Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

S tím správným nákladním přívěsem převezete cokoliv

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost AUTOVIA je specialistou na nákladní přívěsy. Na ploše 20 000 metrů čtverečních nyní nabízí více jak 650 kusů přívěsů k okamžitému odběru. Je také autorizovaným servisním střediskem společností AL-KO Kober a Knott. Provádí záruční a pozáruční opravy nákladních přívěsů do 3,5 t.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S tím správným nákladním přívěsem převezete cokoliv. | foto: Autovia

Přepravit kolo si ještě každý dokáže představit. S velikostí či množstvím přepravovaných věcí se začíná naše představivost dostávat do slepé uličky. Koně, skútry, sekačky, lodě, sypké materiály, stavební prvky.

Kouzelný prsten nevlastníte, zbývá tedy zůstat nohama na zemi a porozhlédnout se po možnostech přepravy. A samozřejmě těch nejvýhodnějších. Bingem v nabídce jsou nákladní přívěsy firmy Autovia.

nákladní přívěsy

Proč zrovna nákladní přívěsy od společnosti Autovia?

Důvodů je hned několik. Rozhodně je z čeho vybírat. V prostorách firmy - Řepná 36, Plzeň najdete  stovky přívěsů skladem k okamžitému odběru. Výhodou je i to, že můžete volit z nabídky ojetých značkových nákladních přívěsů (po celkové technické kontrole, opravě a seřízení se 100 % právní zárukou) či nový přívěs. Záleží jen a jen na vás.

Nesporným bonusem je možnost si celé portfolio přívěsů, které jsou k dispozici, nejdříve v klidu domova projít na internetu. Stačí na počítači zadat internetovou adresu firmy: http://autovia.cz a vydat se do světa nákladních přívěsů.

Každý z nich je tu představen na fotce s detailním technickým popisem, výbavou a dalšími možnostmi. Součástí stránek je i poptávkový formulář, přes který můžete pokládat dotazy ke konkrétnímu typu přívěsu.

nabídkové palety nákladních přívěsů

Základní představení nabídkové palety nákladních přívěsů

Autotransportéry, neboli plaťáky, trailery, autopřepravníky. Autovia je vyrábí v několika modifikacích a parametrech. Přívěsy se vyznačují nízkou provozní hmotností a dlouholetou životností a jsou také vhodné pro převoz bagrů, sekaček a různé mechanizace.

Speciální přívěsy jsou vyráběné pro speciální účely a využití např. kontejnerové přívěsy, skříňové přívěsy, přívěsy se shrnovací plachtou, přívěsy pro přepravu jízdních kol, přepravníky bagrů.

Přepravníky koní můžete mít v provedení pro jednoho nebo pro dva koně. Koňské přepravníky se vyznačují dokonalým dílenským zpracováním a výbornými jízdními vlastnostmi, díky speciálně vyvinutému podvozku a plynokapalinovými tlumiči na každém kole. Teď navíc k mání za zajímavou sezonní slevu. Stejně jako valníky, které tu najdete v několika typech a modifikacích. Získáte tak přívěs, se kterým přepravíte téměř všechno.

Přepravníky motorek, vodních skútrů, lodí, třístranné sklápěče, skříňové přívěsy a prodejní kiosky doplňují perlami celý nabídkový náhrdelník.

přívěsy

Autovia zprostředkuje i financování a přívěsy servisuje

A další služby navíc. Autovia poskytuje na veškeré typy nákladních přívěsů výhodné financování prostřednictvím finančního leasingu, spotřebitelského úvěru nebo splátkového prodeje.

Výši akontace si může každý ze zákazníků zvolit v rozmezí 10 % až 70 % z pořizovací ceny s RPSN od 7,9 %. Variabilní je i délka splácení - 6 až 72 měsíců. Autovia také nabízí výkup a protiúčet ojetých nákladních přívěsů všech typů bez omezení roku výroby.

Autovia

Je autorizovaným servisním střediskem společností AL-KO Kober a Knott.

Provádí záruční a pozáruční opravy nákladních přívěsů do 3,5 t.

Autor:
Témata: oprava, Plzeň

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Řidičské oprávnění skupiny B a přívěs – jak těžký náklad můžeme vozit?

Řidičské oprávnění skupiny B a přívěs – jak těžký náklad můžeme vozit?

Výklad směrnice EU, která určuje, za jakých podmínek lze mít za autem přívěsný vozík, když máme pouze řidičské...

Příprava na zimní cestování autem by se neměla podcenit

Příprava na zimní cestování autem by se neměla podcenit.

Jste si jisti, že děláte vše pro ochranu sebe a svých blízkých, které vozíte ve svém voze? Umíte správně používat...

Potřebujete náhradní vůz s ručním ovládáním? Žádný problém

Potřebujete náhradní vůz s ručním ovládáním? Žádný problém.

Pro někoho překvapující nabídka od PŘEROST A ŠVORC AUTO je určena pro řidiče a řidičky s omezením pohyblivosti a tím...

Najdete na iDNES.cz