Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

S elektronickými váhami od firmy VELS zvážíte přesně cokoliv

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Firma VELS vážící elektronické systémy nabízí zákazníkům komplexní služby v oblasti vážení, dávkování, plnění, balení a manipulace s materiálem od kusových dodávek jednotlivých strojů a zařízení až po dodávky ucelených systémů na klíč.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Pásová váha od firmy VELS s.r.o. | foto: VELS - vážící elektronické systémy s.r.o.

Potravinářský a chemický průmysl na straně jedné. A firma VELS vážící elektronické systémy na straně druhé. Co mohou mít společného?

Špičková navažovací, dávkovací, mísicí, plnicí a balicí zařízení, která VELS dodává, a právě ve zmiňovaných odvětvích uvedené stroje lze efektivně využít, což potvrzuje množství referencí z již realizovaných zakázek. Spojení předností moderních vážících zařízení s kvalitním řídícím systémem je účinným nástrojem pro zvyšování kvality výroby a racionální využívání surovin.

Díky dlouholetému vývoji a zkušeností v oblasti vážící a řídící techniky se tu můžete spolehnout na vysokou kvalitu produktů a systémů. VELS linky přizpůsobuje každému klientovi na míru podle jeho požadavků a prostředí.

Váhy plošinové, paletové, pásové, pytlovací, průtočné

Váhy plošinové mají široké využití. Jsou posazené na podlaze nebo na stolku, či zapuštěné v podlaze. Zváží i palety. Vážený předmět vyhodnocují elektronicky za pomoci snímačů.

Pásové váhy jsou určeny ke kontinuálnímu měření hmotnosti sypkých materiálů transportovaných na dopravních pásech pásových dopravníků. Mohou plnit i další funkce jako je například dávkování požadovaného množství sypkého materiálu do vozidla, do sila apod. 

Pásová váha se skládá z vážicí stolice zabudované do pásového dopravníku a vyhodnocovací a řídicí jednotky. Provedení vážicí stolice (jednopražcová, dvou a vícepražcová) je voleno podle konkrétních požadavků v místě instalace (místo instalace, požadovaná přesnost).

Pytlovací váhy umí navážit klasické pytle i velkoobjemové vaky, sáčky, krabice, ale i sudy.

průtočná váha

průtočná váha

Průtočné váhy se používají pro vážení při příjmu, manipulaci a expedici suchých sypkých materiálů (např. obilí, šrot, mouka, granuláty plastických hmot, cukr, granulovaná hnojiva, písek atd.) zejména v průmyslu potravinářském, krmivářském chemickém a sklářském.

Typické je použití na příjmu materiálu do sila nebo na výstupu ze skladu sypkých látek k hmotnostnímu dávkování do automobilů, vagónů a lodí, kde s úspěchem nahradí silniční nebo kolejové váhy.

Zařazení váhy KONTI do toku materiálu umožní odečítání okamžitého průtoku, celkového prošlého množství či sestavování bilancí za určité období. Pracuje na principu vážení jednotlivých dávek materiálu nadávkovaných do vážené nádoby a jejich následné sumarizaci v elektronickém řídicím automatu.

VELS nejsou jen váhy, ale i dopravní a manipulační zařízení a plnicí linky

Pro dopravu a manipulaci s materiály nabízejí pásové a šnekové dopravníky v několika typech.  Obejdou se tu i zákazníci, kteří potřebují zařízení na manipulaci s pytli a sudy nebo obřími vaky na přepravu suchých sypkých látek. Firma VELS je schopna splnit jakýkoliv požadavek zákazníka na dopravu a manipulaci a vyrobit vše na míru. Stejně tak dodává plnicí linky na klíč.

logo

Od konstrukce, přes projekci až ke kompletní dodávce. Vše podle potřeb zákazníka.

Bližší informace, technická data a kontakty na pardubickou firmu VELS vážící elektronické systémy s.r.o. najdete na internetových stránkách firmy www.vels.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen.
První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen

Zájemci se mohou začít registrovat do prvního globálního ročníku prestižní soutěže společnosti Procter & Gamble – P&G CEO CHALLENGE. Soutěž CEO CHALLENGE...  celý článek

Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci.
Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci

Občané České republiky a soukromí lékaři v celé ČR s podporou České lékařské komory v těchto dnech protestují proti ministerstvu zdravotnictví.   celý článek

Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků.
Na akci Skákat pro zdravé srdce dorazilo přes pět stovek žáků

I za nepříznivého počasí dorazilo na akci Skákejme pro zdravé srdce, kterou pořádal v pondělí 25. září 2017 na Kostelním náměstí v Ústí nad Labem Nadační fond...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.