Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

S docházkovým systémem ComArr ušetříte a získáte výborný přehled

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Konec píchaček, únavné ruční evidence příchodů a odchodů zaměstnanců, rizika poztrácených dokumentů a zdlouhavé tvorby výkazů pracovní doby. Díky programu Docházka ComArr získáte ve firmě potřebný přehled, budete lépe plánovat a ještě ušetříte.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S docházkovým systémem ComArr ušetříte a získáte výborný přehled

Docházka ComArr  slouží nejenom pro evidenci pracovní činnosti a přítomnosti zaměstnanců, ale také pro plánování, evidenci používání a další činnosti související s využíváním firemních prostředků, např. rezervace služebních vozidel, místností, zařízení a strojů s návazným přehledem jejich využití.

Potenciál firemních úspor = program Docházka

Každá společnost se snaží snižovat vnitropodnikové náklady. A jednou z možných cest je právě pořízení docházkového systému. Díky němu získáte detailní přehled o docházce zaměstnanců s nulovými náklady na lidskou práci, což může být východiskem pro posílení motivační funkce mzdy přesnějším navázáním na vykonanou práci.

Docházkový systém umožňuje přímý export dat do mzdového systému (evidence odpracované doby, přesčasů, dovolené, překážek v práci, nemoci). Navíc díky Docházce získáte bezplatnou evidenci požadovanou a kontrolovanou Úřadem práce (zákonné přestávky v práci, přesčasy apod.).

Docházkový systém ComArr zákazníkům na míru

Firma ComArr vychází svým zákazníkům vstříc. Díky vlastnímu software je možné dohodnout zákaznickou úpravu či rozšíření software přímo na míru. Docházka může být volitelně doplněna o přístupový systém, v němž lze nadefinovat časová a prostorová oprávnění ke vstupu do jednotlivých prostor vaší firmy. Spolehlivou autorizaci zajistí libovolná kombinace až tří technik (číselný kód, elektronický čip, otisk prstu).

S docházkovým systémem ComArr  ušetříte a získáte výborný přehled

Grafický přehled příchodů, odchodů, směn, plánů, rezervací..."

Modul "vrátnice" umožňuje zobrazovat on-line fotografie z průchodu zaměstnanců docházkovým terminálem (možno navázat na otevření dveří, turniketu,..) současně s referenční fotografií a kontrolovat tak dalším způsobem oprávněnost ke vstupu do objektu.

Grafický nástroj Docházky poskytuje výborný přehled o činnosti zaměstnanců v čase, o momentální přítomnosti na pracovišti. Je možné i sledovat čas strávený pracovníkem na jednotlivých zakázkách.

Výhodou docházkového terminálu je i fakt, že může dočasně pracovat v autonomním režimu (například při výpadku napájení nebo poruše serveru) s ukládáním docházkových dat i fotografií do vlastní paměti.

Docházkový systém od ComArr se vyplatí

Pardubická firma ComArr s.r.o. dodává vlastní programové vybavení, a proto může nabídnout sofistikovanou technickou podporu, která se opírá o detailní znalost použitých algoritmů. Samozřejmostí je co nejrychlejší reakce na případnou reklamaci.

A třešinka na pomyslném dortu: Docházka ComArr zahrnuje funkce beze zbytku využívající schopnosti pečlivě vybraných docházkových terminálů s vynikajícím poměrem výkon/cena, takže může nabídnout nadstandardní funkce. Vlastní software umožňuje firmě ComArr zachovat i při nadstandardních vlastnostech atraktivní cenu, která nemusí u menší firmy převýšit 25 tisíc korun za komplexní dodávku na klíč.

Podrobné informace o docházkovém systému ComArr a další produktové nabídce společnosti najdete na internetových stránkách www.dochazka.comarr.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Pokročilou Business Intelligence zvládnete i v MS Excel, stačí když…

Až dva miliardy řádků dat, možnost pokročilého vyhodnocování dat v čase z různých zdrojů, snadná vizualizace do všech...

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Cvičení na bolest zad vyžaduje pravidelnost

Také se celý den hrbíte u počítače nebo v autě a večer se po ulehnutí do postele ozvou vaše záda? Máte málo pohybu a...

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Přicházejí dny dopravy zdarma. Víme, kdy to vypukne

Nakupujte výhodně bez poštovného. Online porovnávač Herueka se rozhodl podpořit online nákupy i během aktuální sezóny a...

Najdete na iDNES.cz