Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

SAKUTUS CZ: infratopení zaručí levné a příjemné teplo

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zimní plískanice jsou tu, celí prokřehlí se těšíme domů do tepla. Občas nám myslí přelétne černý mrak, když si uvědomíme, jak vysoké máme náklady na vytopení domova. Přitom teplo za rozumnou cenu má každý nadosah. Díky české firmě SAKUTUS CZ a.s., která vyrábí a dodává infratopení na český i evropský trh.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SAKUTUS CZ a.s.: výroba infratopení.

Dvacetileté výrobní zkušenosti společnost zúročila v nabídce kvalitních a nákladově nízkoprovozních infrapanelů z temperačních článků NOMATERM. Základní výrobní řadou jsou infrapanely značky ECORA s energetickou účinností 95 % (starší obchodní označení  STROPTERM), které slouží k vytápění obytných, kancelářských, průmyslových i hospodářských prostor.

SAKUTUS CZ a.s.: výroba infratopení.

SAKUTUS CZ a.s.: výroba infratopení.

Infratopení hřeje jako slunce

Vytápění infrapanely, které  mají povrchovou teplotu okolo 100°C, ale nespálí Vás díky speciálnímu povrchu, se liší od klasického vytápění hlavně tím, že se neohřívá přímo vzduch v místnosti, ale prostřednictvím tepelného sálání dochází k zahřátí zdiva, stropu, podlahy, předmětů a lidí v místnosti, od kterých se následně ohřívá samotný vzduch v místnosti.

Výsledkem je tak příjemný pocit tepla, rovnoměrně rozprostřeného po celé místnosti. Rozdíl teploty stropu a podlahy je maximálně 2 °C. Již žádný pocit studených nohou. A co navíc? Srovnatelná tepelná pohoda v místnosti vzniká o 2 - 4 °C dříve než při standardním konvenčním způsobu vytápění, čímž vzniká podstatná úspora energie.

Výčet výhod tím však nekončí. V místnostech s infratopením nedochází k víření prachu, což ocení zejména alergici, ale potěší to i hospodyňky - záclony zůstávají čisté. Infratopení zabraňuje kondenzaci vlhkosti ve zdivu, zdivo postupně vysušuje a odstraňuje plísně. Zároveň ale nevysušuje vzduch. Další předností je jednoduchá instalace a dlouhodobá životnost při zachování stejně vysoké účinnosti, vždyť nejstarší výrobky SAKUTUS topí již 20 let.

Konec instalace topení pod okna - stropní infratopení boduje

Nízké provozní náklady vytápění infrapanely a zmíněné výhody jsou korunovány jednoduchou stropní instalací. Vysoké stropy či sádrokartonové podhledy? Žádný problém. Infrapanely ECORA lze také umístit na stěnu do výšky alespoň 1,8 metru a jsou vyráběny i ve formě koupelnových sušáků.

SAKUTUS CZ a.s.: výroba infratopení.

Třešinkou na dortu je potom designově zajímavá nabídka rámů infratopení. Smrkové či dubové dřevo zvýrazněné transparentním lakem, případně bíle lakované a několik druhů hliníkových profilů s přírodní povrchovou úpravou, případně v bílé barvě. Infrapanely se tak mohou stát v místnosti zajímavým architektonickým prvkem, například jako vestavěné prvky do sádrokartonových podhledů.

Samozřejmostí je možnost regulace teploty v každé místnosti zvlášť prostorovým termostatem, případně domácí automatizací.  Takže zákazník topí v každé místnosti jinak, ale právě tak, jak okamžitě potřebuje - což je další zajímavá úspora. Zákazníky potěší i šestiletá záruka na topný systém a certifikace infrapanelů.

Podrobné informace o společnosti SAKUTUS CZ a.s., nabídce výkonových řad infrapanelů a výhodách infratopení s galeriemi instalací a poznatky z referenční stavby najdete na www.sakutuscz.cz nebo přímo na adrese společnosti Dražice u Tábora č.p.256. 

Autor:

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Další z rubriky

Znáte nerezová šroubení Push-In a Push-On od Schwer Fittings?

Znáte nerezová šroubení Push-In a Push-On od Schwer Fittings?

Představujeme vám kvalitní nerezová šroubení Push-In a Push-On od společnosti Schwer Fittings.

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati patří k nejlepším světovým školám 3. tisíciletí

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) patří k nejlepším světovým univerzitám, které vznikly ve 3. tisíciletí.

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Moderní firmy umožňují práci odkudkoliv

Přibývá firem, které nemají žádné své sídlo. Nenutí své zaměstnance chodit každý den do kanceláře a sedět tam osm hodin...

Najdete na iDNES.cz