S firmou STAVEX se váš sen o rodinném domku změní ve skutečnost

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stavební firma Radek Hendrych - STAVEX Chrudim se zaměřuje především na generální dodávky staveb na klíč, rekonstrukce objektů, stavby rodinných domů na klíč a další stavební práce.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nízkoenergetický dům (užitná plocha 79 m2) za 1.650.000,-CZK (bez DPH) s možností získání projektu a vyřízení stavebního povolení zdarma | foto: Radek Hendrych - STAVEX Chrudim

V rámci portfolia nabízených služeb zajišťuje mimo jiné například vypracování projektové dokumentace, vyřízení stavebního povolení, kolaudační řízení, odborný stavební dozor a další inženýrskou činnost ve výstavbě.

Máte pozemek, na kterém ve vašich představách sice už stojí vysněný dům, ale tápete, kde vlastně začít s realizací? Nebo jste koupili starší domek a stojíte před náročnou rekonstrukcí? Hledáte marně povolaného odborníka? Potřebujete pomoci s projektem, stavebním řízením či třeba s výběrem materiálů?

Neplýtvejte zbytečně svým časem. Firma STAVEX Chrudim vám nabízí komplexní řešení. Již dvaadvacetiletá zkušenost ve stavebnictví a množství referencí mluví za vše!

Od představy k rodinnému domu na klíč

Na první pohled cesta plná úskalí se s pomocí stavební firmy STAVEX Chrudim stane téměř bezstarostnou. Firemní filozofií je tu totiž individuální přístup k zákazníkům, kvalita, spolehlivost, komplexnost nabízených služeb a dodržování termínů. Pracovníci firmy budou krok po kroku vaši představu realizovat.

Nemáte-li na pozemku inženýrské sítě, nevadí. STAVEX zajistí vše od projektové dokumentace stavby, stavebního povolení, inženýrských sítí, vlastní stavby až po sádrokartonářské, instalatérské, topenářské, malířské a natěračské práce.

Samozřejmostí je rovněž autorizovaný odborný stavební dozor. Tedy komplexní paleta stavebních služeb - od projektu až ke kolaudaci. Standardem je neustálý kontakt s klientem a flexibilita zohledňující různorodé požadavky. Výsledkem nemůže být nic jiného než spokojenost.

Nízkoenergetický dům

Nízkoenergetický dům

Stavební firma STAVEX staví i administrativní budovy, kanceláře a hřiště

Kromě dodávek rodinných domů na klíč STAVEX Chrudim realizuje administrativní a technické stavby (sklady, kanceláře, výrobní haly) a výstavbu občanské vybavenosti (hřiště, úpravy veřejných prostor). Rovněž provádí odborné renovace všech typů objektů, konkrétněji se může jednat například o památkově chráněné budovy vyžadující dodržení nestandardních pracovních postupů.

Vybere si tedy každý, kdo chce využít jen část stavebních a příbuzných prací z bohaté nabídky, ať už jde o rekonstrukce domů, opravy fasád, vnitřních rozvodů a omítek, malířské a natěračské práce.

Firma působí převážně v Pardubickém kraji, ačkoliv realizované stavby, rekonstruované a renovované objekty či rodinné domy je možné nalézt rovněž v rámci dalších (zejména sousedních) krajů.

V současnosti je připravován firemní katalog moderních nízkoenergetických rodinných domů na klíč, ve kterém si vybere téměř každý - od mladé rodiny s dětmi po náročnou klientelu.

Nic není nad osobní zkušenost. Na firemních internetových stránkách www.stavex.com najdete základní informace, reference a kontakty. Podrobnější informace vám rádi poskytneme osobně či telefonicky. Vynasnažíme se nalézt takové řešení, které vás plně uspokojí. Neváhejte, zavolejte na 775 246 690 a domluvte si schůzku.

Autor:

Nejčtenější

Samsung, nebo iPhone, to je oč tu běží

Black friday

Sparta, nebo Slavia? Blondýnky, nebo brunetky? Kančí se šípkovou, nebo se zelím? Svět je plný dilemat, což platí...

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

John Quinn, tvář whiskey Tullamore D.E.W. v Praze

Při příležitosti festivalu Whisky Life Prague navštívil Prahu John Quinn, Global Brand Ambassador irské whiskey...

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Moderní stavební systém spoří čas i peníze

Sedíte právě nad výpočty a cenami svého budoucího domu či přestavby? Myslete na to, aby se úspora v materiálu...

Série IT povídek Backend Stories se dočkala pokračování

Série IT povídek Backend Stories se dočkala pokračování

Právě vychází nová povídka z edice Backend Stories, 700 EXABYTŮ NESMRTELNOSTI od Julie Novákové. Za vědeckofantastickou...

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP...

Další z rubriky

Zalomený klíč v zámku. Co s tím?

Zalomený klíč v zámku. Co s tím?

Leze leze po železe, nedá pokoj, až tam vleze. Co je to? Klíč. Nebo taky zámečník! Hodí se k sobě jako zámek a klíč....

Hledáte jídelní soupravy na Vánoce nebo pro každodenní stolování?

Hledáte jídelní soupravy na Vánoce nebo pro každodenní stolování?

Dobré jídlo musí i skvěle vypadat, abychom jedli s chutí. Vyberte si talíře, ze kterých bude radost jíst! E-shop...

Energie? Důležité téma při stěhování

Energie: Důležité téma při stěhování

Kupujete si nemovitost, zdědili jste byt nebo se stěhujete do nájmu? Ať už se přesouváte kamkoli, je důležité vyřešit...

Najdete na iDNES.cz