Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

S produkty Ammeraal Beltech držíte na trhu krok

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost Ammeraal Beltech nabízí široký sortiment pásů ve střední a východní Evropě (procesní, dopravní, modulární, technologické pásy, nekonečné tkané pásy, Ultrasync, vysokovýkonné ploché řemeny, řemeny ozubené). Pořídíte tu potřebné komponenty pro logistiku, manipulaci a transport.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S produkty Ammeraal Beltech držíte na trhu krok | foto: Ammeraal Beltech s.r.o.

Dopravní pás je alfou a omegou mnoha provozů. Na průmyslové pásy prostě narazíte všude. Je jedno, jestli se budete pohybovat v automobilovém průmyslu, potravinářství, v textilním průmyslu, na poště, letišti, v tiskárnách či dřevozpracujícím průmyslu. Všude narazíte na dopravní pásy nebo ozubené řemeny. Samozřejmě každý z nich vyžaduje naprosto odlišné parametry.

Pro potravinářský průmysl to jsou například pásy pro použití do vysokých i nízkých teplot, z netoxických materiálů s vynikající odolností vůči olejům i tukům. Pro automobilky potom vysoce mechanicky odolné provedení. Vždyť výpadek na automatické výrobní lince by znamenal vysokou ztrátu!

Kvalitní průmyslové pásy na míru vašemu provozu

Kvalitní průmyslové pásy společnosti Ammeraal Beltech v širokém sortimentu eliminují případné problémy výrobců. Produkty splňují příslušné požadavky evropských  norem a předpisů.

S produkty Ammeraal Beltech držíte na trhu krok

Ať už potřebujete antimikrobiální pásy pro potravinářský průmysl nebo nehořlavé produkty pro použití v letištních provozech, jste tu na správné adrese.

Cílem společnosti je poskytovat kompetentní poradenství všem svým zákazníkům. Navrhnout a vypracovat pro klienta co nejefektivnější řešení s využitím nejmodernějších technologií a přinést řešení na míru. Spokojený zákazník tu není jen fráze.

Společnost Ammeraal Beltech neusnula na vavřínech

Výrobní požadavky zákazníků, analýza specifických vlastností produktů se odrážejí v složení a kvalitě dodávaných produktů. Vývojové oddělení firmy pracuje neustále na zdokonalení sortimentu. Společnost vyrábí širokou škálu produktů vyvinutých pro určitá řešení a standardní produkty neustále inovuje.

Výhodou je i skutečnost, že tu pod jednou střechou najdete vývoj, výrobu, konfekci, distribuci i servis. Vaše potřeby v oblasti logistiky, manipulace a transportu tak zajistí komplexně. Kromě technické podpory proškolí i váš personál. Samozřejmostí je non-stop servis. A třešinkou na dortu je fakt, že tu máte jistotu výhodného poměru mezi cenou a výkonem.

Ammeraal Beltech s.r.o. - logo

Podrobné informace o firmě Ammeraal Beltech se sídlem v Jihlavě, jejím bohatém produktovém portfoliu, službách a inovacích najdete na internetových stránkách www.ammeraalbeltech.com.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Potřebujete křemičité částice nebo kvantové tečky?

Představujeme vám křemičité částice a kvantové tečky Diag NanoTM a magnetické částice Absolute MagTM od výrobce...

Najdete na iDNES.cz