Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

SaabtuninG - dodavatel náhradních dílů na Saab a Volvo

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma SaabtuninG vznikla roku 2001 s vizí nabídnout uživatelům specifických švédských automobilů Saab a Volvo další služby v podobě nabídky zajímavých produktů a služeb.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Saabtuning - prodej automobilů a náhradních dílů zn. Saab, Volvo. Online obchod vč. zásilkové služby. | foto: Saabtuning

saabtuninG

Přímý zahraniční dovoz a internetový zásilkový prodej náhradních, speciálních, sportovních dílů a příslušenství na vozy Saab a Volvo. Výhradní dovoz produktů Skandix, Maptun, Scantech, Simons.

Tyto produkty jsou vzhledem k zahraničním obchodním partnerům společnosti SaabtuninG komplexní, neustále se rozšiřující a cenově velmi zajímavé. SaabtuninG výhradně dováží produkty jedné z největších evropských firem zabývajících se prodejem produktů na švédské vozy Saab a Volvo a též švédské firmy Scantech.

Spousta produktů i na veterány Saab a Volvo

Dále se firma SaabtuninG specializuje na sportovní úpravy vozů Saab od švédského partnera - www.maptun.com. Veškeré servisní práce a práce spojené s úpravami máme zajištěné v našem servisu. Sortiment nabízených dílů převážně na vozy Saab a Volvo je v současnosti přes cca 10 000 kusů a samozřejmě není problém sehnat jakýkoliv další originální díl. SaabtuninG dováží také spoustu produktů na starší vozy a veterány Saab a Volvo, které jsou již dnes velmi cenným artiklem.

Saabtuning - autoÚčelem vzniku firmy byla vize nabídnout zákazníkovi požadovaný díl za pokud možno nejlepší cenu na trhu, tzn. že řídí heslem "najděte si lepší cenu." V případě, že najdete u jiné firmy levnější díl obdobné kvality, než je v nabídce společnosti SaabtuninG na internetu, budete jej mít za Vámi zjištěnou cenu (platí pro MOC). Tato vize je zákazníky poměrně opomíjená, přitom je to velmi jednoduchý způsob jak za cenu nekvalitního dílu získat prověřenou kvalitu zahraničního dodavatele.

Dalším plusem je doprava požadovaných produktů k zákazníkovi zdarma při objednávce nad 4000Kč bez DPH. Samozřejmě se společnost SaabtuninG zabývá i příslušenstvím a dovozem univerzálních sportovních dílů na všechny vozy (nejen Volvo a Saab).

V nabídce jsou turbodmychadla vč. pop-off, blow-off ventilů a příslušenství, intercoolery, silikonové hadice Samco, kompletní sortiment firmy Sandtler, brzdy a podvozky XYZ, Ferodo Racing, Zimmermann, HR, Eibach, Bilstein, KONI, polyuretanové silentbloky Powerflex, kola Team Dynamics, měřiče VDO, výfuky Simons, JT, BSR, sportovní filtry JR, KN, kosmetika Sonax atd.

SaabtuninG nabízí cenově dostupné díly na vozy Saab a Volvo

Saabtuning - Map TunJednoduše řečeno, SaabtuninG nabízí zajímavý a cenově dostupný sortiment dílů se zaměřením na vozy Saab a Volvo, který je neustále vzhledem k partnerům aktualizován o nové produkty na nové typy švédských vozů, což můžete sami posoudit na výše uvedených odkazech.

Většina dílů na vozy Saab je skladem, na vozy Volvo díly společnost objednává, ale vzhledem k četnosti objednávek (zpravidla dvě týdně) jsou dodací lhůty také velmi krátké.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Základ péče o motor vašeho auta? Paliva s aditivy

Základ péče o motor vašeho auta? Paliva s aditivy

Udržovat motor svého vozu v pořádku by měla být povinnost každého řidiče. Tím spíše když průměrné stáří vozu v Česku...

O nákladní auta z bazaru nemají zájem jen začínající podnikatelé

O nákladní auta z bazaru nemají zájem jen začínající podnikatelé

Pro podnikání v některých odvětvích potřebujete do začátku nemalý kapitál a autodoprava mezi ně rozhodně patří. Dodávky...

Appka zrychlit Váš vůz bez zásahu do elektroniky

Aplikace ve Vašem mobilním telefonu spolu s PowerPedalem umí výrazně zlepšit dynamiku Vašem vozu. Vybrat si můžete hned...

Najdete na iDNES.cz