Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Rychlé nákupy, čerstvé potraviny. SPAR otevřel koncept prodejen SPAR City

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Rychlé nákupy, vysoce kvalitní a čerstvé potraviny. To je nyní díky novému konceptu prodejen SPAR City v multifunkčním komplexu BB Centrum Praha 4 na dosah všem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rychlé nákupy, čerstvé potraviny. SPAR otevřel koncept prodejen SPAR City | foto: SPAR City

Dne 3. května 2012 otevřela společnost SPAR ČOS novou a zároveň první prodejnu SPAR City v České republice. Formát SPAR City vychází z pozitivních zkušeností ze zahraničí. Čeští zákazníci najdou v novém SPAR City v BB Centru, které se nachází v Praze 4, vysoce kvalitní a vždy čerstvé potraviny. Díky uspořádání SPAR City a přehlednosti prodejny zde nakoupí zákazníci rychle "v rytmu města".

Nový SPAR City na Brumlovce

"Vzhledem k vymezené cílové skupině zákazníků SPAR City jsme situovali první prodejnu do velice frekventované oblasti, kde se střetávají jak zaměstnanci prestižních firem sídlících v této části Prahy, tak obyvatelé Prahy 4, a zároveň zde projde řada lidí, kteří chtějí rychle nakoupit kvalitní a čerstvé potraviny," říká Martin Ditmar, generální ředitel společnosti SPAR ČOS.

Otevření menšího formátu SPAR City potvrzuje náš záměr zaměřit se na menší prodejny, které jsou zákazníky stále více vyhledávány. Zaměřili jsme se kromě exkluzivního sortimentu "to go" také na příjemné prostředí marketu, které dotváří barvy, nábytek a dispoziční rozdělení do tří zón,” dodává Martin Ditmar.

Čerstvé potraviny v prodejnách SPAR City

Nový SPAR City koncept nabízí zákazníkům čerstvé potraviny zahrnující pečivo, sýry a uzeniny, mléčné výrobky, polotovary a hotová jídla připravená do mikrovlnné trouby či takzvané half-ready nebo ready to eat food, tedy jídla vhodná na obědy do práce nebo na večeři domů. Market je rozdělen do tří zón tak, aby se zákazníkům nakupovalo co nejpohodlněji.

SPAR City 3

První zóna nabízí těm, kteří hodně spěchají, hotové výrobky určené k okamžité konzumaci, jako například svačiny, rychlé občerstvení "food to go". Druhá sekce je pro běžné nakupující a třetí pro místní obyvatele, kteří nakupují zboží denní potřeby zahrnující sladkosti, nápoje alkoholické i nealkoholické, základní nonfood sortiment, tabák a časopisy.

Novinka mezi čerstvými „SPAR To Go“ potravinami

"Čeští zákazníci postupně vyhledávají kvalitní, chutné a čerstvé potraviny," říká Martina Procházková, jednatelka společnosti TITBIT, s.r.o.

Martin Ditmar, generální ředitel SPAR ČOS prezentuje nové saláty SPAR TO GO

Martin Ditmar, generální ředitel SPAR ČOS prezentuje nové saláty SPAR TO GO

"Tato změna je pro nás po 11 letech působení na českém trhu velkým pozitivem a my se tak můžeme více rozšiřovat a nabízet pestrý výběr zdravých pochoutek. Jsme velice rádi, že nás společnost SPAR ČOS oslovila s možností spolupráce na novém konceptu potravin pod privátní značkou SPAR To Go, který odpovídá naší myšlence. Tou je dodávat lidem čerstvé a kvalitní potraviny v balení, které je uživatelsky příjemné, zákazník si na produktu může pochutnat kdekoliv," pokračuje.

"Sortiment ovocných a zeleninových salátů pod značkou SPAR To Go bude postupně dodáván do celé sítě hypermarketů INTERSPAR a supermarketů SPAR. Veškeré saláty jsou zabaleny v praktickém, znovu uzavíratelném balení s vidličkou. Věříme, že si naše výrobky naleznou mezi zákazníky obchodní sítě SPAR ČOS své stálé zákazníky a ocení kvalitu a čerstvost těchto výrobků," dodává Martina Procházková.

Koncept potravin SPAR To Go je založen na třech řadách produktů:

  • Zeleninové saláty a zeleninové svačinky - saláty, na které se používají pouze čerstvé suroviny, jsou doplněné chutnými komponenty a lehkými dresinky, které neobsahují rafinovaný cukr, lepek, ztužené tuky, ani žádné chemické konzervanty a jsou podstatně chutnější alternativou k nezdravým emulgovaným omáčkám.
  • Saláty z čerstvého ovoce a ovocné snacky - saláty z kvalitního a čerstvého ovoce jsou určeny hlavně pro ty, kteří si rádi pochutnají na exotickém ovoci, ale na své si přijdou i milovníci hroznů a sezónního ovoce. Ovoce zachovává svou čerstvost, barvu, aroma a chuť, a to i přes to, že není ošetřeno konzervanty.
  • Lehká jídla, na která jsou použity pouze čerstvé suroviny, jsou ve větším množství vhodná na lehký oběd, v menším balení na zdravou svačinku.
SPAR City 2
SPAR City

Základní info o SPAR City v BB Centru Praha 4

Slavnostní otevření pro zákazníky: 3. května 2012

Adresa: SPAR City (BB Centrum, budova BETA), Vyskočilova 1481/4, Praha 4

Lokace: přízemí objektu

Otevírací doba: Po-Pá 7.00-20.00, So- 8.00-13.00

Počet zaměstnanců: 13

Prodejní plocha: 278 m²

Více informací:

www.interspar.cz

www.sparcity.cz

www.facebook.com/Interspar.cz Staňte se našimi fanoušky!

www.bbcentrum.cz

www.titbit.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Najdete na iDNES.cz