Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

S výtahy EL-VY je přeprava vozidel i osob hračka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Řešíte parkování v podzemních podlažích a nevíte si rady s výškovým vjezdem do garáží? Obraťte se na firmu EL-VY, firmu s dvacetiletou tradicí. Její odborníci Vám navrhnou a zrealizují nejen dopravu vozidel do garáží, ale i osob do bytových a nebytových prostor.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S výtahy EL-VY je přeprava vozidel i osob hračka | foto: EL-VY spol. s r.o.

Výtahy přesně na míru

S výtahy EL-VY je přeprava vozidel i osob hračka

S výtahy EL-VY je přeprava vozidel i osob hračka

Osobní výtahy dodává EL-VY přesně na míru podle Vašich přání a možností do zděných nebo venkovních prosklených šachet. Výtahy EL-VY jsou kompletně vyráběny v areálu společnosti vyjma komponent požadujících certifikaci bezpečnosti (viz. Katalog kabin). 

"Naše firma navazuje na historii a zkušenosti chrudimských strojíren Wiesner a Transporta Chrudim. Kvalitní řemeslnou prací a výrobou produktů se snažíme navazovat na tuto tradici a současně usilujeme o udržování vlastního standardu i v dnešní uspěchané době,“ říká vedoucí zakázek firmy EL-VY Jan Holec.

Jedinečné řešení usnadňuje přepravu vozidel

Chrudimská EL-VY přišla s unikátním řízením autovýtahu. Běžný autovýtah vyžaduje navolení příslušného patra na ovládacím table v kabině výtahu. Naproti tomu u autovýtahu firmy EL-VY stačí pouhé přivolání dálkovým ovladačem. Řídicí systém autovýtahu Vás již sám dopraví do předem zvoleného podlaží k parkovacímu místu. 

Autovýtahy EL-VY také využívají podobné intuitivní navádění vozidla v kabině výtahu, na jaké jsme zvyklí u automobilových myček benzínových pump. Autovýtah tedy ovládáte bez nutnosti toho, abyste opustili svůj vůz. Bez vyklánění se z okénka a s přesným navedením správné polohy vozidla v kabině.

"Před deseti lety mi bylo při opravě autoplošiny opravdu nepříjemné neustálé vyklánění se z okénka auta k ovládacímu tablu. Systém kladl vyšší nároky na řidičský um z hlediska správného najetí a navádění vozidla v kabině. Tehdy mě napadlo vyvinout nový řídicí systém autovýtahu. Po deseti letech vývoje se řídicí systém konečně podařilo doladit do finální podoby,“ vysvětluje Jaroslav Holec, zakladatel a jednatel společnosti (viz. Popis funkce). 

Systém lze využít i pro manipulaci s venkovními vraty pro vjezd do budovy. A to vše opět pouhým jedním stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači.  

Pohodlné ovládání i pro autoplošiny

Toto jedinečné řízení autovýtahu lze využít rovněž pro autoplošiny, které mají v porovnání s autovýtahy nižší nároky na zástavbu zařízení. Současně ale disponují nižší maximální dopravní rychlostí a sníženou bezpečností přepravy vlivem absence kabinových dveří. Technologie plošin je klasická jako u zdvihacích plošin v průmyslu, tedy hydraulickými písty a nůžkami.

S výtahy EL-VY je přeprava vozidel i osob hračka

Zkušení odborníci pomohou

Potýkáte-li se s nesnázemi technologické vertikální či horizontální dopravy, neváhejte a obraťte se na EL-VY. Po dvaceti letech praxe v oboru Vám její specialisté poradí, vyrobí, dodají a namontují cokoliv z oblasti dopravy, co budete potřebovat…

Dopravníky se zdvihacími plošinami dodá EL-VY ve společném automatickém provozu dopravy materiálu. 

Vymyslet systém dopravy a řízení, naprogramovat jej, vyrobit, dodat a namontovat - to je jednou z dalších výjimečných vlastností chrudimské firmy EL-VY spol., s r.o. 

Podrobné informace o společnosti EL-VY, s.r.o. a její detailní nabídce najdete na internetové adrese: www.el-vy.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Nepoťte se při výběru sauny, ale až v ní. Naučte se poznat kvalitu

Při koupi domácí sauny máte před sebou vidinu nerušené pohody a ozdravného pocení. Potit se však často začnete už u...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Najdete na iDNES.cz