Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

S průmyslovými vahami od firmy LESAK zvážíte spolehlivě cokoliv

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Firma LESAK se zaměřuje na prodej, výrobu a servis celého spektra vah a pokladních systémů. V nabídce má váhy s važností od deseti tisíciny gramu až po 160 tun.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S průmyslovými vahami od firmy LESAK zvážíte spolehlivě cokoliv | foto: LESAK s.r.o.

Potřebujete váhu do skladu, do expedice nebo automobilové váhy s možností vážit jednotlivé nápravy? Či dokonce jeřábové a závěsné váhy? Nebo jste řezník a cílíte na nové řeznické váhy? Můžete vybírat z visutých jatečních, stolních, můstkových na přepravky s masem i z různých druhů podlahových. Pracujete v chemickém průmyslu, ve vývojových laboratořích a váš obdiv směřuje k laboratorním vahám, kde tisíciny gramů jsou moc?

LESAK poradí a váhy dodá

Jakoukoliv poptávku po vahách uspokojí brněnská firma LESAK, specialista na váhy a vážní systémy. V oboru se majitelé firmy pohybují již od roku 1985 a zkušenosti zúročili v bohaté nabídce vah. Máte tady stoprocentní jistotu kvality nabízených vah, jejich cejchování i fundovaného poradenství, pokud si nejste úplně jisti, jaký typ váhy je pro vás ten nejvhodnější.

S průmyslovými vahami od firmy LESAK zvážíte spolehlivě cokoliv

Ať už potřebujete zvážit malé množství, nebo obrovskou kupu materiálu. Lhostejno vážíte-li v bílém plášti v laboratoři, nebo vážíte venku za jakéhokoliv počasí či ve skladu, potřebujete vždy tu správnou váhu. Jednak podle provedení - kompaktní, můstkové, plošinové, paletové a samozřejmě ten nejvhodnější typ podle vašeho záměru.

Kdo jiný, než specialisté, kteří se v oboru vyučili, váhy jim učarovaly a staly se alfou a omegou jejich života, by měl zodpovědět jakýkoliv váš "váhový" dotaz!

Váha přímo na míru od firmy LESAK

Firma LESAK neusnula na vavřínech a jde s dobou. Kromě toho, že je výhradním distributorem vah světově známých značek TSCALE,  YAOHUA, TORREY, ZEMIC,  SENSOCAR a nově  ACLAS, vyvíjí i svoje vlastní váhy.

Vyrábí především průmyslové váhy podle požadavků zákazníka - pro masokombináty, pekárny a cukrárny, strojírenství... Konstrukce váhy je buď nerezová nebo lakovaná. Má nerezový vrchní krycí plech od rozměru 20 krát 20 centimetrů do rozměru tři krát tři metry nebo dle přání zákazníka.

Nabízí také váhy dávkovací s indikátorem, které ovládají i další zařízení, jako pás nebo dávkovač. Zároveň LESAK funguje i jako velkoobchod. Komponenty odsud odebírají vahaři z celé republiky. Samozřejmostí je technická a poradenská podpora, stejně jako záruční a pozáruční servis.

Podrobné informace o firmě LESAK, jenotlivých typech vah, cenách a e-shop najdete na internetových stránkách www.profivahy.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Najdete na iDNES.cz