého výrobce KOVONA se vyrábějí svařované nebo demontované, které se stavějí přímo až na místě určení. Mají výhodu levnější přepravy (vejde se jich prostě víc) a dají ze z nich skládat nekonečné řady, kdy je použit pouze jeden základní šatník a k němu se pak přisazují tzv. přístavné šatní skříně. Těm "chybí" jedna boční stěna, proto jsou levnější než jejich základní varianta.

Řada nábytku KOVOS pro šatny je určena průmyslovým podnikům, školám, prodejnám a obchodům, ale i do šaten hasičů, záchranářů a k dalšímu využití. Moderní design jde ruku v ruce s praktičností, mimořádnou odolností a dlouhou životností.

Již v základním provedení jsou šatní skříně velmi dobře zabezpečené proti neoprávněnému otevření. U většiny výrobků lze v případě potřeby zabezpečení ještě zvýšit montáží rozvorových bezpečnostních mechanismů.

Šatní skříně Kovos

Díky kvalitní konstrukci z ocelového plechu skříně poskytují maximální vnitřní prostor pro ukládání oděvů a nejrůznějších věcí. Mnoho variant ověřených uspořádání i velikostí úložného prostoru předurčuje tento nábytek k mnohostrannému použití.

Pokud by přesto dispozice přesně nevyhovovala specifickým požadavkům, lze zakázkově vnitřní uspořádání upravit podle přání zákazníka, stejně jako je možné navrhnout a vyrobit celkově zcela atypické řešení.

Zvláště provozy s nadstandardními nároky na čistotu a hygienu (nejčastěji z oborů potravinářství, farmacie a chemie) oceňují variantu skříní se sešikmenou horní částí, která usnadňuje úklid. Kvalitní a odolná prášková povrchová úprava působí nejen velmi příjemným dojmem, ale současně výrobek chrání a snadno se čistí a udržuje.

Šatní skříně CPŠatní skříně německé firmy CP jsou sice trochu cenově náročnější než jejich české varianty, ale zase disponují širší barevnou škálou a líbivějším provedení.

Šatní skříně britské firmy BISLEY mají oproti ostatním zmiňovaným výrobcům poněkud omezenější výběr variant, zato vynikají perfektním zpracováním a odlišným designem s hladkými předními plochami - odvětrání je umístěno do dna a půdy skříněk. Také zde je možnost výběru barevného provedení.

Ve většině případů si lze vybrat i z různých variant uzamykání. Standardní cylindrické bezpečnostní zámky mohou být nahrazeny otočným uzávěrem pro visací zámek, mincovním zálohovým zámkem nebo číselným kódovým zámkem.

Mechanismus zámku je většinou jednobodový, v případě požadavku větší bezpečnosti je možno dodat zámek dvoubodový nebo dokonce tříbodový, dveře mohou být navíc zesíleny vnitřní výztuhou, novinkou je dvouplášťové provedení dvířek. Je opravdu jen na Vás, co si pro svoje konkrétní potřeby vyberete.

Více informací na www.kovovynabytek.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Přibývá firem, které nemají žádné své sídlo. Nenutí své zaměstnance chodit každý den do kanceláře a sedět tam osm hodin...

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Tři důvody pro založení s.r.o. přes zprostředkovatele

Chtěli byste podnikat v rámci společnosti s ručením omezeným? Důvodů by se nejspíše našlo hned několik. Patřilo by mezi...

Najdete na iDNES.cz