Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

S konvektomaty a troubami od A1gastroLine váš gastro provoz ušetří

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Vařit chutně a zdravě se zachováním minerálních látek a stopových prvků obsažených v potravinách a přitom šetřit energii, čas i místo? Ano i to je možné v každém gastro provozu. Stačí si jen do svého stravovacího zařízení pořídit správné spotřebiče včetně konvektomatů a trub.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S konvektomaty a troubami od A1gastroLine váš gastro provoz ušetří | foto: GastroLine

A je zbytečné se děsit horentních finančních nákladů. Už dávno neplatí, že moderní profesionální spotřebiče musejí být drahé. Přesvědčte se u odborníků: společnosti A1gastroLine.

Profesionální konvektomaty a trouby nemají chybět v žádném gastro provozu

Konvektomat je gastro zařízení, které se používá pro přípravu většiny pokrmů. Je to vlastně horkovzdušná trouba, ve které se může i vařit v páře. Zdravě, rychle a úžasně lehce.

S konvektomaty a troubami od A1gastroLine váš gastro provoz ušetří

Tím ale výčet výhod nekončí. Konvektomaty nové generace nahradí mnoho kuchyňských zařízení. Posuďte sami. Lze v něm vařit, péci, smažit, dusit, grilovat, zchlazovat, ohřívat. A to veškeré pokrmy a při zachování zdravých látek. A navíc se dá v konvektomatu připravovat i více pokrmů najednou beze změn chuti a pachu (např. vepřové a ryba).

Mnoho lidí stále žije v představě, že konvektomat (elektrický či plynový) stojí sta tisíce korun, jak tomu bylo v počátku 90 let. Nyní tomu tak již není. V dnešní době je možnost výběru dle velikosti, kvality a ceny.

Pokud chcete ušetřit finanční prostředky, můžete využít nabídky firmy A1gastroLine, která vám na svém webu www.A1gastro.cz i v kamenných prodejnách nabídne nové konvektomaty (elektrické, plynové nebo automatické či manuální) od 44 000 Kč. 

Značky UNOX, RETIGO,RATIONAL si může pořídit skutečně každý. Svůj účel splní naprosto stoprocentně. Budete vařit zdravě, uspoříte peníze díky nízkým nákladům na provoz, místo i čas. Úsporu oceníte okamžitě a s výsledkem budou spokojeni i vaši zákazníci.

Zařízení a spotřebiče pro gastro provoz přesně na míru

U společnosti A1gastroLine pořídíte vše, co se gastro provozů týká. Od hrnců, pánví, fritéz, nerezového vybavení přes roboty, konvektomaty, sporáky, kotle, pizzapece až přes myčky na nádobí. Stačí kontaktovat gastroporadce firmy A1gastroLine a probrat s nimi vaše představy a potřeby. Můžete se spolehnout, že vám s výběrem fundovaně poradí.

S konvektomaty a troubami od A1gastroLine váš gastro provoz ušetří

Samozřejmou součástí firemních služeb jsou projekty gastro podniku na míru. Zařizujete či rekonstruujete kavárnu, cukrárnu, restauraci, pizzerii, fast-food, velkokuchyň, jídelnu, bar či školní kuchyň? Žádný problém - u firmy A1gastroLine jste stále na správné adrese. Vaši kuchyň kompletně vybaví gastrotechnikou včetně nerezů a vzduchotechniky.

Technologie, nerezové stoly i kuchyňské doplňky a náčiní

Kromě zařízení a technologií od ověřených výrobců jakou jsou Alba, Berthos, Unox,Jura, Tecnoinox, Retigo, Rational, atd. firma A1gastroLine sama vyrábí nerezové stoly přímo na míru. A nabízí také doplňky, kuchyňské nádobí a náčiní pro profesionální kuchaře, barmany, řezníky, cukráře i pro domácnosti.

Výhodou je i fakt, že firma sama veškeré gastrozařízení servisuje po celé republice. Obchodní zástupce a s tím spojený servis najdete po celé republice.

Podrobné informace o společnosti A1gastroLine, nabídce služeb a jejich referencích, vybavení pro gastro provozy včetně kontaktů najdete na internetové adrese www.A1gastro.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Novinka v českých kancelářích: osvětlení, které nabudí jako šálek kávy

Novinka v českých kancelářích: osvětlení, které nabudí jako šálek kávy

Philips Lighting pomohl přeměnit českou centrálu energetické společnosti Innogy instalací systému LED osvětlení, které...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Najdete na iDNES.cz