Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

S konvektomaty a troubami od A1gastroLine váš gastro provoz ušetří

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vařit chutně a zdravě se zachováním minerálních látek a stopových prvků obsažených v potravinách a přitom šetřit energii, čas i místo? Ano i to je možné v každém gastro provozu. Stačí si jen do svého stravovacího zařízení pořídit správné spotřebiče včetně konvektomatů a trub.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S konvektomaty a troubami od A1gastroLine váš gastro provoz ušetří | foto: GastroLine

A je zbytečné se děsit horentních finančních nákladů. Už dávno neplatí, že moderní profesionální spotřebiče musejí být drahé. Přesvědčte se u odborníků: společnosti A1gastroLine.

Profesionální konvektomaty a trouby nemají chybět v žádném gastro provozu

Konvektomat je gastro zařízení, které se používá pro přípravu většiny pokrmů. Je to vlastně horkovzdušná trouba, ve které se může i vařit v páře. Zdravě, rychle a úžasně lehce.

S konvektomaty a troubami od A1gastroLine váš gastro provoz ušetří

Tím ale výčet výhod nekončí. Konvektomaty nové generace nahradí mnoho kuchyňských zařízení. Posuďte sami. Lze v něm vařit, péci, smažit, dusit, grilovat, zchlazovat, ohřívat. A to veškeré pokrmy a při zachování zdravých látek. A navíc se dá v konvektomatu připravovat i více pokrmů najednou beze změn chuti a pachu (např. vepřové a ryba).

Mnoho lidí stále žije v představě, že konvektomat (elektrický či plynový) stojí sta tisíce korun, jak tomu bylo v počátku 90 let. Nyní tomu tak již není. V dnešní době je možnost výběru dle velikosti, kvality a ceny.

Pokud chcete ušetřit finanční prostředky, můžete využít nabídky firmy A1gastroLine, která vám na svém webu www.A1gastro.cz i v kamenných prodejnách nabídne nové konvektomaty (elektrické, plynové nebo automatické či manuální) od 44 000 Kč. 

Značky UNOX, RETIGO,RATIONAL si může pořídit skutečně každý. Svůj účel splní naprosto stoprocentně. Budete vařit zdravě, uspoříte peníze díky nízkým nákladům na provoz, místo i čas. Úsporu oceníte okamžitě a s výsledkem budou spokojeni i vaši zákazníci.

Zařízení a spotřebiče pro gastro provoz přesně na míru

U společnosti A1gastroLine pořídíte vše, co se gastro provozů týká. Od hrnců, pánví, fritéz, nerezového vybavení přes roboty, konvektomaty, sporáky, kotle, pizzapece až přes myčky na nádobí. Stačí kontaktovat gastroporadce firmy A1gastroLine a probrat s nimi vaše představy a potřeby. Můžete se spolehnout, že vám s výběrem fundovaně poradí.

S konvektomaty a troubami od A1gastroLine váš gastro provoz ušetří

Samozřejmou součástí firemních služeb jsou projekty gastro podniku na míru. Zařizujete či rekonstruujete kavárnu, cukrárnu, restauraci, pizzerii, fast-food, velkokuchyň, jídelnu, bar či školní kuchyň? Žádný problém - u firmy A1gastroLine jste stále na správné adrese. Vaši kuchyň kompletně vybaví gastrotechnikou včetně nerezů a vzduchotechniky.

Technologie, nerezové stoly i kuchyňské doplňky a náčiní

Kromě zařízení a technologií od ověřených výrobců jakou jsou Alba, Berthos, Unox,Jura, Tecnoinox, Retigo, Rational, atd. firma A1gastroLine sama vyrábí nerezové stoly přímo na míru. A nabízí také doplňky, kuchyňské nádobí a náčiní pro profesionální kuchaře, barmany, řezníky, cukráře i pro domácnosti.

Výhodou je i fakt, že firma sama veškeré gastrozařízení servisuje po celé republice. Obchodní zástupce a s tím spojený servis najdete po celé republice.

Podrobné informace o společnosti A1gastroLine, nabídce služeb a jejich referencích, vybavení pro gastro provozy včetně kontaktů najdete na internetové adrese www.A1gastro.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Sedm tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

7 tipů jak přežít dlouhý let ve zdraví

Ty tam jsou doby, kdy dovolená do zahraničí byla pro mnoho lidí pouhým snem. Stále častěji cestujeme za naše hranice a...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Do prázdninové selanky v Česku vtrhnul masakr…

Polovina léta je za námi, ale ta druhá na nás ještě čeká. Ale pozor, řítí se na nás masakr cen. Rázně do nich řízla...

Najdete na iDNES.cz