Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Samsung NaviBot – robotický vysavač s kamerovým systémem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Je konec ztracenému času a myšlenkám, co budete muset ještě doma udělat, až se vrátíte z práce. Konečně můžete přijít domů a mít uklizeno. Robotický pomocník nejenže dokáže pracovat v době, kdy si to přejete, ale neúnavně uklízet až po dobu 90 minut.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Robotické vysavače Samsung NaviBot SR 8845 a SR 8855 využívají navigace po místnosti pomocí kamery a systému Visionary MappingTM | foto: Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Pokud mu tento čas nestačí pro úklid vašeho bytu či domu, je schopen se dobít a poté pokračovat na místě kde skončil. Soběstačnost může až rozdávat, protože se schopností mapovat terén a všechny překážky, ví kdy a jak nejrychleji zajet do své dokovací stanice, aniž by marně bloudil po místnostech. To je realita robotického vysavače Samsung NaviBot.

Umí komplexně vysávat, naviguje se kamerou

Jedna z mnoha užitečných technologií, kterou Samsung NaviBot má, je navigační systém Visionary MappingTM. Jedná se o širokoúhlou kameru se schopností za vteřinu udělat 30 snímků.

Další senzory umožňují celou práci robota systematicky řídit dle okolních předmětů, jako jsou nábytek, prahy nad 1,5 cm, kabely či střapce od koberců. Nikdy se nevrací místo na své již ukončené práce. Proč? Jednoduše si to pamatuje. Proto je jeho úklid tak rychlý a efektivní.

popis robotického vysavače

Ochranu a efektivitu zajišťuje 38 senzorů

Samsung NaviBot si před pády dokáže dát pozor díky senzorům antikolizním a senzorům proti pádu. Drahý nábytek ochrání nárazníkové senzory společně s měkkým pásem kolem celého vysavače. Proti namotání kabelů či kobercových střapců do postranních kartáčků pomáhají gyroskopické senzory, které se používají například i ve stíhačkách.

Senzor proti pádu zabrání například hrozbě pádu ze schodů. Pro zastavení vysavače při náhlém zvednutí ze země slouží senzor Auto-stop. Robotický vysavač Samsung Navibot si jako jediný na trhu hlídá i stav baterie, což znamená včasné vyhodnocení situace, aby se vrátil do dokovací stanice a poté pokračoval v úklidu na místě kde skončil.

Naplánování pravidelného úklidu je s touto vlastností výhodou, že po příjezdu z dovolené ho nenajdete leklého uprostřed pokoje.

vlastnosti robotického vysavače

Srdce i umělá inteligence slyší skoro na všechny zvyklosti při luxování

NaviBot je vystavěn na operačním systému Windows CE. Robotické Vysavače Samsung NaviBot mají šest základních modů - programů.

 • AUTO (1 cyklus vysávání a návrat do dokovací stanice)
 • MANUAL (pomocí tlačítek na dálkovém ovládání, což mohou využít i děti jako auto na dálkové ovládání a přitom vysát Vaší domácnost)
 • MAX (dokud se nevybije baterie)
 • SPOT (vyberte místo, které chcete důkladně vysát)
 • EDGE (důkladně zajíždí až k okrajům)
 • DENNÍ HARMONOGRAM nebo ODLOŽENÝ START (lze nastavit čas vysávání na kteroukoliv hodinu… jedná se o nejvyužívanější a nejpohodlnější program)

Vymezení prostoru pro úklid

virtuální zeďJak to často bývá, vždy se najdou místa, která bychom chtěli při použití robotického vysavače raději uchránit, a tak nad koupí robotického vysavače neuvažujeme. Pro tento účel jsou určeny virtuální zdi, které obsahuje model SR 8855. Pomocí těchto zdí vymezíte prostor, kam vysavač může a kam ne. Dále je možno zdi využít například při úklidu jedné části bytu a poté druhé, aby si Vaši domácí mazlíčci mohli vklidu přejít do části, kde robotický vysavač neuklízí. I přesto, že se vysavač vyznačuje extrémě nízkou hlučností, je zapotřebí dbát na to aby byl při úklidu dodržen pocit klidu pro Vaše psy či kočky.

Life style

Jak to, že je tak výkonný?

Příkon vysavačů NaviBot je 40W, což je nejvíce mezi robotickými vysavači na trhu. Ve spolupráci se sběrným rotačním kartáčem dokáže velmi efektivně uklízet jakékoliv nečistoty a to vše při nabíjení pouhé 2 hodiny.

metodaDíky tomu zvládne snad všechny druhy povrchu jako jsou: tvrdá podlaha, parkety, linoleum i koberce s nízkým vláknem. Spodní rotační kartáč zcela odstraní špínu, prach, vlasy a zvířecí chlupy svojí speciálně vyvinutou konstrukcí. Důkladné čištění podél stěn obstarávají dva speciální postraní kartáčky.

Vysavač je schopen pojmout až půl litru nečistot do velmi snadno vyjmutelné nádobky pro následné vyčištění. HEPA filtr čistí velice jemný prach. To přispívá k lepšímu ovzduší než po běžném luxování, což je výhodné zejména pro alergiky.

Vysavače jsou k dispozici skladem u oficiálních prodejců Samsung v ČR jako například v internetovém obchodě www.onlineshop.cz nebo na www.roboty.cz.

Top prodejce

Na závěr 12 praktických bodů proč si zvolit robotický vysavač Samsung NaviBot ??

 1. umí vysávat sám bez jakékoliv pomoci
 2. unikátní navigační systém Visionary MappingTM
 3. širokoúhlá kamera snímající až 30 snímků za sekundu
 4. systematické uklízení a výrazná úspora času
 5. 38 senzorů pro bezpečný úklid
 6. Až 6 módů uklízení pro Vaše individuální potřeby
 7. Cca o 1 hodinu rychlejší dobíjení než konkurenční výrobky
 8. Vhodný pro různé podlahy
 9. Efektivní uklízení pomocí centrálního kartáče a dvou postranních kartáčů
 10. Bohaté příslušenství zejména u modelu SR 8855
 11. Záruka kvality od firmy Samsung
 12. Hepa filtrace vhodná i pro alergiky

Dva modely SAMSUNG NAVIBOT u největších prodejců robotických vysavačů v ČR www.onlineshop.cz a www.roboty.cz

robotický vysavač Samsung

Robotický vysavač Samsung SR 8855

Robotický vysavač Samsung SR 8845

robotický vysavač Samsung - šedý

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Optických vláken je v Československu už 4x více než dálnic

Optických vláken je v Československu už 4x více než dálnic.

Internet už dnes každý bereme jako samozřejmost. Ten nejspolehlivější a nejrychlejší funguje díky sítím optických...

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu

Obraz jako v hollywoodském filmovém studiu.

Televizory osazené panely OLED nabízejí v současnosti nejvyspělejší zobrazovací technologie. Panasonic EZ950 uspokojí i...

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Získejte zpět svou krásu v laserovém centru VS Lasera

Trápí vás nežádoucí chloupky, vrásky, tetování, nebo třeba chrápání? Všeho se můžete bezbolestně zbavit pomocí šetrných...

Najdete na iDNES.cz