Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Rychlé půjčky s lidskou tváří

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Půjčovat si peníze může být cesta do nesnází. Pokud Vám nedokáže pomoci rodina a banka Vám neposkytne kreditní kartu, zbývají, jako poslední alternativa, rychlé půjčky od nebankovních poskytovatelů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

(Ilustrační snímek)

(Ilustrační snímek) | foto:  Tomáš Krist, MAFRA

Běžný uživatel internetu se ráno probudí a většinou nalezne v e-mailu mnoho nabídek na bankovní i nebankovní půjčky. Pokud e-maily promažeme od spamu a zahraničních poskytovatelů, zůstane jenom několik ryze českých poskytovatelů půjček, jako je FASTFIN.cz.

Rychlá půjčka je pro lidi, kteří se náhle dostali do krátkodobé tíživé finanční situace, ale pevně věří, že se do několika týdnů z této situace dokáží dostat. Typickým příkladem je půjčka na doplatek nájmu, půjčka na pořízení důležitého elektrospotřebiče, který se rozbil apod. Jednoduše řečeno půjčka do výplaty.

Moderní doba a trendy však navádí ke kupování věcí, které nejsou bezpodmínečně nutné. Pokud nám peníze chybí, můžeme sami posoudit, zda opravdu potřebujeme novou kabelku, či mobil. 

Jak fungují rychlé půjčky?

FASTFIN pevně dodržuje svůj etický kodex. Každý žadatel o půjčku musí nejprve provést registraci na webových stránkách a zaslat jednu korunu ze svého bankovního účtu na účet FASTFINu. FASTFIN se tak dozví, že žadatel vlastní účet, na který mu v případě schválení půjčky peníze odešle. Registrační koruna je následně poslána na účet nadace Dobrý Anděl.

Rychlé půjčky s lidskou tváří

Rychlé půjčky s lidskou tváří

Jakmile je žadatel o půjčku zaregistrován, může si zažádat o první půjčku bez poplatků. Systém FASTFINu následně znovu ověří klientovu totožnost. Zjistí, zda žadatel není v insolvenci, nebo nemá nevyřízenou exekuci. Nedílnou součástí ověřování je také existence nějakého trvalého finančního příjmu. Pokud žadatel projde tímto kolečkem důvěry, obdrží během několika minut peníze na svůj účet. Ověření klienti mohou získat až 4 999 Kč.

Schválení půjčky pro každého? Zapomeňte!

Obchodní model FASTFINu je transparentní. Peníze jsou půjčovány pouze těm lidem, kteří je dokáží opravdu splatit. Nepůjčuje lidem, kterým by půjčka ještě více ublížila. To mohou být lidé bez zaměstnání, lidé kteří požádali o osobní bankrot, lidé zatížení exekucemi, nebo splácením ostatních půjček natolik, že splácí jednou půjčkou jinou půjčku.

Odvrácená tvář půjček

Tento obchodní model, ale není jediný, který můžete v České republice najít. Někteří poskytovatelé nebankovních půjček, poskytnou půjčku komukoliv a zisk pro tyto společnosti vzniká následným vymáháním řádně nesplacených úvěrů. Naštěstí pro spotřebitele, tito nekalí poskytovatelé nebankovních půjček jsou většinou dobře známí a v internetových diskuzích o nich najdete mnoho příběhů od podvedených klientů.

Půjček se není třeba bát, pokud si půjčujete od společnosti, která dokáže soucítit s Vaší situací. Etický kodex je důležitý a vnáší do naší společnosti více důvěry.

Bližší informace na: https://www.fastfin.cz/cz/zodpovedne-pujcovani

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Výběr půjčky přes internet dnes není problém

Různých bank i úvěrových společností, které nabízejí půjčky, je více než dost. Na první pohled to může vypadat jako...

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s...

Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou...

Další nabídka

Kurzy.cz

Postaví se Rusko Saudské Arábii a zvrátí růstový trend cen ropy?
Postaví se Rusko Saudské Arábii a zvrátí růstový trend cen ropy?

Napětí mezi Ruskem a Organizací zemí vyvážejících ropu (OPEC) se prohlubuje ve chvíli, kdy se členové organizace chysta... celý článek

Pravý americký dýňový koláč
Pravý americký dýňový koláč

Vyzkoušejte recept na zaručenou podzimní delikatesu.

Najdete na iDNES.cz