Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

S regály získáte dokonalý přehled a dostatečnou kapacitu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Veltruská společnost Služby, stavby, montáže s.r.o. provádí dodávku a montáž přestavitelných regálů, regálových konstrukcí, schodišť a galerií, včetně technických návrhů, povrchové úpravy, elektroinstalace, revizí. Také nabízí projekci skladů a skladového hospodářství a prodej skladové mechanizace.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Služby, stavby, montáže, spol.s r.o. | foto: Služby, stavby, montáže, spol.s r.o.

Uložit cokoliv. Přehledně, rychle a ekonomicky. Nemožné? Ne s těmi správnými regály.  A když správné regály, potom i správná firma. Nemusíte se zdržovat dlouhým hledáním. Třicetiletá tradice, kvalita, vstřícnost, schopnost řešit váš úložný prostor podle zadání na klíč. To je firma Služby, stavby, montáže z Veltrus.

Regály: moderní skladovací technologie

Skladové regály policové, paletové, vícepodlažní galerie, posuvné regály, konzolové regály. Fantazii se meze nekladou. Technické řešení regálů umožňuje uskladnit veškeré druhy materiálu. Od volně uloženého zboží přes palety až po dlouhý profilový materiál.

Lze je také sestavit do výšek až 10 metrů, případně do vícepatrových galerií. Jednoduše se přizpůsobí prostoru, jsou variabilní a je možné z nich vytvořit libovolné sestavy a upravit počet úložných polí. Každý segment skladového regálu může mít jiný počet polic. A to vše bez použití šroubů a matic!

A pokud máte natolik specifické požadavky, že si z bohaté nabídky společnosti typových regálů nevyberete, nevadí. Právě tady jste na správné adrese. Podle vašeho zadání vám vyrobí na míru atypické regálové konstrukce.

regály
regály II

Regály s velkou nosností bez šroubování

Společné mají všechny regály od firmy Služby, stavby, montáže jedno - jsou kvalitní a vysoce stabilní. Jejich největší předností je vysoká nosnost. A tím zdaleka výčet předností nekončí - regály není nutné šroubovat a je možné je využít i ve vlhkých skladech.

Díky pozinkové povrchové úpravě jim nehrozí koroze. Některé typy skladových regálů mají možnost zadního a bočního opláštění. Regálové sety mohou být doplněny o příčky, zásuvky, kontejnery.

Jejich využití je neskutečně široké. Skladování zboží ve skladech, jeho vystavení v prodejnách, archivace dokumentů, úložné prostory v kancelářích, dílnách, speciální regály na řemeny, cívky, pneumatiky, výfuky, ale i atypické rámy na obrazy. Tady všude bude užitečným pomocníkem regál.

Navýšení kapacity skladových prostor bez stavebních prací

Pokud potřebujete zvýšit kapacitu skladových prostor bez prostorové dotace a stavebních prací, využijte vícepodlažních regálových konstrukcí.

Pro dopravu zboží do vyšších podlaží slouží vysokozdvižná manipulační technika nebo pevně zabudovaná manipulační plošina. Podlahy v uličkách jsou dřevotřískové nebo z pozinkovaných ocelových roštů. Regálová soustava je doplněna osvětlením, které může být součástí dodávky.

Kromě regálových systémů si můžete u firmy Služby, stavby, montáže nechat vyrobit na zakázku nosné konstrukce různých tvarů a velikostí. Použití modulárních konstrukčních prvků dává velké možnosti přizpůsobení, rychlou montáž/demontáž konstrukcí, vysokou bezpečnost a mobilitu. Cvičné horolezecké stěny, anténní stožáry, podia, tribuny či skladové haly jsou jen základním výčtem možností.

Logo

Kompletní nabídku s detailním popisem a kontakty najdete na firemních internetových stránkách www.regaly-sklady.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Nový letní fenomén, lehký drink s těžkým jménem, Cointreau Fizz

Minimalismus je trendy, stává se z něj nový životní styl a kromě módy a designu se promítá i do gastronomie. Užijte si...

Najdete na iDNES.cz