S párty stany firmy TRIGI zvládnete akce za každého počasí v pohodě

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pořádáte sportovní či kulturní akce, letní tábory, soustředění, oslavu rodinných výročí nebo si jen chcete užít letních měsíců při pravidelných venkovních posezeních s přáteli? Pak buďte v přípravách o krok napřed a pořiďte si párty stan.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S párty stany firmy TRIGI zvládnete akce za každého počasí v pohodě

Zvlášť při letošním vrtošivém počasí, kdy se střídají lijáky s horky, se vám tato nenáročná investice bohatě vyplatí. Kvalitní párty a nůžkové stany dodává zavedená česká společnost TRIGI s.r.o. z Hlinska.

TRIGI párty stan nezklame na žádné akci

Pokud pořádáte společenské, kulturní či sportovní akce, tábory a soustředění v přírodě, rozhodně efektivitu a funkčnost párty stanů oceníte. Spolehlivě ochrání před horkými slunečními paprsky i deštěm. A to nejenom osazenstvo a pořadatele akce, ale i potřebný materiál a občerstvení. Jsou také použitelné jako dočasné skladovací, restaurační nebo prodejní prostory.

TRIGI párty stany jsou vyráběny z vlastních bavlněných nebo nakupovaných povrstvených PES tkanin do maximální užitné plochy 100 m2.

Pro pravidelné akce se vyplatí párty stan si pořídit a mít jej kdykoliv k dispozici. Pro pouze příležitostné akce je možné si u firmy TRIGI párty stany potřebných rozměrů pronajmout. Na výběr jsou párty stany od rozměrů 8x4 až 10x6 metrů. Půjčit si lze i sluneční střechy. 

Párty stany je možné zapůjčit včetně montáže a dopravy. Ceny jsou stanoveny individuálně na základě požadavků zákazníka. Výhodou je i skutečnost, že při zapůjčení stanu po dnech se neúčtuje den převzetí a vrácení, pokud je stan navrácen do 14:00 hod.

S párty stany firmy TRIGI zvládnete akce za každého počasí v pohodě

Nůžkový stan: rychlý stanový přístřešek

Druhou možností využitelného přístřešku jsou nabízené nůžkové stany. TRIGI nůžkové stany jsou variabilní stanové přístřešky moderního vzhledu. Jejich výhodou je snadné a rychlé sestavení. Konstrukce nůžkových stanů je vyrobena z hliníkových profilů, jejichž předností je nízká hmotnost a vysoká kvalita.

Každý, kdo s nimi má zkušenost, potvrdí, že nikdy nic jednoduššího nesestavoval. Speciální nůžková mechanika použitá na konstrukci šetří vaši sílu a námahu. Čas potom střecha či stěny, které jsou připevněné přímo na konstrukci. Celá konstrukce je kompletně sestavena, odpadá tedy montáž jednotlivých dílů. Stačí konstrukci rozevřít a přístřešek stojí.

S párty stany firmy TRIGI zvládnete akce za každého počasí v pohodě

Nůžkový stan může být vybaven pouze střechou nebo libovolným počtem bočních stěn. Plášť nůžkového stanu je možné zhotovit z PAD materiálu s vodou odpudivým nátěrem v různých barevných provedeních. V nabídce jsou různé velikosti od nejmenšího 3x3 metry až po prostorný 8x4 metry.

TRIGI slaví úspěchy s technickými tkaninami

Produktové portfolio firmy TRIGI je mnohem bohatší. Za dobu své osmnáctileté existence svoji nabídku stále rozšiřuje. Vyrábí velkoprostorové stany, teepee, textilní haly a atypická zastřešení, ale známá je i nabídkou kvalitních plachet, autoplachet, poštovních pytlů, obalů, technických tkanin ze lnu, bavlny a juty.

Podrobné informace o společnosti TRIGI s.r.o, její nabídce a cenách najdete na internetových stránkách www.trigi.cz, nebo přímo na adrese firmy Nádražní 1245, Hlinsko.


Autor:

Nejčtenější

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Sledování televize je pro většinu Čechů jedním z hlavních způsobů relaxace, a o Vánocích to platí dvojnásob. Jak...

Další z rubriky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt a vyhnout se realitní kanceláři? Nemusí to být dobrý nápad, zvlášť pokud nejste obchodník, právník,...

Do Tvrze Krassa za nezapomenutelnými zážitky i odpočinkem

Do Tvrze Krassa za nezapomenutelnými zážitky i odpočinkem

Zázemí pro odpočinek se zaručeným soukromím, z dosahu ruchu velkoměsta a přitom s rychlým dojezdem. To jsou v dnešní...

Osm pravidel pro výběr zdravotní matrace

Matrace Magniflex nabízejí variantu zdravého spánku pro každého

Výběr zdravotní matrace je rozhodnutí, kterému je třeba věnovat pozornost. V posteli člověk stráví téměř třetinu svého...

Najdete na iDNES.cz