Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

S automatickým litinovým kotlem TIGER se ohřejete i ušetříte

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Čtyři velké přednosti právem postavily do popředí zájmu automatický litinový kotel TIGER české firmy Kovarson s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S automatickým litinovým kotlem TIGER se ohřejete i ušetříte

Chcete-li svůj dům, chalupu, chatu či jinou nemovitost vytápět pohodlně a efektivně, neměly by vám tyto přednosti uniknout.

Automatický litinový kotel TIGER, který se vyrábí ve výkonnostní řadě 20 - 55 kW, má vysokou účinnost a ekologické spalování (kotel splňuje třídu spalování 3 ČSN EN 303-5). Kvalitní litinové těleso a litinový univerzální hořák zaručí dlouhou životnost. A do čtveřice: mile překvapí velice jednoduché ovládání kotle.

Automatický litinový kotel TIGER: záruka kvality

S automatickým litinovým kotlem TIGER se ohřejete i ušetříte

Řada kotlů TIGER s výkonem od 20 až po 55 kW  je vyvinuta na hnědé uhlí ořech 2 a dřevěné pelety. Podle velikosti vytápěného objektu je dobré volit patřičný výkon. Kotel o výkonu 20 kW - čtyřčlánkový je určen pro menší rodinné domy.

Pro spalování jsou v kotlích používány výhradně litinové univerzální hořáky, což zaručuje dlouhou životnost kotle s minimální údržbou a náročností na obsluhu. Podávání do pece hořáku zajišťuje ocelový šnek a zpřevodovaný elektromotor, který je chráněn proti přehřátí termo-pojistkou.

Bezobslužný provoz litinového kotle TIGER potěší

Teplo domova bez neustálého chození přiložit. To je sen mnoha majitelů domů. A TIGER mění sen ve skutečnost. Kotel je ovládán řídící jednotkou LIDER, která umožňuje ovládání čerpadla ústředního topení, čerpadla boileru a může být ovládána externím pokojovým termostatem.

Tato jednotka dále řídí množství podávání paliva a otáčky ventilátoru. Bez zajímavosti není ani objemný zásobník na palivo. Dále řídící jednotka obsahuje 4 teplotní čidla, z čehož jedno hlídá teplotu ústředního topení, druhé hlídá teplotu boileru, třetí je havarijní termostat proti přetopení a čtvrté je ochranné proti zpětnému prohoření. Proti zpětnému prohoření je kotel také chráněn voskovou zátkou a kanystrem s vodou.

Využijte Kotlíkovou dotaci na kotel TIGER

Pro Moravskoslezský kraj je vypsaná tzv. Kotlíková dotace, v rámci které máte možnost získat na pořízení nového automatického litinového kotel TIGER české výroby dotaci ve výši 40 000 korun.

A nemusíte mít žádnou obavu z administrativy. Firma Kovarson, přední tuzemský výrobce automatických litinových kotlů, vám pomůže správně vyplnit žádost o dotaci. Tu potom stačí už jen doručit na ostravský magistrát.

Proč si tedy nepořídit nový automatický litinový kotel TIGER? Navíc od prověřené české firmy Kovarson, jejíž produkty vynikají svou kvalitou, jednoduchostí, účelností a především použitelností.

Podrobné informace o firmě Kovarson s.r.o. ze Vsetína, její bohaté nabídce automatických, litinových a plechových kotlů i detaily k přestavbě stávajících kotlů včetně názorného videa najdete na internetových stránkách www.kovarson.cz.

S automatickým litinovým kotlem TIGER se ohřejete i ušetříte
Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Co se děje s radioaktivními odpady v Česku?

Úložiště radioaktivních odpadů Richard u Litoměřic

Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší otázku uložení radioaktivních odpadů a vyhořelého jaderného paliva....

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Najdete na iDNES.cz