Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Sardinie: jak objevit pláže ukryté v Karibiku Středomoří

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hledáte nedotknutý ostrov, panenské scenérie či divokou přírodu? To vše lze najít i v Evropě. Nevěříte? Přečtěte si, čím vším se může pyšnit Sardinie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sardinie: Jak objevit pláže ukryté v Karibiku Středomoří | foto: SARDEGNA TRAVEL s.r.o.

Objevování je instinkt odjakživa hluboce zakořeněný v povaze člověka. Nejinak je tomu v cestovním ruchu, kde kritériem výběru destinací je u mnoha lidí často hledání nových a neobvyklých zážitků.

Dnes jsou nejkrásnější a pláže a oblasti Evropy obléhány milióny turistů a díky nízkonákladovým letům jsou i snadno dosažitelné. Proto už je hodně těch, kdo, když si mají vybrat místo ideální dovolené, volí raději než náš kontinent destinace daleké a exotické.

A přesto v Evropě existuje prastarý a ještě nedotknutý ostrov, který i dnes může turistům, kteří hledají nové a neotřelé zážitky, nabídnout panenské scenérie a divokou přírodu: Sardinie.

Sardinie: Jak objevit pláže ukryté v Karibiku Středomoří5

Sardinie nabízí pohádkově nádherné pláže a zálivy

Sardinie je jistě nejkrásnější ostrov Středomoří. Turistů, kteří každé léto navštíví tuto úžasnou zemi, aby tu strávili dovolenou, je samozřejmě mnoho, avšak i přesto může dnes Sardinie nabídnout pozorným návštěvníkům pohádkově nádherné pláže a zálivy.

Sardinie: Jak objevit pláže ukryté v Karibiku Středomoří7

Většinou se jedná o kousky pobřeží ukryté mezi skalistými útesy, takto chráněné před turistickým businessem. Někdy se na tyto kouzelná místa, která Sardinie nabízí, člověk dostane jen z moře nebo, kdo nepohrdne trochou zdravé fyzické aktivity, tak i úzkými strmými cestičkami středomořsky provoněnými směsí volně rostoucích levandule, řečíku a rozmarýnu, jejichž opojná vůně nás doprovodí při prudkém sestupu ke kýženému klidu.

Když se konečně dostaneme na ukrytou pláž, vlny křišťálového a širého moře nás zahalí omamným slaným oparem a s údivem zjistíme, že jsme na písečné pláži sami. Mnohem lépe než jakýkoliv sport, meditace, terapie nebo cokoliv jiného, nám neustálé pleskání vln, větřík naplněný typickými vůněmi Středomoří a klid prázdné a schované pláže dají za pár vteřin zapomenout na stres a problémy každodenního života.

V naprostém klidu, daleko od hluku masového turismu, se můžeme oddat dobrodružství a objevovat úžiny a mořské jeskyně, které ukrývá divoká příroda Sardinie.

Sardinie: Jak objevit pláže ukryté v Karibiku Středomoří3

Sardinie toho člověku nabízí opravdu hodně: od překrásné Cala Goloritzé v Baunei, po Liscia di Vacca a Cala di Volpe na Smaragdovém pobřeží. Nebo malé pláže chráněné skalisky Pan di zucchero u Iglesias.

Pokud se chceme poradit, kde hledat tyto skryté perly, musíme se obrátit na spolehlivého partnera, který zná každičký kout Sardinie do nejmenších detailů a dokáže nám nabídnout ta nejkrásnější místa, a ještě odhadne náš vkus a očekávání. Proto by se každý pozorný a náročný turista, který chce objevit nedotknutou krajinu, měl vyhnout tomu, že se obrátí na jednu z mnoha cestovních kanceláří, které se omezují na prodej hotových balíčků, aniž by osobně znaly místa, která nabízejí.

Nemůžete udělat nic lepšího, než se obrátit na dva Sardy, díky jejichž cestovní kanceláři SARDEGNA TRAVEL se už několik let Češi zamilovávají do tohoto neuvěřitelného ostrova. Jejich nadšení pro zemi předků je nakažlivé a nemůže nikoho nechat lhostejným.

Hrdý Sard z Alghera, Antonio Costantino, a jeho manželka Martina Costantino, Češka, kterou Sardinie adoptovala, vám budou umět poradit, na která nejzajímavější místa, jenž osobně znají, se vydat, a postarají se o vaše pohodlí, abyste si zaslouženou dovolenou spokojeně užili.

Sardinie: Jak objevit pláže ukryté v Karibiku Středomoří1

Sardinie si nevysloužila přezdívku Karibik Středomoří náhodou

Nezbývá než to vyzkoušet. Sezóna je plném proudu a nejisté a deštivé počasí v Čechách v nás vyvolává touhu po slunci, moři, klidu a dobrodružství. S přáteli ze Sardegna Travel je Sardinie, ne náhodou přezdívaná Karibik Středomoří, vzdálená jen pár hodin letu z Prahy a připravená odhalit svá nejkrásnější tajemná místa. Snít můžeme začít už na stránkách www.sardinie.cz.

Andreas Pieralli pro Sardegna Travel s.r.o.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Objevte krásu Lisabonu s Martinhal Chiado

OBJEVTE KRÁSU LISABONU S MARTINHAL CHIADO

Lisabon patří k nejslunnějším městům v Evropě a i teď na začátku roku je na jeho návštěvu ideální čas.

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Toužíte po exotické dovolené, ale stačí vám k odpočinku třeba jen pár dní a nechce se vám za dovolenou pro celou rodinu...

Liberecký kraj hlásá: u nás začne jezdit na běžkách každý

Liberecký kraj hlásá: U nás začne jezdit na běžkách každý

Kvalita, dostupná cena a pestrost zimních sportů. To je důvod, proč se řadí Liberecký kraj na přední místa zimních...

Najdete na iDNES.cz