Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

S A1gastroLine si může myčku dovolit i nejmenší gastro provoz

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
I dvacet tři let po revoluci se najdou školní kuchyně a restaurace, které myjí nádobí ve starých dřezech leckdy se stopami plísní. Jak je to možné? Proč se provozovatelé stravovacích zařízení raději nevyhnou možným hygienickým rizikům koupí nové myčky?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

S A1gastroLine si může myčku dovolit každý

Profesionální myčka do každého gastro provozu i za rozumnou cenu

Mnoho lidí stále žije v představě, že profesionální myčka nádobí s cyklem mytí kolem 2 minut stojí sto tisíc korun i více.

Ano, i takovou si můžete pořídit. Ovšem pokud chcete ušetřit finanční prostředky, můžete využít nabídky firmy A1gastroLine, která vám na svém webu www.A1gastro.cz i v kamenné prodejně na adrese Veselská 747, Týn nad Vltavou nabídne nové profi myčky od 19 000 Kč.

Svůj účel splní naprosto stoprocentně. Budete mít nádobí umyté hygienicky, rychle, kvalitně a uspoříte čas i peníze. Výsledkem bude čisté nádobí, spokojení zákazníci i personál vaší kuchyně.

Gastro provoz přesně na míru a podle vašich představ

Do společnosti A1gastroLine se vyplatí zavítat i v případě, sháníte-li nákladnější tunelové myčky či další zařízení do vašeho gastro provozu. Stačí kontaktovat gastroporadce firmy A1gastroLine a probrat s nimi vaše představy a potřeby. Můžete se spolehnout, že vám s výběrem fundovaně poradí.

Samozřejmou součástí firemních služeb jsou projekty gastro podniku na míru. Zařizujete či rekonstruujete kavárnu, cukrárnu, restauraci, pizzerii, fast-food, velkokuchyň, jídelnu, bar či školní kuchyň? Žádný problém - u firmy A1gastroLine jste stále na správné adrese. Vaši kuchyň kompletně vybaví gastrotechnikou včetně nerezů a vzduchotechniky.

S A1gastroLine si může myčku dovolit i nejmenší gastro provoz
S A1gastroLine si může myčku dovolit i nejmenší gastro provoz

Gastro provoz přesně na míru

Technologie, nerezové stoly i kuchyňské doplňky a náčiní

Kromě zařízení a technologií od ověřených výrobců jakou jsou Tecnoinox, Alba, Zanusi, Berthos, Jura, RMGastro firma A1gastroLine sama vyrábí nerezové stoly přímo na míru.

A nabízí také doplňky, kuchyňské nádobí a náčiní pro profesionální kuchaře, barmany, řezníky, cukráře i pro domácnosti. Výhodou je i fakt, že firma sama veškeré gastrozařízení servisuje. Obchodní zástupce a s tím spojený servis najdete po celé republice.

Podrobné informace o společnosti A1gastroLine, nabídce služeb a jejich referencích včetně kontaktů najdete na internetové adrese www.A1gastro.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko dále prohlubují strategické partnerství uzavřené v roce 2015. Při příležitosti olympiády v Pchjočchangu...

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

Najdete na iDNES.cz