Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

SAKUTUS CZ: infratopení zaručí levné a příjemné teplo

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Zimní plískanice jsou tu, celí prokřehlí se těšíme domů do tepla. Občas nám myslí přelétne černý mrak, když si uvědomíme, jak vysoké máme náklady na vytopení domova. Přitom teplo za rozumnou cenu má každý nadosah. Díky české firmě SAKUTUS CZ a.s., která vyrábí a dodává infratopení na český i evropský trh.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

SAKUTUS CZ a.s.: výroba infratopení.

Dvacetileté výrobní zkušenosti společnost zúročila v nabídce kvalitních a nákladově nízkoprovozních infrapanelů z temperačních článků NOMATERM. Základní výrobní řadou jsou infrapanely značky ECORA s energetickou účinností 95 % (starší obchodní označení  STROPTERM), které slouží k vytápění obytných, kancelářských, průmyslových i hospodářských prostor.

SAKUTUS CZ a.s.: výroba infratopení.

SAKUTUS CZ a.s.: výroba infratopení.

Infratopení hřeje jako slunce

Vytápění infrapanely, které  mají povrchovou teplotu okolo 100°C, ale nespálí Vás díky speciálnímu povrchu, se liší od klasického vytápění hlavně tím, že se neohřívá přímo vzduch v místnosti, ale prostřednictvím tepelného sálání dochází k zahřátí zdiva, stropu, podlahy, předmětů a lidí v místnosti, od kterých se následně ohřívá samotný vzduch v místnosti.

Výsledkem je tak příjemný pocit tepla, rovnoměrně rozprostřeného po celé místnosti. Rozdíl teploty stropu a podlahy je maximálně 2 °C. Již žádný pocit studených nohou. A co navíc? Srovnatelná tepelná pohoda v místnosti vzniká o 2 - 4 °C dříve než při standardním konvenčním způsobu vytápění, čímž vzniká podstatná úspora energie.

Výčet výhod tím však nekončí. V místnostech s infratopením nedochází k víření prachu, což ocení zejména alergici, ale potěší to i hospodyňky - záclony zůstávají čisté. Infratopení zabraňuje kondenzaci vlhkosti ve zdivu, zdivo postupně vysušuje a odstraňuje plísně. Zároveň ale nevysušuje vzduch. Další předností je jednoduchá instalace a dlouhodobá životnost při zachování stejně vysoké účinnosti, vždyť nejstarší výrobky SAKUTUS topí již 20 let.

Konec instalace topení pod okna - stropní infratopení boduje

Nízké provozní náklady vytápění infrapanely a zmíněné výhody jsou korunovány jednoduchou stropní instalací. Vysoké stropy či sádrokartonové podhledy? Žádný problém. Infrapanely ECORA lze také umístit na stěnu do výšky alespoň 1,8 metru a jsou vyráběny i ve formě koupelnových sušáků.

SAKUTUS CZ a.s.: výroba infratopení.

Třešinkou na dortu je potom designově zajímavá nabídka rámů infratopení. Smrkové či dubové dřevo zvýrazněné transparentním lakem, případně bíle lakované a několik druhů hliníkových profilů s přírodní povrchovou úpravou, případně v bílé barvě. Infrapanely se tak mohou stát v místnosti zajímavým architektonickým prvkem, například jako vestavěné prvky do sádrokartonových podhledů.

Samozřejmostí je možnost regulace teploty v každé místnosti zvlášť prostorovým termostatem, případně domácí automatizací.  Takže zákazník topí v každé místnosti jinak, ale právě tak, jak okamžitě potřebuje - což je další zajímavá úspora. Zákazníky potěší i šestiletá záruka na topný systém a certifikace infrapanelů.

Podrobné informace o společnosti SAKUTUS CZ a.s., nabídce výkonových řad infrapanelů a výhodách infratopení s galeriemi instalací a poznatky z referenční stavby najdete na www.sakutuscz.cz nebo přímo na adrese společnosti Dražice u Tábora č.p.256. 

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Najdete na iDNES.cz