Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

S termostaty Euroster lze ušetřit až 40 % nákladů za vytápění

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Při zachování tepelné pohody lze s termostaty značky Euroster docílit výrazné roční úspory nákladů, a to bez nutnosti vysoké vstupní investice. Termostat Euroster vám proto může ušetřit značné finanční prostředky.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S termostaty Euroster lze ušetřit až 40 % nákladů za vytápění | foto: LOGITRON s.r.o.

Podle Českého statistického úřadu vzrostly náklady na vytápění v České republice od roku 2006 o více než 15 procent. Průměrná česká domácnost tak za elektrickou a tepelnou energii, plyn a paliva ročně zaplatí zhruba 30 tisíc korun.

Náklady na vytápění se na této částce přitom podílejí zhruba 60 až 80 procenty. Nyní však můžeme na vytápění s termostaty Euroster ušetřit až 40 %.

Pokojové, programovatelné a radiátorové termostaty

Server www.top-termostat.cz nabízí široký sortiment regulátorů pro váš otopný systém:

S termostaty Euroster lze ušetřit až 40 % nákladů za vytápění1

Pokojové termostaty: úspora až 25 %; řídí činnost kotle nebo podlahového vytápění na základě teploty v místnosti. Například termostaty Euroster 1310 lze snadno nainstalovat přímo do krabice pro elektrickou zásuvku a nemusíte tak řešit jejich napájení.

Programovatelné termostaty: úspora až 30 %; řídí činnost kotle podle předem nastaveného programu, a to podle teploty v místnosti kde je umístěn. Euroster nabízí i bezdrátové termostaty, které lze instalovat bez nutnosti tažení kabelů a zásahů do interiéru. Díky nové technologii bezdrátového přenosu WSRX už není problém ani velká vzdálenost termostatu od kotle ani silné zdi.

Například u termostatu Euroster 2026TXRX s proporcionální nebo ON/OFF regulací můžete nastavit až 4 časové programy pro každý den v týdnu (28 různých pásem a teplot celkem).

S termostaty Euroster lze ušetřit až 40 % nákladů za vytápění0

Radiátorové termostaty a termostatické hlavice: úspora až 15 %; řídí ventily teplo vodných radiátorů na základě teploty v místnosti a také na základě předvolených týdenních programů. Bezdrátové řešení navíc umožňuje měření teploty ve správné části místnosti (ne přímo u radiátoru) a tím zvyšuje váš teplotní komfort. Například Euroster 80TXRX umožňuje týdenní programování komfortní a snížené teploty, což výrazně redukuje energetické náklady na vytápění. 

S termostaty Euroster lze ušetřit až 40 % nákladů za vytápění5

Regulátory oběhových čerpadel: úspora až 25 %; měří teplotu na vstupu otopného systému a na jejím základě zapínají nebo vypínají čerpadlo. Navíc výrazně snižují hlučnost čerpadla. Například  regulátor Euroster 11B vám nabízí 2 pracovní režimy (topení nebo dohřívání zásobníku teplé užitkové vody).

Termostaty Euroster zabrání nehospodárnému vytápění

Zmíněné systémy regulace teploty zabrání nehospodárnému vytápění, jako je přetápění nebo vytápění nepoužívaných prostor. Programovatelné termostaty Euroster umožňují nastavení cyklů vytápění podle potřeb uživatelů. Standardem je denní a noční režim, ale nabízejí i týdenní cykly. 

Zároveň zvyšují životnost otopného systému a chrání ventily a čerpadla před zanesením usazeninami a proti zamrznutí. Jen snížením teploty v místnosti o jeden stupeň Celsia se dá v domácnosti ušetřit až 6 procent energie.

Investice do produktů společnosti Logitron s.r.o., která je výhradním dovozcem značky Euroster a provozovatelem prodejních serverů www.top-termostat.cz a www.logitron.cz, se vám proto do roka vrátí, a to bez nutnosti rozsáhlé rekonstrukce nebo výměny stávajícího kotle či radiátorů.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako...

Havarijní pojištění za hubičku

Havarijní pojištění za hubičku

Chcete-li zlevnit havarijní pojištění, každý, kdo tomu aspoň trochu rozumí, vám poradí pár základních věcí. Určitě mezi...

Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou...

Fed, ECB, ČNB. Kdy (ne)budou zvyšovat sazby?

Fed, ECB, ČNB. Kdy (ne)budou zvyšovat sazby?

Kurzy.cz Dolar za poslední měsíc vůči euru zpevnil o více než půl procenta. Byť má americká měna za sebou několik negativních fu...

Najdete na iDNES.cz