SAP Business Suite powered by SAP HANA mění vaše podnikání

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kdo by nechtěl „vidět za roh“, když má řídit podnik v dnešním hyperkonkurenčním světě? SAP Business Suite powered by SAP HANA umožní ještě mnohem víc. Není to sen ani planý slib. Ale budete se muset učit jinak přemýšlet.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SAP Business Suite powered by SAP HANA mění vaše podnikání. | foto: Sabris, s.r.o.

V posledních letech jsme svědky změn vlivem nových technologií. Například internet a exponenciálně rostoucí objem informací, mobilní technologie se všemi důsledky dostupnosti a okamžité možnosti reagovat odkudkoliv či sociální sítě převratně měnící způsoby šíření zpráv a nálad napříč stamiliony uživatelů.

Vedle těchto změn byl dosud vývoj podnikových informačních systémů fádní. S technologií SAP HANA začíná revoluce i v této oblasti. ERP systém se tak z podpůrného prostředku vaší strategie může stát jejím jádrem.

O SAP ERP je známo, že je to osvědčený, sofistikovaný a desítky let zdokonalovaný systém. Obsahuje extrémní objem zkušeností, jak dělat věci nejlépe a důvěryhodně. SAP Business Suite 4 SAP HANA (SAP S/4HANA) je nová generace SAP ERP postaveného nad revoluční databází SAP HANA. O jedinečnosti SAP HANA existují skvělé články pro odborníky. Jak ale objasnit tuto změnu laikovi?

Následující analogie snad pomůže.

Představte si, že máte propracovaný vůz německé značky. Pokud by byl tzv. powered by SAP HANA, mohl by jet 3600x rychleji. Ale navíc:

  • zpětné zrcátko by obsáhlo celé panorama za vámi
  • plocha čelního skla by poskytla zcela otevřený výhled
  • světlomety by prosvítily tmu na kilometry daleko
  • viděli byste i na predikované překážky daleko za horizontem
  • ukazatele na palubní desce by byly přizpůsobeny vašim potřebám a aktuálnímu způsobu jízdy
  • informace o projeté cestě a vše, co se na ní děje, byste měli k dispozici kdykoliv
  • všechny ovládací prvky vozu od pedálů až po volant by citlivě reagovaly na každý váš podnět
  • a především s novým pohonem by se váš vůz snadno přeměnil na novější model, kterým se do stejného cíle můžete dostat i po cestách, po kterých byste dříve vůbec neprojeli.

Váš vůz resp. systém „powered by SAP HANA“ je systém nové kvality umožňující hledat a nacházet zcela nové a revoluční způsoby, jak se postavit k vašemu podnikání.

Nový SAP ERP nad databází SAP HANA už dnes může využít modul Simple Finance a řadu aplikací, které mění možnosti využití SAP ERP v oblasti financí. A další klíčové moduly jako je např. logistika budou záhy následovat.

SAP Business Suite powered by SAP HANA mění vaše podnikání.

SAP Business Suite powered by SAP HANA mění vaše podnikání.

Nejen pro nový, ale i pro již existující SAP ERP se zde nabízí zlepšení migrací na databázi SAP HANA. Neznamená to hned všechny změny jako u nového SAP S/4HANA, např. „palubní deska staršího vozu se vám nepromění v kokpit raketoplánu“, ale zvýšíte rychlost a dostupnost informací a především máte možnost postupné výměny modulů v rámci inovace.

Čím se však skutečně změní váš život? Místo otázek: „Kdy se dozvím? Jaké byly naše výsledky?“ se začnete ptát: „Jak dělat správná rozhodnutí nad aktuálními daty? Jak dosahovat lepších výsledků, když data pro rozhodování máme?“ Vaše zlepšení může připomínat hluchého houslistu, kterému se vrátil sluch. Už nemusí odhadovat úspěch své hry z tváří publika a po představení počítat mince, už sám slyší svoji hudbu i cinkání zlaťáků do klobouku. Zkušenosti společnosti Sabris, která má dosud za sebou nejvíce implementací SAP HANA v ČR, to potvrzují.

Autor:

Nejčtenější

Tři ženy úspěšně zhubly. Jak ale vypadají o půl roku později?

Ke konci projektu se účastnice sešly při závěrečném společném focení. Zleva...

Díky programu Cambridge Weight Plan změnily tři ženy životní styl a odměnou jim bylo, že po pár měsících oblékly menší...

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny

Moderní inkousty nahrazují klasické chodbové tiskárny.

Uvažujete o koupi nové flotily tiskáren a nevíte si rady při výběru? Inkoustová technologie HP PageWide je něco jako...

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Začalo Australian Open. Bookmakeři a sázkaři se shodují na favoritech

Mezi hlavní vrcholy sázkařské sezóny budou patřit v roce 2019 tenisové grandslamy. Prvním z nich, který tradičně začíná...

Udělejte něco pro sebe, pořiďte si infrasaunu

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11...

Ta je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje i o zdraví. A...

Cesty začínají na veletrzích Go a Regiontour, za poznáním i za jídlem

Cesty začínají na veletrzích, za poznáním i za jídlem

Na brněnském výstavišti se ve dnech 17.–20. ledna odehrají veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour. První den patří...

Další z rubriky

Potřebujete převézt materiál či nářadí? Půjčte si dodávku

Potřebujete převést materiál či nářadí? Půjčte si dodávku

Pravděpodobně jste se už někdy dostali do situace, kdy jste potřebovali převézt stavební materiál, větší nářadí či...

Dr. Müller Pharma: Rodinná firma, co není na prodej

Ilustrační foto

Na fotbalovém hřišti se střetávají mužstva kuvajtských doktorů a farmaceutů. Všichni mají na dresech nápis Varikosan....

Zlaté cihly mají konkurenta, novým trendem jsou obří zlaté medaile s basreliéfem

Zlaté cihly mají konkurenta, novým trendem jsou obří zlaté medaile s basreliéfem

Zlato je pořád považováno za jednu z nejlepších investicí dneška. Avšak mnoha investorům už nestačí jenom zlaté cihly...

Najdete na iDNES.cz