Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Satelitní komplety: jednoduché řešení příjmu televize

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Satelitní příjem digitální televize je stále jeden z nejlepších i nejefektivnějších možných způsobů, jak se vypořádat s nastupující "analogovou tmou". Satelitní komplety vyřeší příjem vaší televize. Ptáte se, proč to tak je?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Satelitní komplety – jednoduché řešení příjmu televize | foto: Eltasat s.r.o.

Letošní rok přinese kromě jiného i definitivní vypnutí analogového signálu v mnoha dalších oblastech České republiky. V roce 2012 pak celý proces digitalizace bude završen.

Satelitní příjem digitální televize je přitom jeden z nejlepších i nejefektivnějších možných způsobů, jak se vypořádat s nastupující "analogovou tmou". Proto si přečtěte tento článek a pořiďte si satelitní komplety. Ptáte se proč?

Satelitní komplety zajistí více kanálů

Obrovskou výhodou satelitního příjmu je především jeho dostupnost. Tu ocení nejen lidé žijící na venkově, kde si např. o kabelové televizi můžete nechat maximálně tak zdát. Kromě českých televizních (a rozhlasových) programů získáte díky satelitu přístup i k řadě cizojazyčných kanálů.

Ovládáte-li tedy slušně alespoň angličtinu či němčinu, máte z čeho vybírat - programové menu je skutečně bohaté a pestré. Lze hovořit až o stovkách zajímavých, volně šířených stanic! Zmínit je třeba i kvalitu signálu (zapomeňte na "duchy" či zrnění). Proto se vyplatí pořídit si satelitní komplety.

Abyste mohli výše zmiňovaných přínosů DVB-S využívat, musíte ovšem nejprve pořídit nezbytné vybavení. Zcela ideální jsou předpřipravené satelitní komplety, obsahující vše potřebné. Satelitní přijímač, parabolickou anténu, LNB konvertor, dekódovací kartu, koaxiální kabely... Jak ale tyto jednotlivé periferie nainstalovat, propojit do funkčního celku, nastavit, naladit?

Pochopitelně existuje nemálo specializovaných firem, které potřebnou práci odvedou rychle a kvalitně za vás. Nutno ale vzít v potaz, že finanční náklady pak přirozeně stoupnou. Navíc - pokud si jednou dokážete poradit sami, nejste už nikdy odkázáni na pomoc druhých a nemusíte trpělivě čekat až si na vás technici konečně udělají čas. Pořiďte si satelitní komplety od nás a navštivte náš web.

Satelitní komplety a jejich výhody

Digitálník.cz

Jelikož žádný učený však z nebe nespadl, leckdy vám určitě přijdou vhod podrobné návody a tématické články. Takové svým čtenářům přináší např. magazín Digitálník.cz. Bez ohledu na to zda jste naprostí laici či zkušenější uživatelé, dozvíte se z nich řadu nových informací.

Potřebujete zjistit jak vyřešit příjem pro více televizních přijímačů současně? V čem spočívají výhody satelitních kompletů? Jak přesně jít na zaměření satelitu, naladění satelitního přijímače či montáž natáčecího zařízení? Žádný problém. Pravidelné návštěvy Digitálníku z vás udělají odborníka nejen na satelitní techniku. Samozřejmostí je i obsáhlé aktuální zpravodajství.

V současné době na Internetu najdete dokonce i poradny, jejichž prostřednictvím lze pokládat eventuální doplňující otázky. Na ty reagují profesionálové s několikaletou praxí v oboru a netřeba tak mít strach z toho, že vám někdo v dobré víře poradí úplně špatně. A abychom nezapomněli na to hlavní - dobrá rada sice je nad zlato, ale vás v tomto případě nebude stát ani korunu. Satelitní komplety se opravdu vyplatí.

Co satelitní komplety a cena

Pro úplnost se sluší podotknout, že pořizovací ceny satelitních kompletů neustále klesají a dávno už tak neplatí tvrzení, dle kterého je satelitní příjem mnohem dražší záležitostí, než např. pozemní digitální příjem (vyžadující vlastně jen klasický set-top box).

Eltasat s.r.o. logo

Na komplexní řešení satelitního a pozemního vysílání i pro bytové domy se specializuje společnost Eltasat.cz

 

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Optických vláken je v Československu už 4x více než dálnic

Optických vláken je v Československu už 4x více než dálnic.

Internet už dnes každý bereme jako samozřejmost. Ten nejspolehlivější a nejrychlejší funguje díky sítím optických...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Nové A3 tiskárny od HP s důrazem na bezpečnost

Kanceláře budoucnosti se neobejdou bez výkonné multifunkční tiskárny s maximálním zabezpečením. Společnost HP Inc.,...

Najdete na iDNES.cz