Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

SaabtuninG - dodavatel náhradních dílů na Saab a Volvo

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma SaabtuninG vznikla roku 2001 s vizí nabídnout uživatelům specifických švédských automobilů Saab a Volvo další služby v podobě nabídky zajímavých produktů a služeb.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Saabtuning - prodej automobilů a náhradních dílů zn. Saab, Volvo. Online obchod vč. zásilkové služby. | foto: Saabtuning

saabtuninG

Přímý zahraniční dovoz a internetový zásilkový prodej náhradních, speciálních, sportovních dílů a příslušenství na vozy Saab a Volvo. Výhradní dovoz produktů Skandix, Maptun, Scantech, Simons.

Tyto produkty jsou vzhledem k zahraničním obchodním partnerům společnosti SaabtuninG komplexní, neustále se rozšiřující a cenově velmi zajímavé. SaabtuninG výhradně dováží produkty jedné z největších evropských firem zabývajících se prodejem produktů na švédské vozy Saab a Volvo a též švédské firmy Scantech.

Spousta produktů i na veterány Saab a Volvo

Dále se firma SaabtuninG specializuje na sportovní úpravy vozů Saab od švédského partnera - www.maptun.com. Veškeré servisní práce a práce spojené s úpravami máme zajištěné v našem servisu. Sortiment nabízených dílů převážně na vozy Saab a Volvo je v současnosti přes cca 10 000 kusů a samozřejmě není problém sehnat jakýkoliv další originální díl. SaabtuninG dováží také spoustu produktů na starší vozy a veterány Saab a Volvo, které jsou již dnes velmi cenným artiklem.

Saabtuning - autoÚčelem vzniku firmy byla vize nabídnout zákazníkovi požadovaný díl za pokud možno nejlepší cenu na trhu, tzn. že řídí heslem "najděte si lepší cenu." V případě, že najdete u jiné firmy levnější díl obdobné kvality, než je v nabídce společnosti SaabtuninG na internetu, budete jej mít za Vámi zjištěnou cenu (platí pro MOC). Tato vize je zákazníky poměrně opomíjená, přitom je to velmi jednoduchý způsob jak za cenu nekvalitního dílu získat prověřenou kvalitu zahraničního dodavatele.

Dalším plusem je doprava požadovaných produktů k zákazníkovi zdarma při objednávce nad 4000Kč bez DPH. Samozřejmě se společnost SaabtuninG zabývá i příslušenstvím a dovozem univerzálních sportovních dílů na všechny vozy (nejen Volvo a Saab).

V nabídce jsou turbodmychadla vč. pop-off, blow-off ventilů a příslušenství, intercoolery, silikonové hadice Samco, kompletní sortiment firmy Sandtler, brzdy a podvozky XYZ, Ferodo Racing, Zimmermann, HR, Eibach, Bilstein, KONI, polyuretanové silentbloky Powerflex, kola Team Dynamics, měřiče VDO, výfuky Simons, JT, BSR, sportovní filtry JR, KN, kosmetika Sonax atd.

SaabtuninG nabízí cenově dostupné díly na vozy Saab a Volvo

Saabtuning - Map TunJednoduše řečeno, SaabtuninG nabízí zajímavý a cenově dostupný sortiment dílů se zaměřením na vozy Saab a Volvo, který je neustále vzhledem k partnerům aktualizován o nové produkty na nové typy švédských vozů, což můžete sami posoudit na výše uvedených odkazech.

Většina dílů na vozy Saab je skladem, na vozy Volvo díly společnost objednává, ale vzhledem k četnosti objednávek (zpravidla dvě týdně) jsou dodací lhůty také velmi krátké.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Stabilní dopravce nabízí perspektivní povolání

Stabilní dopravce

Je mnoho oborů, které jsou přehlíženy, přestože by bez nich svět nemohl fungovat tak, jak jej známe. Skvělým příkladem...

Appka a PowerPedal zrychlí váš vůz

Appka a PowerPedal zrychlí váš vůz.

Aplikace ve vašem mobilním telefonu spolu s PowerPedalem umí výrazně zlepšit dynamiku vašeho vozu. Vybrat si můžete...

Odposlechy a štěnice do auta se nainstalují za pár vteřin

Odposlechy a štěnice do auta se nainstalují za pár vteřin

Auto je ideálním místem pro umístění odposlechu či štěnice. Často telefonujeme, vedeme soukromé hovory s přáteli a...

Najdete na iDNES.cz