Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

S výtahy EL-VY je přeprava vozidel i osob hračka

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Řešíte parkování v podzemních podlažích a nevíte si rady s výškovým vjezdem do garáží? Obraťte se na firmu EL-VY, firmu s dvacetiletou tradicí. Její odborníci Vám navrhnou a zrealizují nejen dopravu vozidel do garáží, ale i osob do bytových a nebytových prostor.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S výtahy EL-VY je přeprava vozidel i osob hračka | foto: EL-VY spol. s r.o.

Výtahy přesně na míru

S výtahy EL-VY je přeprava vozidel i osob hračka

S výtahy EL-VY je přeprava vozidel i osob hračka

Osobní výtahy dodává EL-VY přesně na míru podle Vašich přání a možností do zděných nebo venkovních prosklených šachet. Výtahy EL-VY jsou kompletně vyráběny v areálu společnosti vyjma komponent požadujících certifikaci bezpečnosti (viz. Katalog kabin). 

"Naše firma navazuje na historii a zkušenosti chrudimských strojíren Wiesner a Transporta Chrudim. Kvalitní řemeslnou prací a výrobou produktů se snažíme navazovat na tuto tradici a současně usilujeme o udržování vlastního standardu i v dnešní uspěchané době,“ říká vedoucí zakázek firmy EL-VY Jan Holec.

Jedinečné řešení usnadňuje přepravu vozidel

Chrudimská EL-VY přišla s unikátním řízením autovýtahu. Běžný autovýtah vyžaduje navolení příslušného patra na ovládacím table v kabině výtahu. Naproti tomu u autovýtahu firmy EL-VY stačí pouhé přivolání dálkovým ovladačem. Řídicí systém autovýtahu Vás již sám dopraví do předem zvoleného podlaží k parkovacímu místu. 

Autovýtahy EL-VY také využívají podobné intuitivní navádění vozidla v kabině výtahu, na jaké jsme zvyklí u automobilových myček benzínových pump. Autovýtah tedy ovládáte bez nutnosti toho, abyste opustili svůj vůz. Bez vyklánění se z okénka a s přesným navedením správné polohy vozidla v kabině.

"Před deseti lety mi bylo při opravě autoplošiny opravdu nepříjemné neustálé vyklánění se z okénka auta k ovládacímu tablu. Systém kladl vyšší nároky na řidičský um z hlediska správného najetí a navádění vozidla v kabině. Tehdy mě napadlo vyvinout nový řídicí systém autovýtahu. Po deseti letech vývoje se řídicí systém konečně podařilo doladit do finální podoby,“ vysvětluje Jaroslav Holec, zakladatel a jednatel společnosti (viz. Popis funkce). 

Systém lze využít i pro manipulaci s venkovními vraty pro vjezd do budovy. A to vše opět pouhým jedním stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači.  

Pohodlné ovládání i pro autoplošiny

Toto jedinečné řízení autovýtahu lze využít rovněž pro autoplošiny, které mají v porovnání s autovýtahy nižší nároky na zástavbu zařízení. Současně ale disponují nižší maximální dopravní rychlostí a sníženou bezpečností přepravy vlivem absence kabinových dveří. Technologie plošin je klasická jako u zdvihacích plošin v průmyslu, tedy hydraulickými písty a nůžkami.

S výtahy EL-VY je přeprava vozidel i osob hračka

Zkušení odborníci pomohou

Potýkáte-li se s nesnázemi technologické vertikální či horizontální dopravy, neváhejte a obraťte se na EL-VY. Po dvaceti letech praxe v oboru Vám její specialisté poradí, vyrobí, dodají a namontují cokoliv z oblasti dopravy, co budete potřebovat…

Dopravníky se zdvihacími plošinami dodá EL-VY ve společném automatickém provozu dopravy materiálu. 

Vymyslet systém dopravy a řízení, naprogramovat jej, vyrobit, dodat a namontovat - to je jednou z dalších výjimečných vlastností chrudimské firmy EL-VY spol., s r.o. 

Podrobné informace o společnosti EL-VY, s.r.o. a její detailní nabídce najdete na internetové adrese: www.el-vy.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Na druhém ročníku konference Výzvy pro Evropu vystoupí baronka Kishwer Falkner.
Na druhém ročníku konference Výzvy pro Evropu vystoupí baronka Kishwer Falkner

Institut pro politiku a společnost pořádá s partnery druhý ročník úspěšné mezinárodní konference Výzvy pro Evropu, která se uskuteční 25. září v...  celý článek

Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví.
Intenzivní jazykové kurzy angličtiny vás opravdu rozmluví

Učíte se anglický jazyk už odmalička, ale stále se při konverzaci s cizincem cítíte nejistí, zadrháváte se a souvislá věta vás napadne, až když jste sami?...  celý článek

Studenti VŠO budou trénovat s reprezentanty klubu Florbal Chodov.
Studenti VŠO budou trénovat s reprezentanty klubu Florbal Chodov

Vysoká škola obchodní v Praze (VŠO) nabízí studentům hodiny florbalu. Trénovat budou s reprezentanty klubu Florbal Chodov.   celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.