Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Sardinie: jak objevit pláže ukryté v Karibiku Středomoří

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hledáte nedotknutý ostrov, panenské scenérie či divokou přírodu? To vše lze najít i v Evropě. Nevěříte? Přečtěte si, čím vším se může pyšnit Sardinie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sardinie: Jak objevit pláže ukryté v Karibiku Středomoří | foto: SARDEGNA TRAVEL s.r.o.

Objevování je instinkt odjakživa hluboce zakořeněný v povaze člověka. Nejinak je tomu v cestovním ruchu, kde kritériem výběru destinací je u mnoha lidí často hledání nových a neobvyklých zážitků.

Dnes jsou nejkrásnější a pláže a oblasti Evropy obléhány milióny turistů a díky nízkonákladovým letům jsou i snadno dosažitelné. Proto už je hodně těch, kdo, když si mají vybrat místo ideální dovolené, volí raději než náš kontinent destinace daleké a exotické.

A přesto v Evropě existuje prastarý a ještě nedotknutý ostrov, který i dnes může turistům, kteří hledají nové a neotřelé zážitky, nabídnout panenské scenérie a divokou přírodu: Sardinie.

Sardinie: Jak objevit pláže ukryté v Karibiku Středomoří5

Sardinie nabízí pohádkově nádherné pláže a zálivy

Sardinie je jistě nejkrásnější ostrov Středomoří. Turistů, kteří každé léto navštíví tuto úžasnou zemi, aby tu strávili dovolenou, je samozřejmě mnoho, avšak i přesto může dnes Sardinie nabídnout pozorným návštěvníkům pohádkově nádherné pláže a zálivy.

Sardinie: Jak objevit pláže ukryté v Karibiku Středomoří7

Většinou se jedná o kousky pobřeží ukryté mezi skalistými útesy, takto chráněné před turistickým businessem. Někdy se na tyto kouzelná místa, která Sardinie nabízí, člověk dostane jen z moře nebo, kdo nepohrdne trochou zdravé fyzické aktivity, tak i úzkými strmými cestičkami středomořsky provoněnými směsí volně rostoucích levandule, řečíku a rozmarýnu, jejichž opojná vůně nás doprovodí při prudkém sestupu ke kýženému klidu.

Když se konečně dostaneme na ukrytou pláž, vlny křišťálového a širého moře nás zahalí omamným slaným oparem a s údivem zjistíme, že jsme na písečné pláži sami. Mnohem lépe než jakýkoliv sport, meditace, terapie nebo cokoliv jiného, nám neustálé pleskání vln, větřík naplněný typickými vůněmi Středomoří a klid prázdné a schované pláže dají za pár vteřin zapomenout na stres a problémy každodenního života.

V naprostém klidu, daleko od hluku masového turismu, se můžeme oddat dobrodružství a objevovat úžiny a mořské jeskyně, které ukrývá divoká příroda Sardinie.

Sardinie: Jak objevit pláže ukryté v Karibiku Středomoří3

Sardinie toho člověku nabízí opravdu hodně: od překrásné Cala Goloritzé v Baunei, po Liscia di Vacca a Cala di Volpe na Smaragdovém pobřeží. Nebo malé pláže chráněné skalisky Pan di zucchero u Iglesias.

Pokud se chceme poradit, kde hledat tyto skryté perly, musíme se obrátit na spolehlivého partnera, který zná každičký kout Sardinie do nejmenších detailů a dokáže nám nabídnout ta nejkrásnější místa, a ještě odhadne náš vkus a očekávání. Proto by se každý pozorný a náročný turista, který chce objevit nedotknutou krajinu, měl vyhnout tomu, že se obrátí na jednu z mnoha cestovních kanceláří, které se omezují na prodej hotových balíčků, aniž by osobně znaly místa, která nabízejí.

Nemůžete udělat nic lepšího, než se obrátit na dva Sardy, díky jejichž cestovní kanceláři SARDEGNA TRAVEL se už několik let Češi zamilovávají do tohoto neuvěřitelného ostrova. Jejich nadšení pro zemi předků je nakažlivé a nemůže nikoho nechat lhostejným.

Hrdý Sard z Alghera, Antonio Costantino, a jeho manželka Martina Costantino, Češka, kterou Sardinie adoptovala, vám budou umět poradit, na která nejzajímavější místa, jenž osobně znají, se vydat, a postarají se o vaše pohodlí, abyste si zaslouženou dovolenou spokojeně užili.

Sardinie: Jak objevit pláže ukryté v Karibiku Středomoří1

Sardinie si nevysloužila přezdívku Karibik Středomoří náhodou

Nezbývá než to vyzkoušet. Sezóna je plném proudu a nejisté a deštivé počasí v Čechách v nás vyvolává touhu po slunci, moři, klidu a dobrodružství. S přáteli ze Sardegna Travel je Sardinie, ne náhodou přezdívaná Karibik Středomoří, vzdálená jen pár hodin letu z Prahy a připravená odhalit svá nejkrásnější tajemná místa. Snít můžeme začít už na stránkách www.sardinie.cz.

Andreas Pieralli pro Sardegna Travel s.r.o.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Vydejte se do vinařství CHÂTEAU VALTICE poznat taje Vinařské stodoly

Vydejte se do vinařství CHÂTEAU VALTICE poznat taje Vinařské stodoly

Architektonická stavba ve stylu selského stavení skýtá nejen rozsáhlou vinotéku CHÂTEAU VALTICE, ale také unikátní...

Cestování v srpnu je nejrizikovější z celé letní sezony

Srpen je nejrizikovějším měsícem letní sezony

Zájem Čechů o zahraniční dovolenou v posledních dvou letech rekordně roste. ERV Evropská pojišťovna meziročně eviduje...

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Toužíte po exotické dovolené, ale stačí vám k odpočinku třeba jen pár dní a nechce se vám za dovolenou pro celou rodinu...

Najdete na iDNES.cz