Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Satelitní komplety: jednoduché řešení příjmu televize

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Satelitní příjem digitální televize je stále jeden z nejlepších i nejefektivnějších možných způsobů, jak se vypořádat s nastupující "analogovou tmou". Satelitní komplety vyřeší příjem vaší televize. Ptáte se, proč to tak je?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Satelitní komplety – jednoduché řešení příjmu televize | foto: Eltasat s.r.o.

Letošní rok přinese kromě jiného i definitivní vypnutí analogového signálu v mnoha dalších oblastech České republiky. V roce 2012 pak celý proces digitalizace bude završen.

Satelitní příjem digitální televize je přitom jeden z nejlepších i nejefektivnějších možných způsobů, jak se vypořádat s nastupující "analogovou tmou". Proto si přečtěte tento článek a pořiďte si satelitní komplety. Ptáte se proč?

Satelitní komplety zajistí více kanálů

Obrovskou výhodou satelitního příjmu je především jeho dostupnost. Tu ocení nejen lidé žijící na venkově, kde si např. o kabelové televizi můžete nechat maximálně tak zdát. Kromě českých televizních (a rozhlasových) programů získáte díky satelitu přístup i k řadě cizojazyčných kanálů.

Ovládáte-li tedy slušně alespoň angličtinu či němčinu, máte z čeho vybírat - programové menu je skutečně bohaté a pestré. Lze hovořit až o stovkách zajímavých, volně šířených stanic! Zmínit je třeba i kvalitu signálu (zapomeňte na "duchy" či zrnění). Proto se vyplatí pořídit si satelitní komplety.

Abyste mohli výše zmiňovaných přínosů DVB-S využívat, musíte ovšem nejprve pořídit nezbytné vybavení. Zcela ideální jsou předpřipravené satelitní komplety, obsahující vše potřebné. Satelitní přijímač, parabolickou anténu, LNB konvertor, dekódovací kartu, koaxiální kabely... Jak ale tyto jednotlivé periferie nainstalovat, propojit do funkčního celku, nastavit, naladit?

Pochopitelně existuje nemálo specializovaných firem, které potřebnou práci odvedou rychle a kvalitně za vás. Nutno ale vzít v potaz, že finanční náklady pak přirozeně stoupnou. Navíc - pokud si jednou dokážete poradit sami, nejste už nikdy odkázáni na pomoc druhých a nemusíte trpělivě čekat až si na vás technici konečně udělají čas. Pořiďte si satelitní komplety od nás a navštivte náš web.

Satelitní komplety a jejich výhody

Digitálník.cz

Jelikož žádný učený však z nebe nespadl, leckdy vám určitě přijdou vhod podrobné návody a tématické články. Takové svým čtenářům přináší např. magazín Digitálník.cz. Bez ohledu na to zda jste naprostí laici či zkušenější uživatelé, dozvíte se z nich řadu nových informací.

Potřebujete zjistit jak vyřešit příjem pro více televizních přijímačů současně? V čem spočívají výhody satelitních kompletů? Jak přesně jít na zaměření satelitu, naladění satelitního přijímače či montáž natáčecího zařízení? Žádný problém. Pravidelné návštěvy Digitálníku z vás udělají odborníka nejen na satelitní techniku. Samozřejmostí je i obsáhlé aktuální zpravodajství.

V současné době na Internetu najdete dokonce i poradny, jejichž prostřednictvím lze pokládat eventuální doplňující otázky. Na ty reagují profesionálové s několikaletou praxí v oboru a netřeba tak mít strach z toho, že vám někdo v dobré víře poradí úplně špatně. A abychom nezapomněli na to hlavní - dobrá rada sice je nad zlato, ale vás v tomto případě nebude stát ani korunu. Satelitní komplety se opravdu vyplatí.

Co satelitní komplety a cena

Pro úplnost se sluší podotknout, že pořizovací ceny satelitních kompletů neustále klesají a dávno už tak neplatí tvrzení, dle kterého je satelitní příjem mnohem dražší záležitostí, než např. pozemní digitální příjem (vyžadující vlastně jen klasický set-top box).

Eltasat s.r.o. logo

Na komplexní řešení satelitního a pozemního vysílání i pro bytové domy se specializuje společnost Eltasat.cz

 

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Inkoustové tiskárny jsou zase in. Nabízejí mnoho výhod

Inkoustové tiskárny jsou zase IN. Nabízejí mnoho výhod

Také řešíte otázku, jestli jsou dnes lepší laserové nebo inkoustové tiskárny? Kterou si pořídit? Zažité modely, které...

Světoví novináři oceňují nový QLED televizor Samsung QE65Q9FN

Světoví novináři oceňují nový QLED televizor Samsung QE65Q9FN

Model z letošní řady QLED boduje v recenzích díky technologii Quantum Dot a zobrazení 100% objemu barev, vysoké úrovni...

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Najdete na iDNES.cz