Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

S Realitkou to jde bez nervů

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nejlepší realitní kancelář je pro každého člověka ta, u které si svůj dům nebo byt skutečně vybral a následně koupil. Problém je v tom, že v okamžiku nákupu bytu nebo domu již na dlouhou dobu možná nikdy žádnou realitku nepotřebujete. Proto má smysl hovořit o lepších a horších realitních kancelářích ještě dnes.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Sídlo RSČS | foto: unu

Pokud je šťastný majitel nové nemovitosti připraven podělit se s ostatními o své zkušenosti, může to být hodně užitečné. Jistě, že jeho motivace už není taková jako před pár měsíci, ale to je jen pozitivní okolnost. Díky ní se náš rádce může zcela uvolnit a srozumitelně popsat, co a jak by dnes udělal lépe.

Kuchyně - ilustrační fotoPodkrovní pokoj - ilustrační foto

Z tohoto důvodu jsme poprosili čerstvého majitele nového bytu na pražských Vinohradech, pana Jiřího.

Jak jste při nákupu svého nového bydlení postupoval a jak byste se úkolu zhostil dnes?
Hlavní problém byl v tom, že jsem měl neustále pocit, jako bych finálním rozhodnutím přišel o budoucí ještě lepší nabídku. Nebo spíš o současnou lepší nabídku na prodej bytu, která někde je a já o ní nevím. Soustředil jsem se na internet i na zdarma vydávané katalogy realitních kanceláří, které obsahují velké množství různých nabídek na prodej bytů. Vše vypadalo dobře, ale pro finální rozhodnutí, zda byt koupit, to nestačilo.

Magazín

A dnes, co byste udělal jinak?
Tenkrát jsem opravdu dospěl do tak zacykleného stádia výběru, že jsem ztrácel naději. Někdy jsem pak byl odhodlán koupit jakýkoliv byt, jen abych už nemusel hledat. Dnes bych postupoval jinak, ale to je samozřejmé. Přesto si nemyslím, že by každý musel prožít nákup bytu nebo domu ve stresu.

Tedy...
Vítězství, a opravdu tak jsem to tenkrát vnímal, přišlo až v okamžiku, kdy jsem odložil katalogy a rozhodl se k činu. Ne přímo k nákupu, ale k návštěvě samotné realitní kanceláře. Vybral jsem si Realitku České spořitelny, která na mě působila dostatečně profesionálně a hlavně solidně. Nevím, jestli jsem měl štěstí na makléře, ale opravdu jsem tomu člověku uvěřil, že mi pomůže.

Co přesně pro Vás Realitka České spořitelny udělala?
Vysvětlili mi, co je právě pro mě nejlepší. Všechny výhody nových developerských projektů dostaly reálný obrys a stejně podrobně jsem se zorientoval i ve stávajících nabídkách bytů a rodinných domů na prodej.

Pak jsem už viděl velmi jasně, co od nového bydlení chci. Nešlo o žádné reklamní slogany a superlativy. Zkrátka jsem měl jasnou představu a znovu zde byla Realitka České spořitelny s konkrétní nabídkou, která se s touto mojí novou vizí shodovala. Velkou důvěru ve mně vzbudily jejich reálné kroky. Jako samozřejmost za mě například realitní společnost uhradila veškeré administrativní poplatky od zápisu v katastru nemovitostí až po notářské ověřování podpisů.

Hlavní změnu přinesl pocit, že je opravdu možné nákup bytu dotáhnout do konce. Mám na mysli vyhledání optimální nemovitosti, návrh způsobu financování, převod a zápis do katastru nemovitostí, právní servis a tak dále.

RSČS

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Najdete na iDNES.cz